Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Τώρα είστε σοβαροί; Απο όλη τη friend list μου μόνο εγώ έχω το NBA Jam on fire edition?????
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • Originally posted by Somari View Post
      Τώρα είστε σοβαροί; Απο όλη τη friend list μου μόνο εγώ έχω το NBA Jam on fire edition?????
      Δεν θυμαμαι αν σε εχω στη λιστα μου, παντως σε 2 εβδομαδες ετοιμασου να αντιμετωπισεις τον Διαμαντιδη και τον Μπατιστ

      Comment


      • Ειναι που δεν εχω ΧΒΟΧ εδω, αλλιως θα ημουν πρωτος πρωτος σε κατι τετοιο και ο bart θα ακολουθησει ανετα.
        Aργα ή γρηγορα θα γινει η δουλεια παντως, προλαβαινετε ως τοτε να ξεσκουριασετε πιστευω.

        Comment


        • Originally posted by sub_zero View Post
          Δεν θυμαμαι αν σε εχω στη λιστα μου, παντως σε 2 εβδομαδες ετοιμασου να αντιμετωπισεις τον Διαμαντιδη και τον Μπατιστ
          Σε πηδώ, με Obama και Clinton.

          (γμτ, πρέπει να βάλω γόλντ κάποια στιγμή)
          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • Εγώ προς το παρόν παίζω το Mana Khemia 2: Fall of Alchemy για να κάνω διάλειμμα από την ξένερα που έφαγα για το Valkyria Chronicles III.

            Το Mana Khemia 2 είναι πολύ καλύτερο σε σύγκριση με το 1ο λόγω επιπέδου δυσκολίας και πιο περίπλοκου μηχανισμού που το κάνει ακόμα καλύτερο. Επίσης είναι και story-related, γιατί 3 από τους χαρακτήρες του πρώτου είναι μέσα στο 2ο ως εκπαιδευτικοί. Μόλις το τερματίσω, θα σας πω αναλυτικά και των 2 τις διαφορές και του τι παίζει εκεί.
            sigpic

            Comment


            • Ξεκίνησα πάλι το Wind Waker. Θέλω να μπω στο κλίμα μέχρι να έρθει το Skyward Sword

              Comment


              • Ξεκίνησα RAGE μέχρι να έρθουν τα βαριά χαρτιά τον Νοέμβρη.

                Comment


                • Ειδα μερικα παιχνιδακια το περασμενο ΠΣΚ σ' εναν φιλο που πηγα και επιασα pad μετα απο καιρο.

                  Περιττο να πω πως απλα καηκαμε στο νεο NBA Jam. Τελειο απλα, απιστευτο καψιμο και σε 4πλο ιδιως ελπιζςω να ξερει καποιος να μου πει αν παλευεται το online, διοτι τοτε προβλεπω ομαδικο λιωσιμο. Ελπιω να ψηθει και κανας αλλος γιατι νομιζω πως απλα δεν υπαρχει καλυτερο παιχνιδι για 4πλο (goldeneye 4p split screen σε 14αρα crt στα 5 fps τρολολο).

                  Καναμε unlock µε τη μια ομαδες Euroleague και εννοειται πως πηρα βαζελο, με 4αδα Diamantidis-Fotsis-Sato-Batiste. 3ποντα 8 ο 3d ενω ο Batman ειχε 7 και ο Batiste ειχε gtp stats - πολυ κοιτανε τι γινεται στην Ευρωπη.
                  Πηρα και Maccabi με Eidson να τα ισοπεδωνει ολα και Perkins/Big Sofo/Eliyahu.
                  Απειρο γελιο γενικα οπως και να χει και επιτελους καναν και το προφανες, tag fucking mode.

                  To FIFA 12 το ειδα στα κλεφτα ελεω Jam. Πολυ πιο γρηγορο απο το 11, στην επιθεση δεν αλλαξαν πολλα, αλλα οντως στην αμυνα δεν καταλαβα τι παιζει και πως κανεις press. Θα παρει τη σειρα του κι αυτο σε καποια φαση βεβαια γιατι εδω εχουμε απειρα FIFA fanboys.

                  To Child of Eden το ειδα ελαχιστα, εκ πρωτης δεν τρελαθηκα κιολας, αλλα θα πρεπει να το δω σε αλλη φαση με την ησυχια μου. Οπως και να χει για 8ε το πηρα, οποτε δε νομιζω να με χαλασει κιολας.

                  Εντυπωση μου εκανε το Gunstringer (XBLA Kinect title by Twisted Pixel). Παρα πολυ συμπαθητικο με φοβερη παρουσιαση και το Kinect μου εκανε εντυπωση (απιστευτη ακριβεια).

                  Ειδα και καποια demos εν ταχει.. Radiant Silvergun οντως δεν καταλαβα τιποτα.. Guardian Heroes πολυ καλη φαση, απλο και συμπαθητικο. Τελος αξιωθηκα επιτελους να δω απο κοντα το SF3: 3S Online Edition. Πολυ πιο ωραιο απ οσο φανταζομουν (περιμενα τρελο πιξελιασμα μιας και επαιζα και σε 50αρα plasma), αλλα οκ το παιχνιδι δε μασαει μια. Best 2d animation ever και το soundtrack παραμενει πολυ δυνατο. Μονο κακο το οτι μας καλομαθε το 4 και εδω δεν εχει shortcuts στα input motions.. φτου κι απ την αρχη λοιπον μεχρι να συνηθισουμε και παλι.

                  Comment


                  • Μετα το απαραιτητο τελειωμα του Gears 3 εχω αρχισει ενα speedrun των δυο Monkey Islands σε Special Edition. Θα το παω σερι για δυο μερουλες και μετα θα ριξω μαλλον ενα Heavy Rain ή Portal 2, αναλογως τα κεφια.

                    Το MI δειχνει φοβερο στο remake ρε γμτ.... τι παιχνιδαρα...
                    :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                    Comment


                    • Εγώ έπαιξα λίγο Assassins Creed 2 να περάσει η ώρα μου.Περιμένω το Skyrim πως και πως να έρθει την άλλη βδομάδα.
                      But, There's one they fear. In their tongue, he's Dovahkiin: Dragon Born!

                      Comment


                      • Λιώστο ρε και άσε τη μουφιά το Skyrim να περιμένει.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Εγώ άφησα το RAGE στην άκρη για άλλη φορά και έπιασα το X-Men: Destiny.
                          Εμετός. 3 ώρες άντεξα και το έβγαλα. Τώρα ξεκινάω το Spiderman: Edge Of Time.

                          Comment


                          • Απο ποιοτητα σε ποιοτητα πας Enpsty

                            Comment


                            • 3 ώρες και το έβγαλες;Μα γιατί;3 σου είχαν μείνει για το φινάλε.Πες περισσότερα για το ΕΟΤ όταν το τελειώσεις,ή όταν τελοσπάντων το παρατήσεις.
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Originally posted by Bartman View Post
                                Απο ποιοτητα σε ποιοτητα πας Enpsty
                                Κρατάω τα λεφτά για να αγοράσω την ποιότητα (U3, Arkham City, Zelda, Skyrim) σταδιακά.

                                @Altair

                                Λες να βγει και το EOT χάλια;
                                Το Shattered Dimensions ήταν αρκετά καλό.

                                Comment

                                Working...
                                X