Announcement

Collapse
No announcement yet.

Street Fighter IV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Καλά στο τεχνικό τομέα βγαίνει ανετα στο wii. Μην κρίνουμε χωρίς να ξέρουμε τι μπορεί να κάνει το μηχάνημα αλλά πάλι δικαιολογημένα με ότι έχουμε δει μέχρι τώρα καταλαβαίνω την άποψη σου. Επαναλαμβάνω όμως τεχνικά το Wii έχει more than enough horse power για το Street Fighter IV.

    Arcade Stick υπάρχει ήδη για το Wii πόσο μάλλον αν η Capcom κυκλοφορήσει και δικό της.

    Όσο για τις περικοπές......Απλά ασχολίαστο ειδικά για το genre που στο PC είναι απλά ανύπαρκτο άσχετα που άμα δεν βγει στην κονσόλα επιλογής μου θα το έπαιρνα στο PC ούτω σι άλλος.

    Comment


    • Καλά στο τεχνικό τομέα βγαίνει ανετα στο wii. Μην κρίνουμε χωρίς να ξέρουμε τι μπορεί να κάνει το μηχάνημα αλλά πάλι δικαιολογημένα με ότι έχουμε δει μέχρι τώρα καταλαβαίνω την άποψη σου. Επαναλαμβάνω όμως τεχνικά το Wii έχει more than enough horse power για το Street Fighter IV.[/b]
      Μακάρι να έχεις δίκιο.Με όσα έχω διαβάσει κάτι τέτοιο φαίνεται δύσκολο,αλλά και πάλι μακάρι να βγει.Ξαναλέω είναι παιχνίδι που λόγω ονόματος μπορεί να φέρει τα 2d στο πιο mainstream κοινό που τα θεωρεί παρωχημένα.
      «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

      Comment


      • Σε καμια περιπτωση δε μπορει το Wii να αποδωσει αυτο ακριβως που βλεπουμε. Πιστευω ομως οτι μπορουν βγαλουν μια αξιοπρεπη εκδοση που να μη χανει σε gameplay.
        Do a barrel roll!

        Comment


        • Egw sumfwnw me akira.Den exoume dei akomh ti pragmatika mporei na kanei to wii.Opote as min protrexoume.Isws se 2 xronia apo twra na mporei na apodwsei ta grafika tou sf4(isws na vgoun games me akoma kalutera graphics).O xronos 8a deiksei ti mporei pragmatika na kanei to Wii optika.Sigoura pantws den 8anai etsi h katastash ta epomena xronia.Gamecube 1.5 einai eksalou kai akomi oute gamecube 1.0 den eidame...En anamoni loipon.
          Nintendo I.D.: paixtis
          3ds friend code: 2664-2347-7128

          Comment


          • Σας εκλιπαρώ μην το κάνουμε θέμα για το Wii ή για το αν μπορεί να βγεί σε αυτό το SFIV. Port μπορείς να κάνεις όπου θές, το θέμα είναι πόσο πιστό θα είναι στο πρωτότυπο arcade.
            Insert Coin

            Comment


            • Ναι ναι ναι!!! Πάντως παιδιά εγώ σκέφτομαι να κάνω μπλούζα το εξής:

              [/b]

              Ωραία, και είχα καιρό να αλλάξω το wallpaper στο pc μου

              Παιδιά όσον αφορά τα system requirements καλό είναι να υπάρχουν και κάποιες επιφυλάξεις. Έχοντας δει τις απαιτήσεις του Guitar Hero 3 στο PC, ε, και Tetris στο Pc να βγει τώρα θα έχω αμφιβολίες για το αν θα τρέχει!!!
              The illusion of free will is an illusion.

              Comment


              • Για αυτό κι εγώ έχω επιφυλάξεις. Το παιχνίδι θα κυκλοφορήσει σε 360/PS3. Δεν νομίζω να είναι κατώτερο στο PC για να μην έχει απαιτήσεις. Επιπρόσθετα αυτά που έχουμε δεί από την τελική έκδοση για arcade μαρτυρούν ότι το παιχνίδι δεν είναι κάτι έυκολο να αποδοθεί. Η ανάλυση, το polygon detail, τα backgrounds και η προυπόθεση για 60Hz ανανέωση δεν είναι και κάτι ευκαταφρόνητο. Πάντως όπως και να έχει προβλέπω όλοι οι πιστοί να τα χώνουμε και να αφοσιωνόμαστε πολύ στο παιχνίδι. Άντε σε λίγο καιρό πιστεύω θα έχουμε και τα πρώτα reviews.
                Insert Coin

                Comment


                • .. και θα αφοσιωθουμε και θα χωθουμε και μαλιστα online.
                  H Capcom φαινεται να το πηρε στα σοβαρα και το ιδιο θα κανω κι εγω.

