Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Παιδιά το θέμα ξανάνοιξε, μπορείτε να συνεχίσετε να γράφετε
    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

    Comment


    • Δε γουστάρουμε.Ξενερώσαμε.
      Carpe diem

      Comment


      • Fifa 11.

        Ενταξει τι να πω,οι βελτιωσεις ειναι μεγαλες σε συγκριση με το 10,το gameplay καταπληκτικο.Oσο παιζω τοσο πιο πολυ μου αρεσει.
        Στο manual ξεφευγει πραγματικα.

        Το μονο προβλημα ειναι οτι εχει πολλα bugs.Eιδικα σε συγκριση με τα προηγουμενα fifa,μου φαινονται πολυ περισσοτερα.Το καλο ειναι οτι καπου διαβασα, πως θα τα διορθωσουν με καποιο patch.

        Μετα το fifa11 ειμαι και επισημα fifa fan,(αν και ημουν κρυφοφαν και των 2 προηγουμενων) μετα απο 10+ χρονια pes fan.

        Comment


        • Συνεχιζω ακαθεκτος την καριερα μου στο F1 2010.

          Ελπιζω μονο να βγει συντομα το patch που διορθωνει τα bugs, γιατι το παιχνιδι περαν του αγχους του αγωνα (και ΥΠΑΡΧΕΙ αγχος για τον αγωνα), εχει και αγχος για τα pit stops αλλα για τους λαθος λογους...

          Ομως ειναι τοσο μα τοσο καλο παιχνιδι στον πυρηνα του (την οδηγηση), που πραγματικα μπορεις να συγχωρεσεις τα παντα.
          :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

          Comment


          • Τέλειωσα τη σαπίλα το Arcania και άρχισα Fallout New Vegas.
            sigpic

            Comment


            • πες εντυπωσεις με την πρωτη ευκαιρια, πως ειναι σε σχεση με το fallout 3?

              Comment


              • Mέχρι στιγμής είναι ολόιδιο. Θα αργήσω να γράψω εντυπώσεις, ακόμα κάνω κύκλους γύρω από τον εαυτό μου δεν έχω ξεμυτίσει από την αρχική περιοχή ακόμα. Προσπαθούσα να κλέψω χωρίς να με πάρουν χαμπάρι με άπειρα load data Εξερευνούσα τον περίγυρο για να κατατοπιστώ. Έψαχνα για νερό και φαί, επέλεξα να παίξω σε hardcore mode. Έκανα και το πρώτο quest. Αργά και σταθερά.
                sigpic

                Comment


                • Α καλα, εισαι τελειως χαμενο κορμι...

                  Σε hardcore mode απο οτι ξερω παιζουν μονο παλαβοι ανθρωποι, να τρως και να πινεις για να ζησεις μεσα σε αυτο το περιβαλλον... Θελω να δω αν γουργουριζει καποια στιγμη το στομαχι σου και σε εχουν παρει απο πισω (non offensive comment) τιποτα τεραστιοι σκορπιοι, να δουμε τι hardcore θα εισαι...χαχαχαχα

                  Ειναι αληθεια οτι το παιχνιδι πασχει απο glitches;
                  :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                  Comment


                  • Originally posted by Dj Solid View Post
                    Α καλα, εισαι τελειως χαμενο κορμι...

                    Σε hardcore mode απο οτι ξερω παιζουν μονο παλαβοι ανθρωποι, να τρως και να πινεις για να ζησεις μεσα σε αυτο το περιβαλλον... Θελω να δω αν γουργουριζει καποια στιγμη το στομαχι σου και σε εχουν παρει απο πισω (non offensive comment) τιποτα τεραστιοι σκορπιοι, να δουμε τι hardcore θα εισαι...χαχαχαχα

                    Ειναι αληθεια οτι το παιχνιδι πασχει απο glitches;
                    Μέχρι στιγμής δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο glitch ή bug.
                    sigpic

                    Comment


                    • Παιζω εδω και μερικες μερες το Yakuza 3 και μεχρις στιγμης ειμαι πολυ ικανοποιημενος με το game.
                      Αν και παραμενει στην ιδια ακριβως συνταγη εχει βελτιωθει σε ολους τους τομεις .

