Announcement

Collapse
No announcement yet.

Red Dead Redemption

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kolopsinamai agria GMTTTTT!!!
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • Εγω γιατι ειδα στο site του πλαισιου 68e?

      Comment


      • Giati eides tin LE
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • Καλή αρχή έκανα..... Επικηρυγμένος, μεθυσμένος και ρέστος στο poker
          sigpic

          Comment


          • Oντως!!Στραβωμαρα

            Οποτε αυριο απο πλαισιο.

            Comment


            • Παρέα πλαίσιο όλοι μαζί αύριο ντυμένοι outlaws

              Read Dead μέρα η αυριανή λέμε!!!
              «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

              Comment


              • Oσοι το περιμενουν απο εξωτερικο, πρεπει να ειναι καπως ετσι τωρα.
                WHERE'S MY GODDAMN PACKAGE WITH THE GAME??

                gaf ftw

                Comment


                • Έφερα τον αδερφό μου που σκαμπάζει από poker και τους έχω γδύσει. Ένας παππούς δεν είχε άλλα λεφτά και την έκανε.
                  sigpic

                  Comment


                  • Εντάξει, δεν παίζουν αυτά τα σκηνικά.... Τύπος που τον χώρισε η bitchy γυναίκα του και καψούρης καθώς είναι τη θέλει πίσω.... Πάω της μιλάω, τίποτα αυτή, αγύριστο κεφάλι. Τι λοιπόν είναι πιο πρακτικό, να βγάλεις όπλο και απειλώντας την να την οδηγήσεις πίσω στον αντρούλη της ή να την δέσεις χειροπόδαρα και να την παραδώσεις πακέτο; Διαλέχτε και πάρτε! :cunao:
                    sigpic

                    Comment


                    • Εαν δεν υπαρχει η επιλογη να γραψεις το τυπο στα @@ σου και να τη παρεις για παρτυ σου τοτε το παιχνιδι χανει ποντους για μενα
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • Originally posted by Ramparter View Post
                        Εαν δεν υπαρχει η επιλογη να γραψεις το τυπο στα @@ σου και να τη παρεις για παρτυ σου τοτε το παιχνιδι χανει ποντους για μενα
                        +1 .

                        Comment


                        • Τι λέτε ρε;; Και τι να την κάνω μια στρίγγλα γυναίκα να μου ζαλίζει τον έρωτα συνέχεια; Έμπα σαλούν και διάλεξε όποια θες!
                          sigpic

                          Comment


                          • Générique des dessins animés de Lucky Luke dans les années 80.
                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • Άντε να το πάρει κόσμος να αποκτήσουν ζωή και τα mutli sessions, μαζί με έναν άλλο τυπά μπήκαμε free-roam mode και σκοτώναμε ένα camp με μεξικάνους rebels. Ένα κάρο activities και unlockables έχει κι εδώ.

                              Ντάξει, άκυρο, παίζουν και γρήγορα match-ups, capture the bag και τέτοια που γίνεται κόλαση
                              sigpic

                              Comment


                              • Ρε τα ρεμάλια κοίτα που θα παρατήσω στη μέση το Demon's Souls...... Έχω πάθει πλάκα με το RDR. Το single αγνοείται. 10 vs 10 σε παρακμιακή μεξικάνικη πόλη και Gang Wars. Να μας τσακίζουν οι άλλοι και να ανεβαίνουμε στην εκκλησία στο λοφάκι. Αμέσως πήραμε πλεονέκτημα, να έρχονται σιγά σιγά αυτοί κρυμμένοι στα βράχια και εμείς να τους σκοτώνουμε καβατζομένοι στα παράθυρα.... Ή σε μια άλλη φάση να τους έχουμε κλείσει στο σαλούν, να έχουν πάρει πόστα πίσω από τραπέζια, τη μπάρα, στο δεύτερο όροφο και να γίνεται μακελειό.... Όλοι multi!!!!!!!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X