Announcement

Collapse
No announcement yet.

Grand Theft Auto V

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Και εγώ yloded είμαι, περιμένω την Ε3 για κάνα price drop ή τίποτα σχετικό .

    michael=tony soprano?
    Και οι ιστοριες των αλλων δυο: Franklin κάτι από the wire και Trevor κάτι μεταξύ Breaking Bad και saints row.

    Comment


    • #92
      Διαβάστε το λέει μερικά ωραία κι ενδιαφέροντα πραγματάκια.
      Carpe diem

      Comment


      • #93
        Gameplay trailer!

        Update: Rockstar has clarified that the footage in the video was captured on PS3."Just to clarify for those asking, thi…


        (είναι ό,τι καλύτερο έχω δει στην μικρή ζωή μου)
        (αν δεν βγει στο PC αυτό το πράγμα θα είναι έγκλημα προς την ανθρωπότητα)
        (έχω πεθάνει απο το Hype)

        Comment


        • #94
          καλά άμα δεν βγει στο pc πράγματι θα είναι αμαρτία.

          έχουνε πέσει πολλά σαγόνια μετά από αυτό το βίντεο.
          Star Citizen videos Star Citizen gallery

          Comment


          • #95
            Το βάζω και από youtube.

            [YOUTUBEHD]AttvU0tdFIk[/YOUTUBEHD]

            Απλά ότι καλύτερο έχω δει σε αυτήν την γενιά. Τα games που είδαμε σε wiiU,ps4,X1 μοιάζουν last gen μπροστά σε αυτό.

            Φαίνεται ότι συμφωνεί και ο Kojima:
            Hideo Kojima impressed with Grand Theft Auto V
            But he's worried Metal Gear Solid V won't compete.

            Metal Gear Solid creator and Kojima Productions boss Hideo Kojima is impressed with yesterday’s new Grand Theft Auto V gameplay trailer. So much so, in fact, that he’s worried his upcom…


            “I saw the new trailer for Grand Theft Auto V,” Kojima exclaimed on Twitter. “It was amazing, so awesome. The degree of freedom—it’s the future of games! It’s on a different level than other games. But honestly, I’m upset. I can’t see our ‘V’ gaining victory over their ‘V.’ But Rockstar’s production team is the best. Make no mistake, they increase what’s possible with games.”

            Comment


            • #96
              Σιγουρα οτι καλυτερο σε αυτη τη γενια, θα ζησουμε στιγμες San Andreas επιτελους, περιμενω πως και πως να ανεβω το βουνο με τη μηχανη να παρω φορα και να πεσω με το αλεξιπτωτο..

              Comment


              • #97
                μόνο το frame rate να μην είναι σκατά και η εικόνα να είναι καθαρή χωρίς θολούρα και υπερβολικά πολλά jaggies.

                Originally posted by sOLiD SNAKE View Post
                Τα games που είδαμε σε wiiU,ps4,X1 μοιάζουν last gen μπροστά σε αυτό.
                εδώ είσαι λίγο υπερβολικός πχ το The Witcher 3 ή το MGSV δεν δείχνουν καθόλου last gen
                Star Citizen videos Star Citizen gallery

                Comment


                • #98
                  Μια χαρα φανηκε το frame rate στο video πάντως (PS3 version ηταν)

                  Comment


                  • #99
                    Μιας και το forum γουστάρει Kavinsky, βάζω ένα σχόλιο που είδα στο Nightcall

                    Kavinsky has recently announced that he will appear on the upcoming video game Grand Theft Auto V on the in-game radio station "NightRide FM". ~Wikipedia
                    The illusion of free will is an illusion.

                    Comment


                    • ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!
                      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                      Comment


                      • Επαιξα χθες καμια ωριτσα μιας και το pre-order μου ηρθε με courier... Θετικες οι πρωτες εντυπωσεις (αυτο ελειπε) ιδιως απο τον τεχνικο τομεα... η πλακα ειναι πως το 4 δεν το επαιξα ποτε. Εκ πρωτης παντα το gunplay του παιχνιδιου μου φανηκε σχετικα προχειρο για παιχνιδι τετοιου βεληνεκους και θυμαμαι να διαβαζω το εν λογω παραπονο και για το 4. Στο RDR δεν ειχα καποιο σχετικο παραπονο, αλλα οκ αρχη ειναι ακομα οποτε δε θελω να λεω πολλα.

                        Αυριο βραδυ θα χουμε και τα πρωτα reviews μιας και ληγει το σχετικο εμπαργκο. Κριμα που το 4 ειχε ασυλληπτα υψηλες βαθμολογιες μιας και οπως λενε δεν του αξιζε. Αντε να δουμε αν το 5 θα σαρωσει τα 10αρια μονο και μονο για να το εχουν πανω απο το 4..

                        Comment


                        • Τελικα τι παιζει με τους 3 παικτες?? Αλλαζεις οποτε θες η αναλογα με την ιστορια παιζεις?? Το δευτερο δεν μου αρεσει ιδιαιτερα.. Ελπιζω να το χω απο τριτη-τεταρτη και εγω..

                          Comment


                          • θα το εχω και γω αυριο το πρωι αντε να δουμε ποσο χειροτερο θα ειναι απο το san andreas

                            Comment


                            • Eάν δεν παθαινε ylod το ps3 θα το ειχα πάρει και γω, τώρα ελπίζω να βγει κάποια στιγμή στο pc, επίσης κάτι λέγεται πως θα κυκλοφορήσει και στο ps4.
                              Star Citizen videos Star Citizen gallery

                              Comment


                              • Βλέπω οι κριτικές του τίτλου σαρώνουν. Τι 10κάρια έχει πάρει δεν λέγεται.
                                EDGE, Eurogamer, IGN ,Games TM, GamesRadar το δώσανε το τέλειο.

                                Comment

                                Working...
                                X