                      Comment


                      • Μετα απο περιπου 25 ωριτσες, ειμαι στα τελευταια του Assassin's Creed 2. Παιζω τα εχpantions που ειναι και τα δυο τελευταια chapters πριν το τελευταιο του παιχνιδιου.

                        Ενω θα γραψω σιγουρα μια αρκετα καλη αναλυση, αυτο που θα πω ειναι πως το παιχνιδι εκθετει κυριολεκτικα τον ανταγωνισμο στα open ended παιχνιδια. Για καποιο λογο μου θυμισε λιγο το Batman, αλλα το Creed 2 ειναι σαφεστατα πολυ πιο πανω απο το Batman στην αισθηση που σου αφηνει. Επισης κανει το Batman να φαινεται μικρο, αλλα αυτο λεει πιο πολλα για το Creed παρα για οποιονδηποτε αλλο τιτλο.

                        Ειλικρινα, ελεγα οτι φετος απολαυσα καλους τιτλους, οπως το Uncharted 2 και το Batman AA, και αρκετο ακομα πληθυσμο. Αλλα το Creed 2 στεκεται με ανεση ενα με δυο σκαλια πιο πανω σε απολαυση και σε αισθηση ικανοποιησης.
                        :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                        Comment


                        • xekinisa to arcania gothic 4 den to epexa ke polli alla den mou fenete kalo

                          Comment


                          • Ενω θα γραψω σιγουρα μια αρκετα καλη αναλυση

                            Δε μας λυπάσαι;

                            Comment


                            • Originally posted by Dj Solid View Post
                              Μετα απο περιπου 25 ωριτσες, ειμαι στα τελευταια του Assassin's Creed 2. Παιζω τα εχpantions που ειναι και τα δυο τελευταια chapters πριν το τελευταιο του παιχνιδιου.

                              Ενω θα γραψω σιγουρα μια αρκετα καλη αναλυση, αυτο που θα πω ειναι πως το παιχνιδι εκθετει κυριολεκτικα τον ανταγωνισμο στα open ended παιχνιδια. Για καποιο λογο μου θυμισε λιγο το Batman, αλλα το Creed 2 ειναι σαφεστατα πολυ πιο πανω απο το Batman στην αισθηση που σου αφηνει. Επισης κανει το Batman να φαινεται μικρο, αλλα αυτο λεει πιο πολλα για το Creed παρα για οποιονδηποτε αλλο τιτλο.

                              Ειλικρινα, ελεγα οτι φετος απολαυσα καλους τιτλους, οπως το Uncharted 2 και το Batman AA, και αρκετο ακομα πληθυσμο. Αλλα το Creed 2 στεκεται με ανεση ενα με δυο σκαλια πιο πανω σε απολαυση και σε αισθηση ικανοποιησης.
                              Περιμένω πως και πως Κώστα.Χαίρομαι που κάποιος από εδώ μέσα το εκτίμησε όπως του αξίζει.;)
                              Σε αυτό που λες στην τελευταία σου πρόταση,δεν ξέρω,ίσως ευθύνεται και η πικρή γεύση του πρώτου.
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Εγώ πάντως δε θα σύγκρινα τρία άσχετα μεταξύ τους παιχνίδια, ούτε ως προς τους μηχανισμούς και τη δομή, ούτε ως προς το τελείως γενικό "απόλαυση και αίσθηση ικανοποίησης." Πέραν του ότι το τελευταίο είναι τέρμα υποκειμενικό και δε χωράει αντικειμενικότητα, είναι πάντα συνυφασμένο με την όρεξη και τη φάση που βρίσκεται ο καθένας την εκάστοτε στιγμή.

                                Comment

                                Working...
                                X