Announcement

Collapse
No announcement yet.

Grand Theft Auto V

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Φλού είναι. Το πιθανότερο να κυκλοφορήσει ένα 8μηνο μετά όπως τα προηγούμενα.
    Εμένα το GTA IV όπως είχα πει μου άρεσε πολύ αλλά βρήκα υπερβολικά τα 10άρια. Gameplay wise ήταν χειρότερο απο το San Andreas αλλά ήταν καλύτερο σε όλους τους υπόλοιπους τομείς ειδικά στο story και στο storytelling.

    Comment


    • #62
      Άνοιξη 2013 θα βγει,το θέμα είναι πότε μέσα στην Άνοιξη.
      Θεωρώ πως μοναδικό μείον που είχε σε σχέση με τον Άγιο Αντρέα,το 4,ήταν ότι δεν είχε τόσα πολλά πράγματα να κάνεις,όμως όπως έχω ξαναγράψει,είχανε πει ότι ο πρώτος τους τίτλος στα μηχανήματα νέας γενιάς θα είναι δοκιμαστικός και δε θα έχει το ίδιο περιεχόμενο με τον Άγιο Αντρέα.
      Εμένα το μόνο που με χάλασε ήταν ότι είχε ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ αποστολές χωρίς τσεκποϊντς και όποτε ξεκινούσες από νοσοκομείο ή φυλακή μπορούσες να πάρεις ταξί μεν να πας στο σημείο εκκίνησης της αποστολής όμως ήταν αρκετά ζημιογόνο όσον αφορά όπλα και κασέ.
      Carpe diem

      Comment


      • #63
        Οι τύποι είναι τόσο γαμάτοι που όταν ξαναέκανες την αποστολή οι διάλογοι ήταν διαφορετικοί. Σχεδόν σου έδιναν λόγο να την παίξεις 2 φορές.
        Πάντως και το San Andreas είχε τεράστιες αποστολές χωρίς checkpoints.

        8μηνο μετά τις κονσόλες εννοούσα.

        Comment


        • #64
          Ναι δε διαφωνώ περί San Andreas,αλλά από τη στιγμή που πήγαινες να την παραλάβεις μέχρι τη στιγμή που θα ξεκινούσες,δεν οδηγούσες τόση ώρα.Ή τλχ εγώ δε θυμάμαι να μου έπαιρναν τόση ώρα.Άσε,που με εξαίρεση το δίπλωμα αεροπλάνου,μου φάνηκε πολύ πιο εύκολο από το 4.
          Carpe diem

          Comment


          • #65
            Νέες εικόνες και το Hype όσο πάει και ανεβαίνει.



            Περιμένουμε αύριο ΤΟ TRAILER!!!!
            Carpe diem

            Comment


            • #66
              μούφα φαίνεται
              Star Citizen videos Star Citizen gallery

              Comment


              • #67
                TROLL!!!
                ΓΑΜΑΤΟ ΦΑΙΝΕΤΑΙ!!!
                Carpe diem

                Comment


                • #68

                  Comment


                  • #69
                    απλά OMG

                    goty 2013
                    Star Citizen videos Star Citizen gallery

                    Comment


                    • #70
                      Καλά ρε βάλατε gif και όχι το trailer .

                      [YOUTUBEHD]VaALjlEGhr0[/YOUTUBEHD]

                      Comment


                      • #71
                        Δεν τρελάθηκα.Ο Κριστοπ φταίει που με σπόιλαρε με το γκιφ.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • #72
                          Τι κρίμα για σένα.
                          Εμένα μου άρεσε πολύ το trailer. Το μόνο που με τρομάζει είναι η ύπαρξη τριών χαρακτήρων αντί για ένα. Στα προηγούμενα παιχνίδια της Rockstar δενόσουνα με τον χαρακτήρα σου, τώρα να το καταφέρει αυτό στον ίδιο βαθμό με όχι έναν αλλά τρεις μου φαίνεται δύσκολο.

                          Comment


                          • #73
                            Στις 17 σεπτεμβρίου 2013 το GTAV

                            Όπως ανακοίνωσε η Rockstar, το Grand Theft Auto V τελικά δεν θα κυκλοφορήσει την άνοιξη, αλλά στις 17 Σεπτεμβρίου, για Xbox 360 και PS3.



                            αν και δεν θα έχω κονσόλα να το παίξω καθώς το ps3 μετά απο πέντε χρόνια χρήσης τα έφτυσε (ylod) όπως φαίνεται οι κονσόλες έχουνε ημερομηνία λήξης και φυσικά δεν προκειται να πάρω άλλο για να μου παρουσιάσει το ίδιο ή άλλο προβλημα.


                            θα περιμένω για μια pc έκδοση.
                            Star Citizen videos Star Citizen gallery

                            Comment


                            • #74
                              Αν βγει.
                              Carpe diem

                              Comment


                              • #75
                                Θα βγει πάλι με 6 μήνες καθυστέρηση αλλά δεν μαμιέται~ Τότε θα κοστίζουνε και 80 ευρά η 7870 και θα μπορώ να κάνω αναβάθμιση.

                                Το καλοκαίρι του 2014 κοντά είναι μάγκες.

                                Comment

                                Working...
                                X