Announcement

Collapse
No announcement yet.

Resident Evil 6

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Είδα τα επόμενα τρέηλερ που δεν είχα δει τόσο καιρό πέρα από το debut trailer.Οκ το Hype έφτασε στο θεό,μετά ξαναδιάβασα τα σχόλιά σας και έπεσε.Βέβαια ακόμα και τώρα,έχει χτυπήσει ταβάνι.Πρέπει να πάω να παίξω 5 & Revelations.
    Carpe diem

    Comment


    • Αυτό που μου αρέσει στον Altair είναι η υπέρμετρη διάθεσή του να ασχοληθεί με μία σειρά ή τίτλο μόλις γίνεται αρκετά μεγάλο θέμα στο φόρουμ μας. Πότε ένας, πότε δύο, πότε τρεις δεν τον φθάνει κανένας. Κανόνισε όμως Αντώναρε μην περάσει κανά δίωρο και μας λες μετά α βαριέμαι ή δεν γουστάρω τόσο.

      Για το Resident Evil 6 πάντως λέγεται ότι συνολικά τα 3 campaigns έχουν μεγάλη διάρκεια οπότε και να μη το γουστάρουμε μερικοί το αγοράζουμε 10 ευρώ από εξωτερικό σε κανά εξάμηνο και τελειώνει η υπόθεση.

      Comment


      • Μετά από τόσα ποστς μου κινήσατε την περιέργεια και το κατέβασα και εγώ για να δω τι παίζει .
        Επαιξα πρώτα του Leon και μου φάνηκε μια χαρά, μπορώ να πω ότι από αυτό το λίγο μου έκανε καλύτερη εντύπωση από το (imo) μετριότατο RE5. Μέχρι εδώ όλα καλά λέω και βάζω το demo του Chris, παίζει να είναι ότι χειρότερο έχω παίξει σε αυτήν την γενιά, σαν game για την νέα ταινία RE μου φάνηκε, μούφα μεγατόνων δηλαδή. Του Jake μου φάνηκε πολύ περίεργο και δεν θα κάτσω να το σχολιάσω.

        Αγαπητή capcom θέλουμε τα Resident Evil πίσω.

        Comment


        • Μετά απο τόσο θαψιμο μου κινήσατε και την δική μου περιέργεια.Το κατεβάζω τωρα,κατα το βραδάκι θα γράψω εντυπώσεις.


          Tidy!

          Do not blame me.Blame yourself or God.
          In Matsuno we trust.

          Comment


          • Του Leon ειναι αρκετα καλο.. Για εμενα θα επρεπε να κανουν αυτο το main campaign και τα αλλα 2 DLC ειτε διαθεσιμα αφου τελειωσεις το main..

            Comment


            • Διαφωνω του Jake για μένα είναι το κορυφαίο..Έτσι έπρεπε να'ναι και του Chris αν έπρεπε να υπάρχει ντε και καλά.Πραγματικά κορυφαίο!Του Leon είναι καλό αλλά υπερβολικά αργό Δν είναι στο στυλ μου.
              Nintendo I.D.: paixtis
              3ds friend code: 2664-2347-7128

              Comment


              • Του Leon είναι καλό αλλά υπερβολικά αργό Δν είναι στο στυλ μου.
                Δηλαδή δεν σου αρέσει αυτό που είναι κάπως πιο κοντά σε Resident Evil

                Comment


                • Με τα 1,2,3,CV δεν ασχολήθηκα οπότε ναι.Είναι πολύ παλαιομοδίτικο το όλο στυλ.Βεβαια δεν μ αρέσει κ το γρήγορο gears.Θέλω κάτι το ενδιάμεσο.Του Leon δεν είπα ότι δεν μ άρεσε αλλά ότι του Jake με ξετρελανε τόσο από άποψη gameplay όσο και άποψη πιθανης εξέλιξης της ιστορίας του.Είμαι πολύ περίεργος για το πού θα το πάνε μ'αυτόν.
                  Nintendo I.D.: paixtis
                  3ds friend code: 2664-2347-7128

                  Comment


                  • Του Jake δεν δεν μπορώ να το κρίνω από το λίγο που έπαιξα, επιφυλάσσομαι ώσπου παίξω το fullgame για να δω κατά πόσο λειτουργεί καλά το όλο σύστημα. Τουλάχιστον μου φάνηκε πολύ πιο ενδιαφέρον από του Chris.

                    Comment


                    • Εγώ επειδή δεν έχω live εδώ,θα πω για τα βίντεο που έχω δει.Του Leon φαίνεται γαμάτο σαν τα παλιά,όπως πρέπει να είναι δηλαδή.
                      Του Jake αδιάφορο και του Chris αισχρό,ελεεινό και τρισάθλιο.Μα,εχθροί με ούζι;
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Του chris είναι πραγματικά out of the box...Δεν έχει καμία λογική δαιμονισμένοι να το παίζουν call of duty...Ότι να'ναι...
                        Nintendo I.D.: paixtis
                        3ds friend code: 2664-2347-7128

                        Comment


                        • Gears of war*
                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • Περισσότερο για μισθοφόρους πολέμου κάνουν παρά για gears of war εχθρούς..Το gameplay είναι περίπου gears απλά..
                            Nintendo I.D.: paixtis
                            3ds friend code: 2664-2347-7128

                            Comment


                            • Βασικά κάπου το έχασε το θέμα η capcom και άρχισε να αντιγράφει τις ταινίες RE. Ετσι τώρα πια έχουμε λαβές και kunfu εναντίων ζομπις με όπλα που οδηγούν μηχανές και αυτοκίνητα, είδα πρόσφατα και την νέα ταινία RE και είναι καρμπόν.


                              Τέτοια θα βλέπουμε από εδώ και στο έξεις.

                              Comment


                              • Το παιχνίδι κυκλοφορεί από χθες. Ακόμα στο demo είστε;

                                sOLiD αυτό ακριβώς που λες είναι. Η Crapcom άρχισε να αντιγράφει τις ταινίες. Αίσχος και ντροπή. Που είσαι Mikami να δεις που καταντήσαν την σειρά σου.

                                Comment

                                Working...
                                X