Announcement

Collapse
No announcement yet.

Diablo 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • χμμ δεν ξερω η προσωπικη μου εμπειρια ειναι οτι αλλες φορες πουλιουνται και αλλες οχι σχεδον random, παντως πριν 3 μερες πουλησα ενα weap για 15 ευρο στο rmah 730 dps ,socket, 650loh το εβαλα τρεις φορες συνεχομενες σε διαφορετικες τιμες 25,20,15 αντιστοιχα

    εγω μεχρι στιγμης μετα απο δυο μηνες farming εχω βγαλει συνολο γυρω στα 120-150 ευρω πανω κατω, οποτε μπορω να πω με βεβαιοτητα οτι δεν αξιζει ο κοπος αν θες να το κανεις δουλεια πρεπει να το δεις χαλαρα το θεμα με το rmah αν σου κατσουν τα drops και τα trades εχει καλως

    αν σας λεει κατι σε στατιστικα το παρακατω, απο ολα οσα εχω βαλει αυτα που εχουνε πουληθει ειναι weapons rings, amulets

    Comment


    • Sthn arxh kai egw pou lousa pragmata kai an den gamiotane to Paypal tha eixa vgalei 90 evrw ws twra, alla mporesa na ksodepsw mono 10 evrw apo afta, ta ypoloipa den mporw na ta parw gia logous pou den thelw na ekshgisw ksana giati tha mas parei 5 selides.

      Apo ekei kai ystera den exw vgalei alla lefta :/
      Vevaia pote den ksereis ti tha poulithei alla genika ftwxa ta pragmata.
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • Βεβαια η κατασταση ειναι εντελως διαφορετικη στον US server..

        Επισης το αλλο που θελω να δοκιμασω ειναι να κανω flip items απο το rmah στο gold και αναλογα να κανω buy/sell, δυστυχως ομως ο EU δεν προσφερεται και τοσο για τετοια πειραματα. Ενα excel με την ισοτιμια και break even point το φτιαχνεις πανευκολα και απο κει και περα ψαχνεις για similar items.. Ευκολο μεχρι εδω, το θεμα ειναι οτι παιζει να μην πουληθει και να μπεις μεσα..

        Comment


        • Originally posted by Ground_zero View Post
          Exeis akomh 3 epipeda dyskolias
          Θα τα ξεκάνω κι αυτά.

          Ως τώρα ξέρω το Nightmare και το Inferno. Το άλλο είναι το Hardcore;
          sigpic

          Comment


          • Nightmare, Hell, Inferno.
            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
            Kindred, this blade and I.
            "

            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
            Greek Gaming Videos
            Greek Final Fantasy Forum

            Comment


            • μαλλον θα μπορουσα να εχω βγαλει αρκετα παραπανω ευρο θεωρητικα τα διπλασια ,αλλα βαζω τα μισα (και τα λιγοτερο καλα η αυτα που πιστευω οτι δεν θα πουληθουν για ευρο) στο gah οποτε μοιραζονται υπολογιστε το στα στατιστικα

              Comment


              • εγινε ενα 8ωρο maintainance προχθες και επεσε επικο stealth buff σε elemental dmg ειδικα fire/arcane/molten act3 με 1200 AR 8,5k def+ diamond skin 40k life και γινεσαι two shot ενταξει blizz το καταλαβαμε θελεις να βγαλεις και αλλα απο το rmah, καποια blue posts στα official forums μιλανε για bugged damage και καλα θα το διωρθωσουνε στην 1.04, ευτυχως που σταματησα for now αν και δεν με βλεπω να γυρναω (και αν) πριν το pvp patch



                epic fail endgame+gogo pay rmah το match the balance issues D3 confirmed

                Comment


                • Egw vlepw oti to RMAH den proxwraei katholou pantws...
                  "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                  But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                  Kindred, this blade and I.
                  "

                  "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                  Greek Gaming Videos
                  Greek Final Fantasy Forum

                  Comment


                  • Εγώ χαίρομαι που το αποφεύγω. Προτιμώ να παραμείνω πιστός στις παλιές ρίζες. Θα ψάξω να βρω τ' αντικείμενα μόνος μου και αν μου βρεθούν άχρηστα, τα πουλάω στους πλανόδιους.
                    sigpic

                    Comment


                    • Είναι κανείς σας barb; Θέλω να σπάσω το Ach που θέλει να αιμοραγγεί το τέρας για 20". Που και πως το κάνω;
                      sigpic

                      Comment


                      • πως εφαγες φλασια με το συγκεκριμενο ach απο τα τοσα που εχει? το οτι εκανες ας πουμε ολα τα υπολοιπα και σου λειπει μονο αυτο?

                        Comment


                        • Originally posted by Vaynard View Post
                          πως εφαγες φλασια με το συγκεκριμενο ach απο τα τοσα που εχει? το οτι εκανες ας πουμε ολα τα υπολοιπα και σου λειπει μονο αυτο?
                          Άσε... Το βρήκα... Το έκανα πάνω στον Belial του Normal mode. Τόσο καιρό δεν το χρησιμοποιούσα ποτέ μου... -.-,

                          Είναι για τα ach του βάρβαρου που ήθελα να τα κάνω για να τα ολοκληρώσω.

                          Θα κάνω το ίδιο και για τις άλλες κλάσεις.

                          Μόλις τα complete όλα, θα το σταματήσω το παιχνίδι μέχρι να τελειώσουν το patch με τα bugged achs.
                          sigpic

                          Comment


                          • Και μωρή αρρώστια Vaynard, προσθεσέ με ρεεεεεεε

                            TannoBuchino#2739
                            sigpic

                            Comment


                            • Παιδιά, έχω πρόβλημα εδώ.

                              Πιο πριν ήταν μια χαρά, αλλά μετά άρχισε να μου πέφτει τρελό lag. Δεν παλεύεται η κατάσταση μ' αυτό.

                              Μπορείτε να μου προτείνετε μια λύση;

                              Ούτε οι ρυθμίσεις των γραφικών δεν βοηθάνε. Τα είχα όλα στα υψιστά και έπαιζε τέλεια χωρίς lag και τα λοιπά. Παίζει τίποτα από τον server;
                              sigpic

                              Comment


                              • η γραμμη σου φταιει μαλλον

                                Comment

                                Working...
                                X