Announcement

Collapse
No announcement yet.

Red Dead Redemption

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ramparter View Post
    Ε ναι εσυ θες παιχνιδι με αρχη και τελος, οταν ειδα ποστ σου σκεφτηκα "τι σκατα το τερματισε κι αυτο;" lol
    Χαχαχα κι εγώ αυτό σκέφτηκα και αναρωτήθηκα πότε πρόλαβε .

    Comment


    • ρε παιδιά το έχω παίξει για 2-3 ώρες και δεν τρελάθηκα κιόλας προς τι όλη αυτή η φασαρία δεν καταλαβαίνω
      Thelei na eise Master gia na katalaveis thn aksia tou.

      To game einai:
       


      Telos!!!
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • Tόσο πολλά άτομα το πήραν στην Ελλάδα και εξαντλήθηκε αμέσως; τότε ήμουν τυχερός γιατί το παρήγγειλα τρεις ημέρες πριν κυκλοφορήσει.
        Star Citizen videos Star Citizen gallery

        Comment


        • Tελικα οκ το πηρα απο seven,αλλα 64e.
          Δεν αντεχα να περιμενω ως την Τριτη,ασε που δεν ημουν σιγουρος οτι θα εμεναν κομματια..

          Comment


          • Originally posted by hideo View Post
            Tελικα οκ το πηρα απο seven,αλλα 64e.
            Δεν αντεχα να περιμενω ως την Τριτη,ασε που δεν ημουν σιγουρος οτι θα εμεναν κομματια..
            Aπο το Activate το πήρα 55 ευρώ.

            Θα μπεις;;

            συγκριτικό των δύο εκδόσεων

            φοβερές διαφορές
            Star Citizen videos Star Citizen gallery

            Comment


            • E κατσε να παιξω λιγο

              Comment


              • Editorial: Όξω το κατεστημένο!

                http://www.authority.gr/index.php/co...ditorial-.html

                Star Citizen videos Star Citizen gallery

                Comment


                • Φοβερο το παιχνιδι μεχρι στιγμης.Μου αρεσει πολυ περισσοτερο απο το GTA4.

                  Comment


                  • έχετε δίκαιο για όσα λέτε παιδιά πράγματι μου αρέσει ένα παιχνίδι να έχει αρχή και τέλος και μάλλον δεν πρόκειται να ασχοληθώ ξανά με sandbox games

                    Comment


                    • Originally posted by hideo View Post
                      Φοβερο το παιχνιδι μεχρι στιγμης.Μου αρεσει πολυ περισσοτερο απο το GTA4.
                      Bασικά για μένα το RDR κάνει ότι δεν έκανε το GTAIV. Ο νοών νοείτο.

                      Κλασσικό videogame από τώρα, τέλος.
                      Star Citizen videos Star Citizen gallery

                      Comment


                      • Poio GTAIV kai paparies, pote den mou arese.
                        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                        Kindred, this blade and I.
                        "

                        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                        Greek Gaming Videos
                        Greek Final Fantasy Forum

                        Comment


                        • Originally posted by BigBOSS View Post
                          Bασικά για μένα το RDR κάνει ότι δεν έκανε το GTAIV. Ο νοών νοείτο.
                          Αυτο ελεγα χθες σε εναν φιλο στο msn.H μηχανη γραφικων-gameplay του GTA4 εδινε απειρες δυνατοτητες σε συγκριση με τα παλια GTA,αλλα τελικα καταφεραν να το κανουν επαναλαμβανομενο.Ισως επειδη ηταν το πρωτο GTA της γενιας σταθηκαν περισσοτερο στην δημιουργια και μεταφορα του κοσμου,των μηχανισμων gameplay κτλ.

                          Στο RDR βλεπεις οτι εκμεταλευονται περισσοτερο τις δυνατοτητες των νεων μηχανισμων gameplay(που ειδαμε πρωτα στο GTA4) και οι αποστολες εχουν την ποικιλια που θα επρεπε.

                          Comment


                          • To GTAIV είναι και λίγο παρεξηγημένο παιχνίδι. Σε θέμα διασκέδασης έχανε αρκετά σε σχέση με τα παλιά GTA αλλά βασιζόταν πολύ περισσότερο στους χαρακτήρες και στην ιστορία, πράγμα που με μαγνήτισε. Γι' αυτό το θεωρώ ένα από τα κορυφαία που έχω παίξει.

                            Comment


                            • Originally posted by Raphael View Post
                              To GTAIV είναι και λίγο παρεξηγημένο παιχνίδι. Σε θέμα διασκέδασης έχανε αρκετά σε σχέση με τα παλιά GTA αλλά βασιζόταν πολύ περισσότερο στους χαρακτήρες και στην ιστορία, πράγμα που με μαγνήτισε. Γι' αυτό το θεωρώ ένα από τα κορυφαία που έχω παίξει.
                              Σιγουρα αλλα οχι αυτα που θα μπορουσε.Αυτο φαινεται και στο RDR αλλα πιστευω θα φανει ακομα περισσοτερο στo επομενo GTA.

                              Comment


                              • Πλακα ειχε το online με deus_dope και BigBoss.Γελασα που ξεκινησα με γαιδαρο και εσεις ειχατε γινει καπνος με τα αλογα.:xp:
                                Βεβαια καποιες φορες ημουν χαμενος και δεν ηξερα τι πρεπει να κανουμε.Γενικα δεν εχω καταλαβει ακριβως τι παιζει με το online.

                                Κολλησε το ps3 και βγηκα btw.Ξανακανονιζουμε.

                                Comment

                                Working...
                                X