Announcement

Collapse
No announcement yet.

Super Mario Galaxy 2 - ɹǝʌǝɹoɟ ǝɥʇ ɟo ǝɯɐƃ

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Έχω φτάσει αρκετά πιο μακριά από όσο νομίζεις.Απλά ο πρασινοσκούφης δεν με εντυπωσίασε τόσο.Ίσως επειδή δεν το έπαιξα στην ώρα του.
    Carpe diem

    Comment


    • tony gousta einai auta alla pera apo thn plaka pou kanoume egw to OoT 8ewrw oti einai oti teleiotero exei na epidei3ei h viomhxania tou gaming mexri shmera.fysika thelw na dw sto 3ds pws 8a einai.ekei mporei esy na en8ousiasteis pio poly logw grafikwn.
      Deus Misereatur...
      Gloria filiorum patres i.e.m.e
      Viva los Vatos Locos

      ---------------------
      UNITED WE STAND DIVIDED WE FALL...

      Comment


      • Θάνο παίξε επιτέλους το Okami.

        edit:Το τελειότερο game είναι το Symphony of the Night.Απλά πράγματα.
        Carpe diem

        Comment


        • swstos file.to eixa 3ekinhsei kai eixa ftasei makria alla stamathsa logw elleipshs xronou.eukairia na to 3anarxisw mia apo autes tis meres.

          p.s. gia kapoio logo den sympa8w ta castlevania (exw pai3ei auta tou ds).mporei na 3ekinhsw to sotn mhpws kai alla3w gnwmh
          Deus Misereatur...
          Gloria filiorum patres i.e.m.e
          Viva los Vatos Locos

          ---------------------
          UNITED WE STAND DIVIDED WE FALL...

          Comment


          • Για castlevania παίξε το 1,3 στο nes και 4 στο snes

            Comment


            • 71 άστρα και είμαι πέμπτο κόσμο, omg και έλεγα να παίξω πρώτα το ME2 . Game of the Forever δεν είναι, ούτε καν Game of the Year (θα βγει LBP2 κρίμα), αλλά μιλάμε για το Game of the Forever μέχρι να βγει το LBP2 .

              Η δυσκολία αυξάνεται αισθητά από ένα σημείο και μετά, καμία σχέση με το πρώτο SMG. Κάποια άστρα που εμφανίζονται με κομήτες είναι πολύ δύσκολα.

              Που να πάρει έχω ακόμα 171 άστρα να πάρω, this is so... EPIC!

              Comment


              • Originally posted by Evans View Post
                71 άστρα και είμαι πέμπτο κόσμο, omg και έλεγα να παίξω πρώτα το ME2 . Game of the Forever δεν είναι, ούτε καν Game of the Year (θα βγει LBP2 κρίμα), αλλά μιλάμε για το Game of the Forever μέχρι να βγει το LBP2 .

                Η δυσκολία αυξάνεται αισθητά από ένα σημείο και μετά, καμία σχέση με το πρώτο SMG. Κάποια άστρα που εμφανίζονται με κομήτες είναι πολύ δύσκολα.

                Που να πάρει έχω ακόμα 171 άστρα να πάρω, this is so... EPIC!
                Ουυυ πράκτορα της σόνυ, ουυυυυ
                Εγώ είμαι στα 107. Τα τελευταία αστέρια είναι αρκετά δύσκολα.
                'Αντε να δω και τι είναι τα αστέρια μετά τα 120. Μέχρι στιγμής έχω αποφύγει τα όποια spoilers.

                Comment


                • το zelda θα είναι of the forever xari sto gameplay

                  Comment


                  • An xrisimopoihsoun to Move nai, giati to Wiimote de douleve kala
                    Ground_Zero:

                    Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                    Comment


                    • Τι λες καλέ; Είδες κανένα βίντεο από τις άλλες παρουσιάσεις;
                      Το Zelda παίζει πολύ καλά στο Wii.
                      Η ατυχία του Miyamoto έφταιγε για την παρουσίαση και interference.

                      Comment


                      • Το τερμάτισα και έχω 110 άστρα. Καλό ήταν, όχι τόσο όσο άλλα platform άλλων κονσολών. Προτιμώ σίγουρα Ratchet and Clank, απείρως καλύτερο και εμφανέστατα ανώτερο level design. Το SMG2 είχε ιδέες από άλλους τίτλους και γενικά δεν είχε καμιά πρωτότυπη ιδέα. Πολύς λόγος για το τίποτα. Και όλα αυτά για ένα παιχνίδι που τρέχει σε 480p ανάλυση. Πφφ.

                        Θα πάρω και τα υπόλοιπα 10 άστρα και διάλειμμα, overdose . Βασικά θέλω να παίξω και το Μass Effect 2 που το ξεκίνησα πριν το SMG2 . Πάντως με βλέπω να farm-άρω star bits . Ως τώρα έχω 5200 στην άκρη και δεν έχω ξεκλειδώσει το τελευταίο luma που θέλει 2000 >.< . Ελπίζω μέχρι να φτάσω σε εκείνο να έχω μαζέψει... ξέρω 'γω, 300 ;

                        Ramp δώσε spot για farming star bits :xp: (ούτε RPG να παίζαμε).

                        Comment


                        • Originally posted by Evans
                          Το τερμάτισα και έχω 110 άστρα. Καλό ήταν, όχι τόσο όσο άλλα platform άλλων κονσολών. Προτιμώ σίγουρα Ratchet and Clank, απείρως καλύτερο και εμφανέστατα ανώτερο level design. Το SMG2 είχε ιδέες από άλλους τίτλους και γενικά δεν είχε καμιά πρωτότυπη ιδέα. Πολύς λόγος για το τίποτα. Και όλα αυτά για ένα παιχνίδι που τρέχει σε 480p ανάλυση. Πφφ.
                          Ηater! Tα εννοείς αυτά που λες?Το supemario galaxy 2 είπαμε θα είναι μόνο πίσω απ'το littlebigplanet 2(θα έλεγε ένας sony fan!).Δεν συγκρίνεται με οτιδήποτε άλλο κυκλοφορεί εκεί έξω.
                          Nintendo I.D.: paixtis
                          3ds friend code: 2664-2347-7128

                          Comment


                          • Originally posted by Evans
                            Το τερμάτισα και έχω 110 άστρα. Καλό ήταν, όχι τόσο όσο άλλα platform άλλων κονσολών. Προτιμώ σίγουρα Ratchet and Clank, απείρως καλύτερο και εμφανέστατα ανώτερο level design. Το SMG2 είχε ιδέες από άλλους τίτλους και γενικά δεν είχε καμιά πρωτότυπη ιδέα. Πολύς λόγος για το τίποτα. Και όλα αυτά για ένα παιχνίδι που τρέχει σε 480p ανάλυση. Πφφ.
                            :kill:

                            Comment


                            • Re paidia einai fanero pws asteieuetai o Evans...
                              Ground_Zero:

                              Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                              Comment


                              • Καλά δεν μπορώ να πιστέψω ότι υπήρξαν 3 άτομα που ψάρωσαν . Φαντάζομαι τον enpsty να τα διαβάζει και να με βρίζει . Τέλος πάντων, πλάκα έκανα (ΠΡΟΦΑΝΩΣ :xp: ). Δηλαδή να συγκρίνω level design SMG2 με Rachet and Clank... που δεν είναι καν το ίδιο είδος παιχνιδιού;

                                Comment

                                Working...
                                X