Announcement

Collapse
No announcement yet.

TV Series

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Τελικά Vaynard τελείωσες το Lost; Για πες τελικές εντυπώσεις. Απαντώνται όλα τα ερωτήματα;
    Originally posted by Squall Leonhart
    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
    Originally posted by 丹野
    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
    Originally posted by Ryu_gr
    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

    Comment


    • Κοίτα, δεν ξέρω τι γνώμη έχει ο Vaynard, αλλά εγώ απ'όσο κατάλαβα το νησί τελικά ήταν η Σπιναλόγγα (νησί="Το Νησί"). Στο Lost η Λέχου και ο Μάινας είναι από τους επιζώντες της πτήσης (πριν γίνουν ακόμη ζευγάρι). Αν προσέξεις σε κάποιες σκηνές εμφανίζονται φευγαλέα (να κουβαλάνε καρύδες κλπ) ενώ όλοι οι κεντρικοί ήρωες αφήνουν υπονοούμενα για την ύπαρξη τους (πχ ο Λοκ τρώει συνέχεια παπάγια)

      Comment


      • Περίμενε, γιατί αυτά που λες είναι σοβαρά. Αυτό με την παπάγια δεν το έπιασα. Είναι λοιπόν αλήθεια πως η παπάγια είναι ενδημικό φυτό της Κρήτης;
        Originally posted by Squall Leonhart
        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
        Originally posted by 丹野
        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
        Originally posted by Ryu_gr
        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

        Comment


        • Ναι, όπως και η κάνναβη. Black smoke σου λέει κάτι... Δε λέω παραπάνω γιατί θα'ναι spoiler

          Comment


          • Altair σε είδα να έχεις γράψει κάτι στο τσατ για το Sons of Anarchy αλλά δεν ήμουν εκεί τότε. Για λέγε, πώς σου φάνηκε? Εγώ δυστυχώς δεν έχω δει πολύ, όλο το αναβάλλω.
            Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

            Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

            Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

            Comment


            • Μόλις τελείωσα τον δεύτερο κύκλο.Τα 3-4 πρώτα επεισόδια ήταν απλά οκ,μετά όμως που παίρνεις πρέφα τι παίζει με τη σειρά,τους χαρακτήρες κλπ ανεβαίνει πολύ.
              Carpe diem

              Comment


              • Εχετε υποψιν το Hell on Wheels , φαινεται εξαιρετικο Western show το οποιο κανει πρεμιερα αυτη την Κυριακη στις Ηνωμενες Πολιτειες...

                Comment


                • Είδα τα 3 πρώτα επεισόδια Dexter.Έπος.Αύριο η συνέχεια.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • τα 3 πρωτα επεισοδια της 6ης season ή της πρωτης ; Αν λες για 6η συμφωνω η σειρα ξεκινησε και συνεχιζει παρα πολυ καλα ακομα και μετα απο τοσες Seasons...

                    Comment


                    • Bart τσέκαρε το τελευταίο επεισόδιο Family Guy, ξεκαρδιστικό.

                      Comment


                      • Για την πρώτη μιλάω.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Το Dexter είναι από τις πιο ξεχωριστές σειρές στην Αμερική. Βρίσκεται τώρα στην έκτη σεζόν και, κατά τη γνώμη μου, συνεχίζει δυνατό. Κάνει τις κοιλιές του αλλά και ποια σειρά δεν τις κάνει.

                          Comment


                          • Γαμαει το Dexter , τελος.

                            Απο την official page της σειρας στο fb :
                            EXCITING NEWS: Showtime Networks has ordered two more seasons of its award-winning, top-rated drama series Dexter! Production will begin on season seven in 2012. Seasons seven and eight will consist of 12 episodes each.
                            Fuck Yeah

                            Comment


                            • Εντάξει, εγώ δε χαίρομαι και τόσο, θα προτιμούσα να έχει ένα όμορφο τέλος η σειρά, και οι πιθανότητες να συμβεί αυτό μειώνονται όσο αυξάνεται ο αριθμός των σεζόν. Άσχετα αν έχουμε σταθεί πολύ τυχεροί και απολαμβάνουμε ακόμη καλά επεισόδια μετά από έξι χρόνια.

                              Comment


                              • FYI , ο Michael C. Hall ειχε καρκινο αλλα τον προλαβε γρηγορα και το ξεπερασε και επισης ειναι παντρεμενος με την τυπισσα που παιζει την αδερφη του στην σειρα

                                Comment

                                Working...
                                X