Announcement

Collapse
No announcement yet.

Red Dead Redemption

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • deus θα ζητήσω να σε κρεμάσουν στην πλατεία για παραδειγματισμό... Δεν έχω και ιντερνετ λόγω της hol.... Ααααα μας hypάρεις άσχημα τώρα. Ryu πες του να περάσει έξω xD
    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

    Comment


    • Πωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω ωωω.
      /want NOW

      Comment


      • Καλα αν δεν εδινα μαθημα σε 10 μερες θα πηγαινα να το παρω αυριο.
        Do a barrel roll!

        Comment


        • Λοιπόν ακονίστε τα εξάσφαιρα και πάμε να τους πάρουμε τα σκάλπ και τις γυναίκες!!!

          Το multi κάνει πάταγο. Σε βάζει free-roam και οι βασικές αποστολές που έχεις να κάνεις είναι τα Gang Hideouts που ναι μεν βγαίνουν και solo αλλά no point, παίζεις και single.
          Aν πάλι ξεμείνεις από παρέα και θες να περιπλανηθείς, σου έχει διάφορα objectives που μοιάζουν με του single π.χ. να μαζέψεις λουλουδάκια και δέρματα ζώων, να εξασκηθείς στο σημάδι σε λαγούς και ελάφια και άλλα τέτοια.

          Εννοείται πως αν βρεις άλλον παίχτη στο διάβα σου πέφτει πιστολίδι. Εννοείται δεν το σκέφτεσαι και επιτίθεσαι, τα πάντα, ακόμα και τα player kills, δίνουν XP. Έφαγα έναν τύπο στα μουλωχτά και κάλεσε τη συμμορία του και άρχιζαν να με κυνηγάνε, εκεί να δείς μπιστολίδι καβάλα στα άλογα. Έπεσα άδοξα, βασικά έπεσε σε ένα γκρεμό γιατί είχα την κάμερα πίσω και πυροβολούσα xD

          Στις πόλεις υπάρχουν κάποιες πινακίδες που μπορείς με τη παρέα σου να πάρεις μέρος στα pvp events του παιχνιδιού. Mαζεύοντας XP και ολοκληρώνοντας objectives ξεκλειδώνεις νέους χαρακτήρες, νέα mounts, νέα όπλα, νέα objectives και νέα titles.
          sigpic

          Comment


          • Γιατί μας κολάζεις βραδάτικα ρε deus?

            Αμάν πια,άσε μας στην μιζέρια της επερχόμενης εξεταστικής


            Comment


            • Deus μου φαίνεται σε λίγο θα σε ξυλοκοπήσουν, γι' αυτό για τ' όνομα του θεού σταμάτα να μιλάς.

              Comment


              • Originally posted by deus_d0pe View Post
                Έπεσα άδοξα, βασικά έπεσε σε ένα γκρεμό γιατί είχα την κάμερα πίσω και πυροβολούσα


                λογικά θα το έχω και εγώ το σήμερα το απόγευμα.
                Star Citizen videos Star Citizen gallery

                Comment


                • Κι εγώ γέλασα πολύ με αυτό . Κατάρα σε όλους που το παίζουν, δεν έχω φράγκο για αγορές...

                  Comment


                  • Originally posted by Evans View Post
                    Κι εγώ γέλασα πολύ με αυτό .
                    ηρωικό τέλος θα έλεγα:resp:

                    Aναμένω να έρθει σήμερα για να καώ. Θα βάλω και καμιά φωτό.
                    Star Citizen videos Star Citizen gallery

                    Comment


                    • Αψογα...στην πολη του Azrael δεν υπαρχει κομματι,εφυγαν ολα.

                      Ελπιζω να φερουν αυριο παλι.

                      Comment


                      • Τραβα στα seven (3 εχει η Λαρισα) ή παρε απο e-shop.
                        Ground_Zero:

                        Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                        Comment


                        • Λοιπόν το παιχνίδι είναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ και βάζει γερή υποψηφιότητα για GOTY.

                          Προσπάθησα να παίξω λίγο online με τον deus dope αλλά δεν κατάφερα πολλά γιατί δεν ήμουν εξοικιωμένος με τα menu, χειρισμούς κτλ. και μπερδευόμουν λίγο:xp:

                          Τα γραφικά του RDR άνετα από τα καλύτερα αυτής της γενιάς. Η θολούρα του GTAIV λείπει. Όλα είναι πολύ πιο καθαρά και λεπτομερή και το draw distance το μεγαλύτερο που υπήρξε σε videogame.

                          Κοιτάξτε.........
                          εδώ ήμουν, με κάτω όλη αυτήν την πεδιάδα με θάμνους, κάκτους κτλ

                          τώρα πήγα κάτω, και το βελάκι δείχνει σε πιο σημείο ήμουν περίπου στην πάνω εικόνα

                          ο φωτισμός καταπληκτικός....


                          Το frame rate δείχνει λίγες φορές να πέφτει κάτω από τα 30 fps (πολύ καλύτερο δηλαδή από του GTAIV). Το RDR τρέχει πολύ ομαλά.
                          Star Citizen videos Star Citizen gallery

                          Comment


                          • To άλογο πώς είναι???Ρεαλιστικότερο του shadow of the colossus???
                            Nintendo I.D.: paixtis
                            3ds friend code: 2664-2347-7128

                            Comment


                            • Originally posted by paixtis View Post
                              To άλογο πώς είναι???Ρεαλιστικότερο του shadow of the colossus???
                              Έτσι νομίζω, και σε animation αλλά και στην αποτύπωση των συσπάσεων που έχουν οι μύες στο σώμα τους όταν αυτά κοινούνται. Μιλάμε φοβερή δουλεία.

                              Το game είναι τεράστιο! Είναι τόσο διασκεδαστικό, αυτή την ώρα δεν κάνω missions και κυνηγώ ότι ζώο βρω μπροστά μου. Αν δεν παίξει κάποιος το game όσο απλό και αν φαίνεται το προηγούμενο δεν μπορεί να φανταστεί πόσο διασκέδαση δίνει στον gamer, όπως τότε που πρωτοπαίζαμε videogames.
                              Star Citizen videos Star Citizen gallery

                              Comment


                              • BigBoss τώρα το βάζω κι εγώ να το δω ιδίοις όμμασι. Αμην!!!
                                «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                                Comment

                                Working...
                                X