Announcement

Collapse
No announcement yet.

TV Series

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • το ειχα δει και γω πριν μερικα χρονια δεν πολυθυμαμαι λεπτομεριες και ελεγα να το ξαναδω φετος, μακραν το καλυτερο casting σε σειρα και κορυφαιο writing

    i got the shotgun u got the briefcase


    xeno πιασε και το the sopranos ειναι εγγυηση , επ ευκαιριας RIP Gandolfini φοβερη ερμηνεια σε αυτη την σειρα

    Comment


    • Under the Dome
      Ο επόμενος λόγος μετά τα game of thrones και walking dead που θα ασχοληθώ με σειρά μάλλον.Είδα το πρώτο επισόδειο.Σε εισάγει κατευθείαν στο ζουμί και παρουσιάζει τους χαρακτήρες.
      Lost σε πόλη λένε..Για να δούμε!
      Nintendo I.D.: paixtis
      3ds friend code: 2664-2347-7128

      Comment


      • αμαν ποια αυτες η sci-fi νουβελες του stephen king με το under the dome, θα δουμε πως θα συνεχισει αν και το cast του με αφηνει αδιαφορο μεχρι στιγμης...τουλαχιστον φαινεται ποιο...τιμιο απο το lost

        Comment


        • Τελείωσα Arrow το οποίο πραγματικά έσπειρε,δεν το περίμενα.Επίσης τελείωσα τον πρώτο κύκλο του Black Mirror.To Black Mirror είναι μια μίνι σειρά,δεν ξέρω πόσοι κύκλοι είναι,έχω 2 εγώ,η κάθε μία αποτελείται από 3 αυτοτελή επεισόδια ανεξάρτητα μεταξύ τους,από διαφορετικούς δημιουργούς.Το πρώτο επεισόδιο,οκ δε λέει κάτι,αλλά τα 2+3 είναι βασισμένα σε πολύ ωραίες ιδέες.Προτείνω να δείτε έστω αυτά.
          Στο δεύτερο επεισόδιο οι χαρακτήρες βρίσκονται σε κάτι κλειστούς χώρους και ζουνε όλη τους τη ζωή εκεί.Δείτε το για να πάρετε μια ιδέα του τι θα κάνει το Κινέκτ 3.
          Στο τρίτο επεισόδιο,οι χαρακτήρες εμφυτεύουν ένα τσιπάκι μέσα τους,το οποίο τους επιτρέπει να καταγράφουν όσα βλέπουνε και ανά πάσα στιγμή να τα κάνουνε ξανά playback.
          Δείτε τα.
          Carpe diem

          Comment


          • Εμενα δε με τρελανε το under the dome αν και μου αρεσε το concept. Χαρακτηρες αδιαφοροι και πολυ κλισε καταστασεις.

            Comment


            • Στην πορεία θα ανέβει πιστεύω.Το πρώτο επισόδειο με ενθουσίασε πάντως!
              Nintendo I.D.: paixtis
              3ds friend code: 2664-2347-7128

              Comment


              • δεν ξερω αν το πηρατε πρεφα αλλα εχει αρχισει η 8η και τελευταια season του dexter μολις τωρα το ειδα και επαθα σοκ το περιμενα οκτωβριο

                Comment


                • Ναι εχουν ηδη βγει 2 επεισοδια, δεν ξερω γιατι αρχισε τοσο νωρις, αλλα οκ αντε να τελειωνει κι αυτο, εχουμε και breaking bad οπου να ναι παντως... Καλη φαση, θα φυγει ευκολα το καλοκαιρακι.

                  Comment


                  • Τελείωσα 6ο κύκλο Lost.Προσωπικά μου άρεσε,ίσως επειδή περίμενα λιγότερα με αυτά που είχα ακούσει.Το φίναλε ήταν λίγο περίεργο,αλλά οκ,θα το ψάξω να δω τι παίζει και πόσο κοντά έχω πέσει σε αυτά που σκέφτηκα.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • Για πες τι σκέφτηκες?Το φινάλε θεωρώ πως είναι λίγο υποκειμενικό.Άλλα θεωρεί ο ένας άλλα ο άλλος.Τέχνη!
                      Nintendo I.D.: paixtis
                      3ds friend code: 2664-2347-7128

                      Comment


                      • αντε πλησιαζει η 11η αυγουστου παμε ενα καταπληκτικο fanmade trailer με hans zimmer man of steel ost να ετοιμαζομαστε σιγα σιγα

                        Comment


                        • Αναμενουμε με αγωνια. Παμε λες για καλη τελευταια season; Το cast εχει μειωθει αρκετα οποτε δεν ξερω τι να περιμενω, ελπιζω να μην ειναι ολα τα επεισοδια γυρω απο family business και να δουμε αλλα ενδιαφεροντα σκηνικα.

                          Comment


                          • Τελείωσα τρίτο κύκλο The Walking Dead, ξεκίνησα 5ο κύκλο Sons of Anarchy και ταυτόχρονα έχω φτάσει στη μέση τον 6ο κύκλου του The Big Bang Theory.
                            Carpe diem

                            Comment


                            • Τελείωσα τα παραπάνω καθώς και τρίτο κύκλο Game of Thrones.
                              Carpe diem

                              Comment


                              • ξεκινησα και γω το under the dome του stephen king μετα απο παροτρυνση ενος φιλου και κολλησα αμεσως.
                                οντως ειναι σειρα ανταξια των game of thrones και walking dead.
                                δεν εχω δει το lost για να τα συγκρινω αλλα απο οτι ειδα μεχρι τωρα μου αφησε πολυ καλες εντυπωσεις.
                                αντε να δουμε ομως ποσες σεζον θα τραβηξει και ποσα επισοδεια θα χει καθε σεζον.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X