Announcement

Collapse
No announcement yet.

Diablo 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ενω το να φτασεις paragon lvl 100 ειναι ο ορισμος του ρεαλιστικου στοχου

    Comment


    • Οντως.. BTW Πεθανε(ο χαρακτηρας) του #1 Hardcore paragon level..

      Comment


      • τελικα καταφερες να βαλεις τον χαραχτηρα σου στο diabloprogress μπας και δουμε φως?? για δοκιμασε να βαλεις το δικο μου id γιατι εγω δεν....

        atm ειμαι 16ος στους wizards της σε unbuffed dps e-penis στο θεο :niania:

        Comment


        • Εμενα με βλεπω κανονικα http://www.diabloprogress.com/hero/a...HDDemH/1235391 οταν εκανα search το battletag μου. Για πες και το δικο σου να δω γιατι δεν το εχω ανοιχτο τωρα.

          Comment


          • αντε ρε συ πως το εβαλες? οταν παω να βαλω το δικο μου μου βγαζει μονιμως τα εξης

            Your search did not match any objects.

            Player has been added to the queue, please check back later!

            για δοκιμασε lucif3r#2217

            Comment


            • Πατησα go και μου το εβγαλε απλα.. Εβαλα το δικο σου και μου βγαζει οντως αυτο που λες και εσυ. Περιεργο ομως..

              Comment


              • εχω τρελανει με το gear μου το search engine... η απλα δεχομαι sabotage... αυτο ειναι το τιμημα αμα εισαι imbah....

                Comment


                • Ελα μωρε απλα ενα nerf σου εκαναν σιγα..

                  Comment


                  • Λοιπόν, να ο νέος μου σκοπός. Πάω να τον τρελάνω τον χαρακτήρα μου στο να φτάσω το απώτερο επίπεδο.
                    sigpic

                    Comment


                    • Παρεπιπτόντως, IHNE, στο Insomnia που ξεκίνησες να γράφεις θα μάθεις πολλά ενδιαφέροντα πράγματα για το παιχνίδι. Έκανες καλά.

                      Προσωπικά έχω ξενερώσει με την πάρτη του D3 και, πέρα από την τωρινή μου κατάσταση, δε θα έδινα σημασία έτσι κι αλλιώς αν και το τελευταίο patch φαίνεται να διόρθωσε κάποια πράγματα.
                      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                      Comment


                      • Δεν νομιζω να μου μαθουν κατι παραπανω αλλα ποτε δεν ξερεις.. Ηθελε ενας craft ειδα και DH και ειπα να πω τη γνωμη μου.. Αν θες τιποτα gear για να ξεκινησεις ξανα πες μου παντως εχω για barb αρκετα και καθολου ασχημα.. Το patch εκανε πολυ καλη δουλεια imo, τωρα παιζει να βρεις legendary και να γινεις για τα καλα πριν το εβρισκες και ελεγες θαυμα θα ειναι αν δεν παει vendor..

                        Λοιπόν, να ο νέος μου σκοπός. Πάω να τον τρελάνω τον χαρακτήρα μου στο να φτάσω το απώτερο επίπεδο.
                        Hardcore παντα ετσι??

                        Comment


                        • Originally posted by Titus View Post
                          στο Insomnia
                          Originally posted by Titus View Post
                          θα μάθεις πολλά ενδιαφέροντα πράγματα για το παιχνίδι.
                          οπως πως να stackarετε στο gear σας radiant squares(!)

                          η πως να παιξετε τον βαρβαρο σας...με rend(!!)

                          η ακομα καλυτερα πως να αυξησετε το dps σας se dh...με ss(!!!)

                          τιτε μας δουλευεις ετσι?

                          Comment


                          • Σα FAQ δε μου έχει φανεί άσχημο το θέμα, τώρα για τη χρησιμότητά του ίσως ήμουν υπερβολικός αλλά έχω βρει κάποιες λύσεις διαβάζοντάς το τότε που έπαιζα. Υποθέτω πως το ίδιο γίνεται και τώρα αλλά εντάξει, σε κάποιον που έχει παίξει σερί και συστηματικά το παιχνίδι δε θα έχει και πολλά να πει για builds κλπ. Σε οποιοδήποτε τέτοιο thread πάντως βρίσκεις διάφορα περίεργα, αλλά από την άλλη εγώ που έπαιζα 2 weapon barb χωρίς whirlwind επειδή ΕΤΣΙ ΓΟΥΣΤΑΡΑ ήμουν καλύτερος?
                            Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                            Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                            Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                            Comment


                            • Originally posted by i Have no Equal View Post
                              Hardcore παντα ετσι??
                              Και στα 2. Απλά έκανα 2ο χαρακτήρα και τον άνοιξα στο Hardcore επίπεδο. Ο 2ος μου είναι Βάρβαρος κι αυτός για να ξεκλειδώσω το άλλο ach Που θέλει να έχουν και οι 2 βάρβαροι επίπεδο 60.

                              Προς το παρόν ψάχνω σαν το μαλάκα τον τροχό της ατυχίας(Wheel of Misfortune) για να ξεκλειδώσω και τα 3 achs του ACT II. Τώρα έχω 3/10.

                              Διάβασα ότι για να το ψάχνεις είναι σαν δοκιμασία υπομονής. Έχω να φάω 400 runs για να βρω όλες τις ατυχίες.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Titus View Post
                                Σα FAQ δε μου έχει φανεί άσχημο το θέμα, τώρα για τη χρησιμότητά του ίσως ήμουν υπερβολικός αλλά έχω βρει κάποιες λύσεις διαβάζοντάς το τότε που έπαιζα. Υποθέτω πως το ίδιο γίνεται και τώρα αλλά εντάξει, σε κάποιον που έχει παίξει σερί και συστηματικά το παιχνίδι δε θα έχει και πολλά να πει για builds κλπ. Σε οποιοδήποτε τέτοιο thread πάντως βρίσκεις διάφορα περίεργα, αλλά από την άλλη εγώ που έπαιζα 2 weapon barb χωρίς whirlwind επειδή ΕΤΣΙ ΓΟΥΣΤΑΡΑ ήμουν καλύτερος?
                                ε τοτε ητανε αρχη οκ, πλεον τα optimal builds εχουνε βρεθει, τωρα το τι γουσταρει ο καθενας να παιξει για να παει κοντρα στο ''ρευμα'' (και να βρισκει τοιχο στο act2 γκουχ γκουχ μπιχτη:niania ειναι τελειως διαφορετικο απο το να lurkareis 400 σελιδες για info σε ενα forum γενικου ενδιαφεροντος οπως το insomnia μπας και βρεις info στο thread του diablo 3, αμη τι αλλο προσβαλεις την νοημοσυνη καποιου που παιζει ΚΑΘΕ μερα για 3μιση μηνες και εχει 120κ dps οπως ο IHNE οταν του λες οτι θα μαθει πραγματα εκει βρε Τιτε δεν νομιζεις?

                                (παρεπιπτοντως το ww tornado build παιζεται ετσι και αλλιως με dual wield)

                                Comment

                                Working...
                                X