Announcement

Collapse
No announcement yet.

PC Helpdesk

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Windows den mporo na mpo me tipota.Kati windows autorun mou elege oti exei provlima.Oti kai kala kapou ekei xtipise o ios.
    Carpe diem

    Comment


    • Originally posted by Altair View Post
      Windows den mporo na mpo me tipota.Kati windows autorun mou elege oti exei provlima.Oti kai kala kapou ekei xtipise o ios.
      να ελέγχεις τι τσοντα κατεβάζεις

      φορμάτ δαγκωτό
      Star Citizen videos Star Citizen gallery

      Comment


      • Lol,exo na katevaso mines.
        Carpe diem

        Comment


        • Μπορείς να κάνεις format και με USB! Google it, εύκολο είναι.

          Comment


          • Theos tha to psaxo.Thanks.
            Carpe diem

            Comment


            • Christop το έψαξα λίγο και είδα ότι γίνεται μέσω windows.Windοws όμως εμένα δεν μπαίνει.Γίνεται μέσω bios κλπ;
              Carpe diem

              Comment




              • Με αυτό απλά θα επιλέξεις να bootάρεις απο το USB και λογικά θα είσαι κομπλέ. Θα σου έλεγα πιο πρόγραμμα είχα χρησιμοποιήσει εγώ, αλλά δεν θυμάμαι καθόλου.

                Comment


                • Τα ΧΡ θέλω να βάλω εγώ ετσι;Θα το ψάξω το πρωί,ευχαριστώ.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Από χτες έχω πίσω το πισί μου και πετάει.RyuGR χίλια ευχαριστώ.
                    Το παλικάρι ήρθε ως εδώ,έκανε τα δικά του και με έφτιαξε μάγκα.
                    Ευχαριστώ πολύ Γιώργαρε.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • παιδιά, εμένα μου δουλεύει γάντι το hub και έχω συνδέσει το mouse και το keyboard εκεί. Γλύτωσα και τα καλώδια!
                      sigpic

                      Comment


                      • GTX 580 ή HD 5850 crossfire;
                        Star Citizen videos Star Citizen gallery

                        Comment


                        • Αντώνη τα σπάει η συλλογή σου! Ευχαριστώ για το Prince of Persia! :resp:
                          Ανοίξτε πάλι τα Arcades και το Cutty Sark!!!!
                          The illusion of free will is an illusion.

                          Comment


                          • Originally posted by BigBOSS View Post
                            GTX 580 ή HD 5850 crossfire;

                            Comment


                            • Παιδιά, διαβάστε αυτό το post, γιατί βαριέμαι να το μεταφέρω όλο. Η μπάλα σε σας.
                              sigpic

                              Comment


                              • Όταν το έψαξα, ένας από το Alan Wake Forums μας σύστησε ένα site που μπορεί να μας δείξει ΟΛΟΥΣ τους επεξεργαστές μαζί και τις συγκρίσεις του.

                                Λοιπόν, ο δικός μου επεξεργαστής είναι 6 γενέες πίσω(AMD Athlon(tm) X2 64 Dual Core Processor +4800 2.5GHz), και έχω αποφασίσει να πάρω έναν νέο, αλλά σύμφωνα με το site έχω βρει τους 2 πιο δυνατότερους, αλλά είμαι αναποφάσιστος σ' αυτόν τον τομέα.

                                1) AMD PHENOM II X6 1100T 3.3GHZ SIX-CORE BLACK EDITION. Φαίνεται πανίσχυρος και η φθηνότερη τιμή είναι €185.

                                Ή

                                2) AMD Athlon II X2 250 3.0 GHz Dual Core Socket AM3 65W Box. Φαίνεται σχεδόν πανίσχυρος και η φθηνότερη τιμή είναι €65.

                                Ή

                                Αν μπορείτε να μου προτείνετε κάποιον άλλον δυνατότερο από τους άλλους 2 παραπάνω, τότε ρίχτε πρόταση!

                                Ψάχνω έναν ΑΘΟΡΥΒΟ επεξεργαστή. Τον θέλω όχι μόνο για gaming, αλλά και για μουσικούς σκοπούς. Δεν θέλω να κάνει ΚΙΧ θόρυβο.

                                Η μπάλα πάνω σας.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X