Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cine - news

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Max Payne The Movie - trailer
    http://www.gaminator.pl/video/2518,Max-Pay...iler-Filmu.html
    NDS themes

    Comment


    • Αγγελοι και δαιμονες στο Max Payne :blink: ? Μακαρι να ειναι απλα παρανοικα robot
      My blog:Doppel's Den

      Comment


      • Πέρα από τα φτερωτά πλάσματα, το trailer είναι στην ατμόσφαιρα του Μέγιστου Πέιν! Ο Μάξιμος ο Πεΐνιος (Έλληνας ήταν) θα γαμήσει! Άντε και ΜΑΞ ΠΕΙΝ 3! Αυτό γουστάρουμε πραγματικά οι fans!!!
        The illusion of free will is an illusion.

        Comment


        • ναι σιγα μην ηταν ελληνας. ελεος! τεσπα καλη φαινεται η ταινια. το Pac Man παλι απο πισω μοιαζει ανεκδοτο!

          Comment


          • άθλιο μου φαίνεται.έλεος δηλαδή.θεοί και δαίμονες σε φιλμ νουάρ;γιατί φιλμ νουάρ θα έπρεπε να είναι η ταινία.
            Carpe diem

            Comment


            • Εμ...ναι προς όλους τους παραπάνω....

              Δεν σας πέρασε από το μυαλό πως τα δαιμόνια που δείχνει το τρέιλερ,ίσως ΛΕΩ ΙΣΩΣ είναι εφιάλτες του Payne?
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • όχι

                τώρα που το λες,όμως είναι καλή ιδέα.μπράβο Σαμάρι ;)
                Carpe diem

                Comment


                • Για video game license φαίνεται αρκετά λιγότερο μούφα από τα καθιερωμένα, άντε μόλις βγει θα πάμε ως forum στη πρεμιέρα.
                  There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                  Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                  Comment



                  • νεο Saw!!!

                    Comment


                    • Έλα ρε Shadow! Μιλάγαμε για το Μέγιστο και μας τη χάλασες
                      Somari πέρα από τα άκυρα avatars σου, σκέφτεσαι λογικά και επικυρωμένα
                      Αν και δεν θυμάμαι στους εφιάλτες του, στο game, να υπήρχαν αυτά τα μουτσούνια, παίζει να είσαι μέσα!!!
                      The illusion of free will is an illusion.

                      Comment


                      • Sorry αλλα υπαρχουν κι αλλες ταινιες που περιμενουμε (εγω τουλαχιστον) εκτος απο αυτη του Μαξιμου Πεϊνιου.

                        παρτε κι ενα βιντεο του sequel του Sin City, κανονικα The Spirit θα λεγετε!

                        Comment


                        • Το ειχα δει πιο παλια το trailer (κοιταξτε ποιες παιζουν στην ταινια :blink: :blink: :blink: ). Δεν νομιζω να αποτελει sequel του Sin City. Απλα ειναι στο ιδιο στυλ.
                          My blog:Doppel's Den

                          Comment


                          • Σχετικά με το Max Payne μου άρεσε αρκετά το trailer και πιστεύω πως είναι και καλή η επιλογή του Waηlberg.Σαν διαβολική σύμπτωση ήταν ο 1ος που μου πέρασε από το μυαλό όταν σκέφτηκα ποιος θα μπορούσε να ενσαρκώσει "αξιοπρεπώς" τον ρόλο του Max Payne.

                            Κατά τ'άλλα είδα το post του Shadow και ψιλογούσταρα! Michael Myers ftw. Τα 2 πρώτα Halloween, που είναι και τα μόνα που έχω δει, είναι από τις αγαπημένες μου ταινίες με serial killer.Δε θα με χαλούσε μία αξιοπρεπής επιστροφή(Πρέπει να δω και τα υπόλοιπα πάντως για το γαμώτο).
                            Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

                            Comment


                            • saw V.όχι halloween V.απλά το halloween θα κυκλοφορήσει η ταινία.
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Το Spirit δεν έχει καμμία απολύτως σχέση με το Sin City.
                                Είναι απλά η εκδοχή του Frank Miller σε έναν ήρωα του Will Eisner
                                http://en.wikipedia.org/wiki/The_Spirit

                                http://en.wikipedia.org/wiki/The_Spirit_%28film%29
                                «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                                Comment

                                Working...
                                X