Announcement

Collapse
No announcement yet.

Halo: Reach

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Βρείτε αρκετό ελεύθερο χρόνο ώστε να κανονίσουμε ένα μαραθώνιο Legendary σε όλα τα Halo που υποστηρίζουν Xbox Live, Halo 2 excluded. Θα γίνει της Πόπης.

    Comment


    • Count me in bitches.
      Carpe diem

      Comment


      • Originally posted by Ren_of_Heavens View Post
        Βρείτε αρκετό ελεύθερο χρόνο ώστε να κανονίσουμε ένα μαραθώνιο Legendary σε όλα τα Halo που υποστηρίζουν Xbox Live, Halo 2 excluded. Θα γίνει της Πόπης.
        Όλο υποσχεσεις εισαι
        Εγω μεσα ειμαι αν πεχτει κατι τετοιο αλλα θελει καλη οργανωση και σωστο συντονισμο.

        Comment


        • Περιμένω να πάρετε το Anniversary και αφού το τελειώσετε τότε ξεκινάμε τον μαραθώνιο. Θα το πηγαίνουμε ένα level τη φορά για να μην κουραζόμαστε ή για να μην παίρνουν πολύ χρόνο τα sessions. Ξεκινάμε με Reach...αφού πάρετε όσοι θέλετε το Anniversary.
          Έφτασα Library και το Floodini πέφτει σύννεφο.

          Comment


          • Έμπα για Reach τότε τι περιμένεις;


            Comment


            • Ώπα ώπα.Άμα μπείτε για Reach,στείλτε κάνα πμ από δω,να το κατεβάσω από το ράφι,να μπούμε παρέα.
              Carpe diem

              Comment


              • Κάθε μέρα μέσα είμαι! Ο άρτος ο επιούσιος!


                Comment


                • Θα το παρω και εγω το reach οπου να ναι.. LTTP το ξερω..

                  Comment


                  • Άμα μπει λαός θα μπω ρε συ,δεν θα μπαίνω για ψύλλου πήδημα κάθε φορά που μπαίνει κάποιος από σας.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • Βασικα στο Reach ειχαμε κανει καποια πολυ ωραια sessions πριν λιγο καιρο με Andy και Ren. Ειδικα τη φορα που παιξαμε team snipers ειχε πεσει πολυ γελιο (ειχε μπει και ο pilgrim προς το τελος και εγινε ο κακος χαμος στο 5 vs 5 playlist οπου φαγαμε τρελη φολα, ακομα το θυμαμαι ).

                      Ωραια σκηνικα, δυστυχως ο χρονος που εχω για gaming αγγιζει πλεον το μηδεν αλλα ελπιζω μεσα στις γιορτες να ξαναανοιξω τα μηχανηματα. Μακαρι να ξαναπαιξουμε συντομα ;).

                      Comment


                      • Χαίρομαι που το χάρηκες και συ! Είχε πλάκα εκείνες τις μέρες. Βέβαια δεν ήταν τόσο ότι παίζαμε Reach όσο η παρέα και οι βλακείες που λέγαμε. Με τον Ren παίζουμε αραιά και που ακόμη. Αλλά νομίζω ότι έρχεται ο καιρός να πάρουμε το Anniversary. Δε γίνεται να είμαστε ετεροχρονισμένοι!


                        Comment




                        • Η άλλη μου λύση αν δεν μπαίνετε για παιχνίδι...


                          Comment


                          • Βασικά παιδιά ψινόμουνα για ένα campaign co-op πριν μπω για τα καλά στο multi, είναι κανείς μέσα?

                            Comment


                            • Για Legendary co-op;Αν ναι, μέσα.
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Originally posted by Grimmtak View Post
                                Βασικά παιδιά ψινόμουνα για ένα campaign co-op πριν μπω για τα καλά στο multi, είναι κανείς μέσα?
                                Μεσα για legendary difficulty

                                Comment

                                Working...
                                X