                  Οχι πως εχει σημασια, αλλα για εμενα ειναι μακραν το πιο αναμενομενο game και αν ολα πανε κατ ευχην, θα παιζουμε χειμωνα απ τα σπιτια μας μιας και για arcades στη χωρα μας ουτε λογος.
                  Μακαρι τα οποια revisions να βγαινουν μεσω patches και να μη ζησουμε μερες αλλων εποχων..

                  Κατα τ' αλλα δε φοβαμαι τιποτα. Αν και με ενοχλει η επιστροφη στο 2 και το οτι η Capcom κανει σαν να μη βγηκαν ποτε αλλα 2d fighting - δικα της και μη - οπως και να 'χει δε μπορω να μην ενθουσιαζομαι με οσα εχω δει.

                  Στο youtube υπαρχουν hd videos με καποια νεα πατεντα που εφαρμοσε ενας τυπος.. ριξτε μια ματια, εγω πραγματικα ενθουσιαστικα με ολα αυτα που ειδα και δε με νοιαζει πως τα βλεπει ο καθενας - αντικειμενικα μπορει να ειναι αδιαφορα, αλλα με κανουν να νιωθω λες και ζω τη μαγεια του ειδους απ το 0 σαν να ημασταν 15 χρονια πισω και αυτο μου αρκει...

                  Go Capcom go....

                  Comment


                  • New Character (Seth) Unveiled!



                    Μοιάζει λίγο με τον Urien κι αυτό με κάνει πολύ πολύ χαρούμενο

                    Edit: Με πληροφορούν απ'το κοντρόλ ότι τον ξέραμε εδώ και καιρό τον Seth οπότε άκυρο το παραπάνω Post.


                    Comment


                    • Einai to teliko boss kai mporei na pernei kinhseis xarakthrwn.
                      Amfivalw an tha einai epileksimos.
                      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                      Kindred, this blade and I.
                      "

                      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                      Greek Gaming Videos
                      Greek Final Fantasy Forum

                      Comment


                      • Δες... τον εαυτό σου στο SFIV! Όποιος επιθυμεί μπορεί να στείλει τη φωτογραφία του στην Capcom και να γράψει τους λόγους για τους όποιος πρέπει να υπάρχει το 'μοντέλο' του (στο background του παιχνιδιού) στο παιχνίδι!


                        Περισσότερα εδώ: http://www.capcom-unity.com/s-kill/blog/20...reet_fighter_iv

                        Βιαστείτε! Είναι μέχρι 18 Ιουνίου!
                        The illusion of free will is an illusion.

                        Comment


                        • LOL καλο.
                          Do a barrel roll!

                          Comment


                          • ο τελικος μου δειχνει ελειψη πρωτοτυπιας αλλα οκ επειδη δε ξερουμε κινησεις κλπ, δε κρινω μονο απο την εμφανιση του.

                            γνωριζει κανεις αν θα παιζει κι ο Akuma μεσα ?

                            ωραιος σχεδιασμος παντως, αλλα λιγοι χαρακτηρες και νεες κινησεις...

                            Comment


                            • λολ τους εστειλα μια εικονα του Robert Garcia (King of fighters) για να μπει ως cameo στο παιχνιδι, με δικαιολογια οτι μπορει να καταστρεψει ολους τους "μαχητες των δρομων".
                              Ταυτοχρονα.
                              Ned Stark

                              A man draws his sword in order to protect the small wound deep in his heart.
                              It was inflicted in the days long past,at the farthest reach of his memories.
                              A man wields his sword in order to depart life with a smile.
                              In the days far ahead,beyond the reach of his memory.
                              Ειναι ανθρωπος, κι ομως δεν εχει αδυναμιες.
                              Εχει υλικη υποσταση, κι ομως δεν υπαρχει.
                              Ειναι ο Getta Robo.

                              Comment


                              • Off topic alla Garcia for the win, apla aporo pou akomh den exei emfanistei se kanena dream match esxos..
                                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                                Kindred, this blade and I.
                                "

                                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                                Greek Gaming Videos
                                Greek Final Fantasy Forum

                                Comment

                                Working...
                                X