Announcement

Collapse
No announcement yet.

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Μόλις έφτασα στο Act III και συνεχίζω να είμαι πορωμένος με το παιχνίδι. Η μάχη Raiden vs Vamp (δεν είναι spoiler, φαινόταν στο trailer πριν 2 χρόνια) είναι η καλύτερη μάχη που έχω δει ως τώρα σε παιχνίδι/ταινία/όνειρο στην ζωή μου. Είχα μείνει με ανοιχτό το στόμα, μέχρι και μπουνιές έκανα με τα χέρια μου.


    Comment


    • ΜΗ ΛΕΤΕ ΕΔΩ ΕΣΤΩ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ SPOILER!

      Star Citizen videos Star Citizen gallery

      Comment


      • <div class='quotetop'>(BigBOSS &#064; Jun 16 2008, 09&#58;03 AM) [snapback]28757[/snapback]</div>
        ΜΗ ΛΕΤΕ ΕΔΩ ΕΣΤΩ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ SPOILER&#33;
        [/b]
        Eνταξει αυτη η μαχη δεν ειναι και τοσο spoiler

        Comment


        • Aδέρφια με πήραν τηλέφωνο ότι έρχεται&#33; :blink: αρχίζει το κάψιμο. Στο Big Boss hard ή Big Boss extreme να το ξεκινήσω;
          Star Citizen videos Star Citizen gallery

          Comment


          • Aδέρφια με πήραν τηλέφωνο ότι έρχεται&#33; :blink: αρχίζει το κάψιμο. Στο Big Boss hard ή Big Boss extreme να το ξεκινήσω;
            [/b]
            Στον έβδομο ουρανό όλοι αδέλφια. Βρε μήπως ο Solid Snake ήταν τελικά Έλληνας; Όσο για το spoiler, εσύ ειδικά που έχεις δει τόσα βίντεο δεν θα έπρεπε να εκπλαγείς και τόσο. Άντε καλή διασκέδαση, Snake.. Snakeee. SNAAAAKE&#33;


            Comment


            • <div class='quotetop'>(BigBOSS &#064; Jun 16 2008, 09&#58;17 AM) [snapback]28762[/snapback]</div>
              Aδέρφια με πήραν τηλέφωνο ότι έρχεται&#33; :blink: αρχίζει το κάψιμο. Στο Big Boss hard ή Big Boss extreme να το ξεκινήσω;
              [/b]
              Δεν υπαρχει το extreme απο την αρχη νομιζω.Για μενα στο πιο δυσκολο να το ξεκινησεις.


              <div class='quotetop'>(Alexandros &#064; Jun 16 2008, 09&#58;26 AM) [snapback]28764[/snapback]</div>
              Στον έβδομο ουρανό όλοι αδέλφια. Βρε μήπως ο Solid Snake ήταν τελικά Έλληνας; [/b]

              Comment


              • To επαιξα και τριτη φορα για να παρω το

                *spoiler*





                stealth camo+bandana



                Τωρα θα ξαναπαιξω το snake eater και μετα το 1 και 2 ξανα, αυτο το καλοκαιρι ανηκει στο mgs.. B) B)

                Comment


                • Παντως εχει διαφορες η ΑΙ στο σολιντ νορμαλ η ΑΙ ειναι σαφως κατωτερη απο αυτην στο Βig Boss Hard το οποιο και παιζω τωρα &#33;


                  Aντρέας Παγουλάτος

                  Comment


                  • Παντως εχει διαφορες η ΑΙ στο σολιντ νορμαλ η ΑΙ ειναι σαφως κατωτερη απο αυτην στο Βig Boss Hard το οποιο και παιζω τωρα &#33;
                    [/b]
                    Καλα ναι το εβαλα στο bigboss extreme και το παρατησα αμεσως και το ξαναπαιξα στο easy αυτη τη φορα σαν καλος noobas για να μαζεψω τα αντικειμενα...

                    Comment


                    • Μόλις το τερμάτισα με έναν φίλο μου και είμαι πλήρως ικανοποιημένος από το παιχνίδι. Ήταν εξαιρετικό και με κάποιον μαγικό τρόπο κατάφερε να δώσει απαντήσεις σε όλα τα ερωτήματα που είχα πάνω στα 3 προηγούμενα. Περισσότερα σε μερικές μέρες γιατί θα λείπω για δουλειές.


                      Comment


                      • ρε μη γράφετε σποιλερς ή τουλάχιστον χρησιμοποιείστε λευκή γραμματοσειρά.
                        άντε μωρή Σώνει βγάλε κάνα καινούριο μοντέλο ps3 backwards combatible στην Ευρώπη να λιώσω.ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ.ΕΧΩ ΠΩΡΩΘΕΙ&#33;&#33;&#33;&#33;
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Tελείωσα το πρώτο act σε 5 ώρες και 50 λεπτά, τώρα είμαι στο δεύτερο. Το παίζω στο Big Boss hard.

                          Πρεπει να το παιζει κανεις πολυ... αργα για να τελειωσει το παιχνιδι σε πανω απο 23 ωρες πραγματικα δεν γινεται.[/b]
                          Όχι πρέπει να το παίξει στο hard. To normal το έκαναν για τα noob, για τους αρχάριους με stealth games. To hard προορίζεται για τους βετεράνους και όσους έχουν ιδέα, εμπειρία από stealth games και προηγούμενα φυσικά mgs. Υπάρχει μεγάλη διαφορά στο AI και στην προκληση που σου δίνει το game, μεταξύ normal και hard.
                          Star Citizen videos Star Citizen gallery

                          Comment


                          • Nαι ειχα κανει λαθος και γω στο Big Boss Hard το ξαναπαιζω ειμαι στο act III και η διαφορα ειναι τεραστια στην ΑΙ


                            Aντρέας Παγουλάτος

                            Comment


                            • <div class='quotetop'>(BigBOSS &#064; Jun 17 2008, 07&#58;54 AM) [snapback]28854[/snapback]</div>
                              Tελείωσα το πρώτο act σε 5 ώρες και 50 λεπτά, τώρα είμαι στο δεύτερο. Το παίζω στο Big Boss hard.[/b]
                              Σου φανηκε δυσκολο το πρωτο act σε Big Boss hard?

                              Comment


                              • Eίναι δύσκολο με την έννοια, ότι αν είσαι απρόσεκτος είναι εύκολο να σε εντοπίσουν οι PMC, ειδικά μέχρι να εξοικιωθείς με τους gameplay μηχανισμούς, πρέπει να παίζεις σωστά. Επίσης οι PMC μπορούν να ακολουθήσουν κάθε δυνατή διαδρομή, πχ πετάχτηκαν αρκετές φορές μπροστά μου, ειδικά στις μάχες όπους γίνεται χαμός.Το MK II είναι περισσότερο χρήσιμο απ&#39; ότι περίμενα. Kατα τ&#39;άλλα από πυρομαχικά, μόνο από ration έχω κάποια έλλειψη.
                                Star Citizen videos Star Citizen gallery

                                Comment

                                Working...
                                X