Announcement

Collapse
No announcement yet.

Μουσική: Τί ακούτε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Queen Vs Vanilla Ice Vs David Bowie!!!!!



    δεν είναι απίστευτα γαμάτο?
    " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

    Authenticity sir, authenticity. "

    Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



    Comment


    • Αφιερωμένο στο Μπουράι




      Από τον ολόφρεσκο δίσκο του Neil Young "Le Noise" που είναι καταπληκτικός. Rust NEVER sleeps!
      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

      Comment


      • Κατάρα στο γιο του λαδέμπορα λέμε Πήγα χθες μετροπολις και το Dead Man OST το είχε πάλι στα 17€ ενώ εδώ και ένα χρόνο το έβρισκα στα 7€ και δεν το έπαιρνα. Θεός ο Neil κάποια στιγμή πρέπει να εντρυφήσω περισσότερο.

        Αν και για το νέο του δίσκο όπως και για το νέο του Clapton- το πήρα δώρο σε κολλητό- έχω ακούσει πολύ κολακευτικά σχόλια.
        «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

        Comment


        • Όσο κι αν σου φαίνεται περίεργο, το κομμάτι των τίτλων δεν υπάρχει στο OST. Here it is



          Προφανώς ΞΕΡΕΙΣ, αλλά επειδή σε διάφορες στιγμές η μουσική αυτής της ταινίας ήταν το μόνο πράγμα που μπορούσα να ακούσω, σου λέω ότι είναι τελείως πειραματικό και αβυσσαλέο. Δύσκολος instrumental δίσκος αλλά διαμάντι - και με καταπληκτικά αποσπάσματα από την ταινία.

          Όταν αποφασίσεις να ασχοληθείς με το Νηλ απλά πες μου.
          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

          Comment


          • Band: CynicAlbum: Traced in Air (2008)Genre: Technical Death Metal, Jazz-fusionPromo Version Re-uploaded: http://www.youtube.com/watch?v=Wjv_unu5BisI touch t...

            Comment


            • Δεν το ήξερα πως δεν περιείχε το κομμάτι των τίτλων. Ωστόσο όντως η μουσική είναι εντελώς experimental και ο δίσκος έχει και απαγγελίες από τον Depp μέσα. Ούτως ή άλλως και η ταινία εντελώς "φεύγα" είναι οπότε το ost είνα εντός κλίματος.

              Και επιβάλλεται μόλις κυκλοφορήσει για PC να παίξεις το Red Dead Redemption.

              edit:
              πω, για γέλια είμαι. experimental ήθελα να γράψω. Τι σκεφτόμουν... Άκου εκεί instrumental lol.
              «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

              Comment


              • Elliniko diamanti


                Ground_Zero:

                Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                Comment


                • Δισκάρα.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • [YOUTUBEHD]vcWTTs8QVRc&feature=related[/YOUTUBEHD]

                    γιατί έτσι γουστάρω;)
                    Star Citizen videos Star Citizen gallery

                    Comment


                    • Loreena McKennit - Elemental
                      Morbid Angel - Gateways To Annihilation
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Virgin Steele - The Marriage Of Heaven And Hell Parts 1+2.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • χα χα άπαιχτος

                          Star Citizen videos Star Citizen gallery

                          Comment




                          • Ένα πολύ κλασσικό κομμάτι που θυμήθηκα λόγω της ημέρας αλλά ποτέ δεν είχα τσεκάρει το uber kalt videoclip του

                            Comment


                            • Ρε συ Φερρυμάνο, αυτό που πόσταρες ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΛΕΥΡΑ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ!!!!!
                              Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                              Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                              Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                              Comment


                              • Kαταπληκτικοί
                                [YOUTUBEHD]ivFYVAntpw0[/YOUTUBEHD]
                                Star Citizen videos Star Citizen gallery

                                Comment

                                Working...
                                X