Announcement

Collapse
No announcement yet.

Μουσική: Τί ακούτε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Αυτό είναι ΤΕΡΑΣΤΙΟ κομμάτι και είναι 100% σίγουρο ότι θα το πούνε στην συναυλία.Και εγώ τελικά αγόρασα εισητηριάκια με 20 ευρώ(είχε και με 15 αλλά τελείωσαν 3-4 μέρες μετά την ανακοίνωση) καθόλου άσχημη τιμή εννοείτε.

    Μακάρι το merch να είναι καλό και φθηνό γιατί και εγώ θέλω να το τιμήσω!


    Comment


    • Φθηνό θα είναι πιστεύω, πάνω κάτω όπως των Lost. Αγγάρεψες κανέναν ή θα πας μόνος? Εγώ αγγάρεψα τη γυναίκα και ελπίζω να περάσει καλά όπως και Paradise Lost. Αν και θα έχει πολύ ντουμάνι και "μανιτάρια" εκεί μέσα
      «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

      Comment


      • Έβαλα σε ένα φιλαράκι να ακούσει,γούσταρε και θα πάμε μαζί.Αλλά και μόνος μου θα πήγαινα

        Καλά ντουμάνι θα γίνεται εκεί μέσα,εδώ παίζει η ίδια η μπάντα να κάνει

        On topic:



        Comment




        • Doom διασκευή στο Vapori ap'tin Persia!!! by Electric Wizard λέμε
          «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

          Comment


          • Originally posted by Burai_Fighter View Post
            Αν και θα έχει πολύ ντουμάνι και "μανιτάρια" εκεί μέσα
            Ε, όσο να 'ναι το σηκώνει η μουσική.
            "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

            Comment


            • παιζω αυτες τις μερες το crysis 2 πολυ καλο single player αλλα μεσα σε ολα τα αλλα εχει και απιστευτο soundtrack αφου περιεχει κομματια απο ονοματα οπως ο hans zimmer

              μερικα :



              Comment


              • Θα είμαι στο live Electric Wizard θεσσαλονίκη. Όποιος πάει βρισκόμαστε έκει για πολύ κάψιμο!

                Comment


                • Δεν το παίζουνε ρε γμτ. Τουλάχιστον μέχρι στιγμής στην περιοδεία το setlist έχει ως εξής

                   
                  The Chosen Few
                  Black Mass
                  Return Trip
                  Witchcult Today
                  Satanic Rites of Drugula
                  Scorpio Curse
                  Night Child
                  Dopethrone
                  Αν παίξουν Funerapolis θα πεθάαανω.
                  «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                  Comment


                  • Εγώ θα είμαι Koul στο live της Σαλόνικας σήμερα.

                    Ελπίζω με τις αγριογκαρίδες μας να τους πείσουμε να παίξουν Funeralopolis ή τουλάχιστον κάτι ακόμα από Doperthrone(δικό μου κόλλημα είναι το Barbarian).Ούτως ή άλλος έχουν ελληνόθρεμμένο μέλος στην μπάντα έρχονται και για πρώτη φορά Θεσσαλονίκη ε τι σκατά κάτι παραπάνω πρέπει να μας δώσουν


                    Comment


                    • Ο καμμένος Conan fan

                      Στην αρχή από το The Barbarian ακούγεται το"...the wizaaard" που λέει η Valeria πριν πεθάνει, στην ταινία Conan με τον Arnie

                      Εγώ και μόνο το σαρδόνιο γέλιο στην αρχή του Dopethrone να ακούσω μου αρκεί.:worthy::worthy::worthy:

                      Kαι Venus in furs από το καινούριο να ξελαρυγγιαστώ στο ρεφραίν- χιτάκι Electric σου λέω
                      «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                      Comment


                      • Originally posted by Burai_Fighter View Post
                        Δεν το παίζουνε ρε γμτ.
                        ΕPIC FAIL

                        Μα είναι δυνατόν; Μακράν το καλύτερο και πιο δημοφιλές τους κομμάτι, δεν καταλαβαίνω τι σκέφτονταν όταν αποφάσισαν να μη το παίξουν.
                        "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                        Comment


                        • "Fire up the blades" απο 3 inches of blood.Όλο τον δίσκο.
                          :whip::whip::whip::whip::whip::whip::whip::whip:

                          Aνάσα δροσιάς με το Goat Riders Horde λοιπόν...

                          Comment


                          • Άσχετο,αλλά,Mortician ακούς;
                            Carpe diem

                            Comment


                            • Originally posted by Altair View Post
                              Άσχετο,αλλά,Mortician ακούς;

                              Το hacked up for barbeque έχω ακούσει.

                              Comment


                              • Originally posted by ESP84 View Post
                                Παω να βαλω και λινκ για youtube αλλα μου γραφει broken.Μεγαλη ξενερα.Γιατι έτσι??

                                Εντος youtube tags πρεπει να βαζεις το μερος του συνδεσμου μετα το watch?v= και οχι ολοκληρη τη διευθυνση.

                                Comment

                                Working...
                                X