Announcement

Collapse
No announcement yet.

I just finished

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Τέλος το Amnesia: The Dark Descend. Περισσότερα στο αντίστοιχο θέμα.
    sigpic

    Comment


    • teliosa xana ta bayonetta batman arkham asylum assasins creed 1 ke oloklirosa to splatterhouse ke to deadly premonition ola sto 360 ke ola 1000 ektos tou batman 980/1000

      Comment


      • Πότε πρόλαβες;
        Carpe diem

        Comment


        • Originally posted by Altair View Post
          Πότε πρόλαβες;
          ehi meres pou pezo alla offline peripou ola mazi mia vdomadatora skeftome ti na pexo mallon tha pexo bioshock 1 ke meta assassins creed 2

          Comment


          • Originally posted by wesker View Post
            ehi meres pou pezo alla offline peripou ola mazi mia vdomadatora skeftome ti na pexo mallon tha pexo bioshock 1 ke meta assassins creed 2
            Παίξε Bioshock 1 και μετά(αν έχεις) το Bioshock 2 για να μην είσαι εκτός ιστορίας. Το Assassin's Creed 2 άστο για αργότερα.
            sigpic

            Comment


            • Μην πετάγεσαι ρε άσχετε.Τάσο το κάνεις σωστά.;)
              Carpe diem

              Comment


              • Originally posted by Altair View Post
                Μην πετάγεσαι ρε άσχετε.Τάσο το κάνεις σωστά.;)
                Εγώ είμαι σίγουρος ότι θα του αρέσει το Bioshock και μετά θα παρακαλάει να παίξει το 2. :xp: Βάζω στοίχημα και την ζωή μου!
                sigpic

                Comment


                • Τι σε κάνει να νομίζεις ότι δεν τα έχει παίξει ήδη;
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Originally posted by Altair
                    Τι σε κάνει να νομίζεις ότι δεν τα έχει παίξει ήδη;
                    Originally posted by wesker View Post
                    tora skeftome ti na pexo mallon tha pexo bioshock 1 ke meta assassins creed 2
                    My intuition tells me so.
                    Επίσης θυμάμαι δεν τα έχει αναφέρει καν στο "Just finished...".
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Tanno View Post
                      My intuition tells me so.
                      Επίσης θυμάμαι δεν τα έχει αναφέρει καν στο "Just finished...".
                      exo pexi ke to 1 ke to 2 alla epidi allaxa gamertaq xanapezo osa mou aresan

                      Comment


                      • Καλά θυμόμουν δηλαδή.Μα λέω κι εγώ.Είναι δυνατόν να μην τα έχει παίξει ο gamer που είναι πιο γρήγορος κι από τη σκιά του;
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Originally posted by Altair View Post
                          Καλά θυμόμουν δηλαδή.Μα λέω κι εγώ.Είναι δυνατόν να μην τα έχει παίξει ο gamer που είναι πιο γρήγορος κι από τη σκιά του;

                          Comment


                          • Μόλις τελείωσα το GTA 4 The Ballad of Gay Tony.
                            Πολύ καλύτερο από το προηγούμενο πακέτο επέκτασης,με κάπως μεγαλύτερη διάρκεια (μου πήρε 9 ώρες και κάτι χωρίς χαζολόγημα).Ο πρωταγωνιστής μου φαίνεται ακόμα πιο συμπαθής από τους άλλους 2 ενώ και οι αποστολές είναι από τις καλύτερες της σειράς.Εν ολίγοις,όποιοι ξενερώσατε με το 4,σας προτείνω ανεπιφύλακτα τούτο εδώ.Πολύ λιγότερα firefights & chase scenes από αλλού,εντυπωσιακά σκηνικά και ωραίοι χαρακτήρες.
                            Άψογο απλά.
                            Carpe diem

                            Comment


                            • Μόλις τελείωσα το Star Wars The Force Unleashed 2.Κι επειδή βαριέμαι να ψάχνω τώρα το θέμα του,θα τα γράψω εδώ και κάποια στιγμή τα μεταφέρω.
                              Η διάρκεια τελικά μια χαρά,γύρω στο 8ωρο μου πήρε,ευτυχώς κάτι 4-5ωρα που άκουγα ούτε λόγος.Έχει περάσει καιρός από τότε που τελείωσα το πρώτο οπότε δεν μπορώ να κάνω μια ακριβή σύγκριση,αλλά νομίζω πως αυτό μου άρεσε πιο πολύ,διότι λόγω των εχθρών που αντιμετώπιζες έπρεπε να αλλάζεις συνέχεια τακτικές,υπήρχαν πχ εχθροί που μόνο με τη χρήση της Δύναμης τους είχες,ενώ ήταν άλλοι που είχαν ανοσία σε αυτήν και το φωτόσπαθο ήταν μονόδρομος.Γενικά μου φάνηκε βελτιωμένο σε όλους τους τομείς.Blocknuster με χολλυγουντιανά εφέ και εντυπωσιακά set pieces,καθώς και διάφορες cameo εμφανίσεις από κλασσικούς χαρακτήρες της σειράς το ανεβάζουν ακόμα πιο πάνω.Στο δεύτερο μισό βέβαια δεν αντιμετώπισα άλλο αφεντικό πέρα από τον τελικό.Το μόνο που μου την έσπασε κάπως ήταν η ιστορία.Διάλεξα βέβαια και το Light Side ending (πιο αργά θα βάλω και το Dark Side Ending καθώς και το dlc),στο οποίο ο Starkiller ή μάλλον η φωνή του μου έκανε πολύ crybaby.
                              Όπως και να'χει είμαι ευχαιρστημένος.Ίσως επειδή περίμενα πολύ λιγότερα με όσα είχα ακούσει και διαβάσει.
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Τελειωσα το πρώτο Crysis.

                                Πραγματικά δεν περίμενα να είναι έτσι παιχνιδάρα. Straight το my favorites. Μεγάλη χαρά και ενδιαφέρον όταν έπαιζα. Έτσι FPS δεν παίζεις κάθε μέρα.

                                Είχε κάποια glitches, ειδικά στη τελευταία φάση, όμως ok.

                                Όταν το τελειωσα νόμιζα ότι είδα mini movie βασισμένη στο Independence Day, κάμποσες ομοιότητες.

                                Τα γραφικά είναι μάλλον τα ανωτερα που έχω δει, ειδικά σε κάποιες φάσεις είναι χάρμα. Με το Fraps έγινα φωτογράφος βγάζε βγάζε φωτογραφίες.

                                Απλά EPIC. Άντε τώρα να παίξω τα αλλα δυο.

                                Τάσο τα έχεις και αυτά?

                                Comment

                                Working...
                                X