Announcement

Collapse
No announcement yet.

Red Dead Redemption

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Αρχηγέ ξέρεις γιατί δεν το αγοράζω, έτσι; Κραξίδια στον ΟΣΕ και στις τιμές του :xp: .

    Comment


    • Originally posted by Burai_Fighter View Post
      BigBoss τώρα το βάζω κι εγώ να το δω ιδίοις όμμασι. Αμην!!!
      Θα σε κάνω add, να εξοικειωθούμαι λίγο με τα controls και να παίξουμε online
      Star Citizen videos Star Citizen gallery

      Comment


      • Βασικά δεν έχω net προς το παρόν. Τρίτη μου το συνδέουν
        Πάντως γραφικά είναι μια χαρά... Με αυτά που είχα ακούσει δεν ηξερα τι να περιμένω. Ίσως δίπλα δίπλα με το 360 να χάνει, αλλά όσο βλέπω εγώ μου φαίνεται Α Ψ Ο Γ Ο. Και η μουσική είναι τέλεια

        Νp Evans θα το δεις σε μένα Θα δούμε και κανά western να κάνουμε κατάσταση φαρ ουεστ
        EDIT:
        Το animation του αλόγου χαλαρά είναι καλύτερο του SotC, άλλωστε μιλάμε για ένα last gen game.
        «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

        Comment


        • Κυκλοφόρησε σήμερα.
          Ήμουν στο τσακ να το αγοράσω αλλά τα έχω γ****σει τα λεφτά μου.
          Μετά το SMG2 άνετη αγορά.

          Comment


          • Έλα boss, L2 στοχεύεις, R2 βαράς, με R1 cover. Μπές gang wars!!
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by deus_d0pe View Post
              Έλα boss, L2 στοχεύεις, R2 βαράς, με R1 cover. Μπές gang wars!!
              Tώρα παίζει ο αδερφός μου free roam public και βλέπω.
              Star Citizen videos Star Citizen gallery

              Comment


              • Υπεροχα...εξαφανιστηκαν και τα κομματια που εφεραν σημερα στο plaisio

                Comment


                • Shortages και στην Ελλαδα, μα ποσο μπροστα...
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • Στο seven δεν εχουν ιντερνετ παλι και δεν μπορουν να δωσουν αυτα τα 3 κομματια που εχουν μεινει...:xp:

                    Δλδ τι να πω...

                    Comment


                    • hideo αν είσαι Αθήνα πήγαινε μια από software center στη χαλκοκονδύλη. Έχει αρκετά. 55€ βέβαια...
                      «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                      Comment


                      • Δεν βρισκομαι Αθηνα αυτον τον καιρο,δυστυχως.
                        Θα περιμενω το seven,δεν εχω και αλλη επιλογη.Το πλαισιο θα φερει απο Τριτη νεα κομματια.

                        Comment


                        • Σε καταλαβαίνω... Μια φορά είπαμε να ενισχύσουμε την εγχώρια αγορά και μας τα κάνανε τσουρέκια.
                          «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                          Comment


                          • Ε ναι,με τετοια τιμη αξιζει να το παρεις απο δω
                            Αλλα δυστυχως μαλλον δεν εχουν φτασει ακομα στο επιπεδο να γνωριζουν ποια παιχνιδια εχουν ζητηση και ποια οχι ή δεν περιμεναν οτι αν τα εχουν σε τετοια τιμη(και οχι 70e οπως παλιοτερα), ο κοσμος θα ψωνισει απο Ελλαδα και δεν θα παραγγειλει απο εξω.Δεν μπορω να δωσω αλλη εξηγηση.

                            Ελπιζω να ισχυει το 2ο,ωστε να δουμε και στα επομενα παιχνιδια καλες τιμες.

                            Comment


                            • ρε παιδιά το έχω παίξει για 2-3 ώρες και δεν τρελάθηκα κιόλας προς τι όλη αυτή η φασαρία δεν καταλαβαίνω

                              Comment


                              • Ε ναι εσυ θες παιχνιδι με αρχη και τελος, οταν ειδα ποστ σου σκεφτηκα "τι σκατα το τερματισε κι αυτο;" lol
                                Do a barrel roll!

                                Comment

                                Working...
                                X