Announcement

Collapse
No announcement yet.

ΤΟ ΚΑΚΟ 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ΠΩ ΡΕ!!!
    ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!
    Θέλω πρόσκληση για avant premiere...Γμτ,δεν το ήξερα και είχα και καλό βιογραφικό για zombie.
    http://www.gamers-odyssey.com/forum/index....opic=280&st=210 (credits to Wii_Master_Link)
    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

    Comment


    • #17
      Σινεαστέρα μου εσύ!

      Να μας πεις σε ποιά σκηνή της ταινίας εμφανίζεσαι να κάνουμε μπούγιο στην πρεμιέρα!
      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

      Comment


      • #18
        Eγώ θα σε κατεβάσω από rapidshare,δεν σε πληρώνω!
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • #19
          Και ποιος θα με ανεβάσει?! Κάτσε καλά καλά να δούμε αν θα εμφανιστώ γιατί και μια ξαδέρφη μου έπαιξε στο Mamma Mia! αλλά στο τελικό edit δεν φαινόταν στο πλάνο!! Αυτή πληρώθηκε όμως και της έμειναν τα λεφτά...

          Comment


          • #20
            Όντως η εμπειρία ήταν πάρα πολύ καλή, βέβαια ήταν και λίγο κουραστική γιατί κράτησε πάααααρα πολλές ώρες. Η τέχνη θέλει θυσίες!!! Πήγα με ένα φίλο μου και μετανοιώσαμε που δεν φέραμε κανονική φωτογραφική, οι φωτογραφίες παρακάτω είναι από κινητό. Συνάντησα και το Ferryman και τα είπαμε! Η παραγωγή ήταν πολύ φιλική και αυτό μου έκανε εντύπωση! Πριν πάω είχα στο μυαλό μου το σπαστικό σκηνοθέτη που κάθεται στην καρέκλα του και φωνάζει "CUUUUUUUUT, ΠΑΜΕ ΠΑΛΙ"! Αντιθέτως μας είχαν με το 'σεις και με το 'σας (Ελάτε ζομπάκια μου, πάμε ζομπάκια μου, μπράβο ζομπάκια μου κτλ) .Επίσης και οι πρωταγωνιστές ήταν πολύ άνετοι.







            Γυρίσματα πάλι θα γίνουν στο Ν. Ηράκλειο την Πέμπτη και την Παρασκευή. Θα ξεκινήσουν από τις 8 το πρωί και θα διαρκέσουν μέχρι τις 7 περίπου. Μπορείτε όμως να πάτε και κατά τη μία.
            The illusion of free will is an illusion.

            Comment


            • #21
              Καλά ρε Ryu κουφάλα!!
              Στο μετρό το σάββατο, μούγγα δεν έβγαλες..ρε μπας και τα ξαδέρφια σου είναι η Παππά?Μωράκι μου... :wub: :wub: :wub: :wub:

              Tελικά, μπορείς να πάς και μία ή όχι?Ο Ferryman λέει όχ..
              Tεσπά, ψήνομαι έστω και από μακριά να τους δω για την Παρασκευή....
              Μα τι τύπος όμως ο Θανάσουλας?
              Α και το άλλο μωράκι, που έπαιζε στην πρώτη ταινία, ήτανε?
              η κοπελίτσα με το κίτρινο το μπλουζάκι, το μάυρο σορτσάκι και τις μπαρετούλες..
              Nintendo must have created a virtual Eternal Darkness game that has engorged reality. The sanity meter right now is maxed out x 10000 so we're experiencing some weird stuff.

              Let's just all say the magic words and go back to reality.

              THIS CAN'T BE HAPPENING!!!!!

              Comment


              • #22
                εγώ ψήνομαι να έρθω μόνο για την Παππά.τη λατρεύω την κοπελιά.ρε συ ryu κανόνισε να πάμε μαζί άμα είναι.
                Carpe diem

                Comment


                • #23
                  Ε, ρε συ Disciple μου είπες ότι το madworld είναι τρελό ξυλίκι όπως και το godhand, αλλά θα βγει μόνο στο wii και έσκασα από τη ζήλεια μου. Όντως απαράδεκτος είμαι, γιατί γουστάρεις τέτοιες καταστάσεις. Δεν μου πέρασε απ' το μυαλό να στο πω
                  Το 1 δεν το έχω δει, ήταν άλλη μια ξανθιά κοπέλα.
                  Ναι ρε, μπορείτε να πάτε στη μία, το θέλει και η παραγωγή γιατί παιδιά που έχουν έρθει από το πρωί κουράζονται ή εχουν δουλειά και φεύγουν το μεσημέρι.
                  Altair φιλάρα δυστυχώς δεν θα μπορέσω να ξαναπάω
                  The illusion of free will is an illusion.

                  Comment


                  • #24
                    Η κυριακάτικη ελευθεροτυπία αυτής της εβδομάδας δίνει τρεις ταινίες με θεματική ενότητα "CULT ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ" και η μια από αυτές είναι το "ΚΑΚΟ"...! Επειδή ξέρω ότι δεν βρίσκεται εύκολα (ούτε σε videoclub ούτε για downloading) είναι καλή ευκαιρία να το δουν όσοι δεν είχαν την τύχη.

                    Comment


                    • #25
                      http://www.youtube.com/watch?v=F98n9o0mimU Η ταινία φαίνεται να είναι ακόμα πιο μπροστά από την πρώτη... Πόσο μάλλον από τη στιγμή που παίζει και η Παππά σε ταινία με zombie.

                      Comment


                      • #26
                        Όταν είπες Παππά νόμιζα εννοούσες την Ειρήνη Παππά. Αν ήταν όντως με αυτήν θα ήταν πάρα πολύ μπροστά!
                        Originally posted by Squall Leonhart
                        I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                        Originally posted by 丹野
                        Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                        Originally posted by Ryu_gr
                        υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                        Comment


                        • #27
                          Δηλαδή η μικρή σε χαλάει?

                          ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΠΙΣΤΡΕΦΕΙ!!! ΖΗΤΩ Η ΖΟΜΠΙ ΚΑΛΤΑΔΟΥΡΑ!!! ΖΗΤΩ ΟΙ ZOMBIE HUNTERS ΤΟΥ ΜΙΤΣ ΓΙΩΤΙΞ!!!
                          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                          Comment


                          • #28
                            Παιδιά τι να πω... τι να σχολιάσω...
                            Να πω για την εισαγωγή του Τσιμιτσέλη;; Τις πόζες των ηθοποιών;; Τα ιπτάμενα τηγανιτά αυγά;; Η λέξη ΚΑΛΤ δε μπορεί να περιγράψει το στυλ αυτής της ταινίας ούτε στο ελάχιστο!! Η λέξη ΚΑΛΤΑΔΟΥΡΑ του Titus κάτι πάει να προσδιορίσει... Οι τύποι απλά πήγαν τον κινηματογράφο σε νέα επίπεδα.
                            The illusion of free will is an illusion.

                            Comment


                            • #29
                              Πρώτη προβολή στις Νύχτες Πρεμιέρας. 25 σεπτέμβρη, 22:30 Αττικόν. 6€ ;)

                              Comment


                              • #30
                                Τα εισιτήρια εξαντλήθηκαν, δυστυχώς...Θα μείνω χωρίς ζόμπια να κυνηγάνε το Λεωνίδα και τους 300!

                                EDIT: Η φάση στο τρέιλερ όπου γράφει "και ο Billy Zane" με κάνει να σκάω στα γέλια όποτε τη βλέπω...
                                Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                                Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                                Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                                Comment

                                Working...
                                X