Announcement

Collapse
No announcement yet.

Grand Theft Auto V

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gamespot - 9
    The escapist(wtf ειναι αυτο..) - 70

    Comment


    • Όποιος βάζει κάτω από 10 είναι hater,f**k them.All aboard the HYPE TRAIN!!!
      Σε 2 βδομάδες θα το παίξω κι εγώ.
      Carpe diem

      Comment


      • Originally posted by Altair View Post
        Όποιος βάζει κάτω από 10 είναι hater,f**k them.All aboard the HYPE TRAIN!!!

        Angry readers want Gamespot reviewer fired after her GTA V review

        Star Citizen videos Star Citizen gallery

        Comment


        • Και μετα σου λενε οτι θελουν καθαρη αρθογραφια που να μην επηρεαζεται απο τις επιταγες των publishers.
          Do a barrel roll!

          Comment


          • Originally posted by BigBOSS View Post

            Angry readers want Gamespot reviewer fired after HER GTA V review

            http://n4g.com/news/1355565/angry-re...r-gta-v-review
            Λογικό.Απόλυση άμεσα και μετά στον Καιάδα για παραδειγματισμό.
            Carpe diem

            Comment


            • Φαίνεται ότι αυτό το video θα μείνει για πάντα επίκαιρο.

              There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
              Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

              Comment


              • Τι υπερεπικό βίντεο είναι αυτό;

                Το παιχνίδι βρίσκεται ήδη στην κατοχή μου και θα παιχτεί σήμερα.

                Comment


                • Για views το εκανε το gamespot χαλαρα, εγω ακομα περιμενω...

                  Comment


                  • παιζω εδω και δυο μερες, εχει slow start και awful εισαγωγη αλλα περνει μπρος μετα, το script δεν Υ Π Α Ρ Χ Ε Ι , ολοι οι χαραχτηρες ενας και ενας, ο trevor ομως κλεβει την παρασταση ...δεν εχω ξαναδει τετοιο τυπο σε vg, σαν sandbox και μηχανισμους αφηνει πισω του τα παντα απο τον ανταγωνισμο...τα sidequests ειναι καλυτερα απο τα mainquests αντιστοιχων τιτλων

                    Comment


                    • Το πρόβλημα των Reviewers στα Gamespot, Eurogamer, Escapist έγκειται στο γεγονός οτι οι 3 πρωταγωνιστές δεν είναι αντιήρωες, όπως συνέβαινε στα προηγούμενα instalments, αλλά εγκληματίες του χειρότερου συναφιού. Ελπίζω να μην ισχύει γιατί απίστευτα καλά τα GTA και RDR σαν gameplay, αλλά η ιστορία τους και ο ήρωας ήταν αυτά που τα έκανε masterpieces.

                      Comment


                      • Παντα εγκληματίες ηταν οι ήρωες στα GTA...

                        Comment


                        • Ναι, αλλά πάντα τους συμπαθούσες κάτι που λέγεται οτι δεν συμβαίνει στο V. Περιμένω να το τελειώσετε για να μου πείτε.

                          Comment


                          • Εγω τους εχω συμπαθησει ηδη απο μερικα streams που εχω δει..

                            Comment


                            • Δεν άντεξα και είδα και γω 1-2 ώρες stream και έχω σποιλαριστεί για κάτι καταπληκτικές αποστολές.
                              Mαμώ το twitch και την έλλειψη PS3.

                              Comment


                              • Ηρθε.... Αντε να περασει η ωρα να παω σπιτι να λιωσω.

                                Comment

                                Working...
                                X