Announcement

Collapse
No announcement yet.

TV Series

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Modern Family και Community είναι οι κωμικές σειρές που μου άρεσαν περισσότερο πέρσι και φέτος. Επίσης πως και δεν έχει σχολιάσει κανείς την Annie ντυμένη cowgirl ακόμη; Δεν μπορώ να γράψω αυτά που σκέφτομαι... Πάντως με διαφορά για μένα ο αγαπημένος χαρακτήρας είναι ο uber-nerd Abed και ακόμα και τα σκετσάκια με τον γενικά αδιάφορο Τroy που κάνουν στο τέλος συνήθως!


    Comment


    • Εμένα πάλι μ'αρέσει ο Τζεφ.Μάλλον γιατί είναι μπήχτης.Τα 2 τελευταία επεισόδια ήταν επικά.
      Carpe diem

      Comment


      • Ελπίζω να σου αρέσει ο Jeff όπως μου αρέσει ο Abed και όχι όπως μου αρέσει η Annie. Όχι ότι θα είχα πρόβλημα αλλιώς!
        Επίσης είδα το πρώτο House 8ης. Κλασικά θεός! Δεν μπορώ να προβλέψω τη συνέχεια...


        Comment


        • Τέλειωσα τις 2 πρώτες season entourage σε λιγότερο απο μια βδομάδα. Με ψήσατε άσχημα damn it.

          Comment


          • Originally posted by Chaoscrow View Post
            Ελπίζω να σου αρέσει ο Jeff όπως μου αρέσει ο Abed και όχι όπως μου αρέσει η Annie. Όχι ότι θα είχα πρόβλημα αλλιώς!
            Επίσης είδα το πρώτο House 8ης. Κλασικά θεός! Δεν μπορώ να προβλέψω τη συνέχεια...
            Κι εμένα μ'αρέσει η Άννι.Πιο πολύ από την Μπρίτα μάλιστα.Και ναι,το παραπάνω το εννοούσα όπως εσένα σου αρέσει ο Abcd.

            υ.γ.Δεν είναι τυπογραφικό.Απλά σκέψου το.
            Carpe diem

            Comment


            • Κατέβηκαν 8 κύκλοι Two and a half men.Πάω να δω όσα επεισόδια δεν έχω δει από την τηλεόραση.Δηλαδή 3+ seasons.
              Carpe diem

              Comment


              • Τέλειωσα το Entourage.
                Καταπληκτική σειρά... Με είχε καθηλωμένο για την, δυστυχώς, μόλις μιάμιση βδομάδα που χρειάστηκε για να την τελειώσω. Το κακό είναι οτι εγώ θέλω οπωσδήποτε more.
                Ο τύπος που έπαιζε τον Ari Gold τι ηθοποιάρα ρε...

                Comment


                • ChrisTop welcome to the club
                  Από ότι διαβάζω στο νετ υπάρχει περίπτωση για ταινία . Δεν θα ήταν άσχημη ιδέα μια ala Hangover ταινια .

                  Comment


                  • Welcome to the club , indeed
                    Και εγω θελω more σαν τρελος ρε φιλε , τα σπασε απειρα η σειρα. Ειχα δεθει με τους χαρακτηρες.

                    Comment


                    • Και εγώ δέθηκα με τους χαρακτήρες και αυτή είναι και η μαγείας της σειράς γιατί αντικειμενικά σαν κωμική σειρά οι τελευταίες σεζόν δεν θα έπρεπε να θεωρούνται και πολύ πετυχημένες (ασχέτως που εμένα μ'άρεσαν ). Έχω διαβάσει και εγώ οτι μπορεί να δούμε ταινία!

                      Comment


                      • Dexter is back!
                        Originally posted by Squall Leonhart
                        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                        Originally posted by 丹野
                        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                        Originally posted by Ryu_gr
                        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                        Comment


                        • ενημερωστε οταν τελιεωσει η 6 season του dexter καλυτερα να τα δω μαζεμενα

                          Comment


                          • Πως θα την παλεψεις χωρις Dexter τοσο καιρο ;
                            Εγω γουσταρω στη συγκεκριμενη σειρα να βλεπω καθε βδομαδα και απο ενα επεισοδειο για να εχω την αγωνια του τι θα γινει . Αν τα βλεπω ολα μαζι καπου κουραζομαι...

                            Comment


                            • Είδα 1η σεζόν Entourage. Πότε θα αρχίσει να γίνεται αστείο; Ή ετσι πάει και στη συνέχεια και είναι απλά η ενδιαφέρουσα ιστορία μιας παρέας. Η αλήθεια είναι πως υπάρχει προοπτική για δέσιμο και θέλω να δω τι κάνουν αργότερα, αλλά από την άλλη μου είναι δύσκολο να ενδιαφερθώ ιδιαίτερα για έναν ωραίο τύπο και τα τρία του παράσιτα(δύο αν βγάλουμε έξω τον Drama που τουλάχιστον είναι αδερφός του και κυρίως προσπαθεί για κάτι). Είναι σαν ντοκιμαντέρ για την παρακμή της δυτικής κοινωνίας.

                              Comment


                              • Καλα μην το περνεις και τοσο σοβαρα...
                                Ειναι φιλοι απο μωρα παιδια και βοηθαει ο καθενας με τον τροπο του τον φιλο τους που ειναι ηθοποιος και εχουν χρημα,γκομενες και πανε καθε μερα σε παρτυ
                                Αστειες ειναι η φασεις που περνανε ολοι μαζι και οι καταστασεις που μπλεκονται, επισης ο Ari Gold βγαζει τρελο γελιο. Παντως απο την πρωτη μεχρι την εβδομη ετσι θα ειναι πανω-κατω.

                                Comment

                                Working...
                                X