Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Έχω ακούσει ότι είναι κατώτερο από το Shattered Dimensions.Αλλά εντάξει,εδώ άφησες FF13 & Rage.Θα μου πεις κι εγώ τα ίδια κάνω,αλλά τώρα δεν είμαι εγώ το θέμα.
    BTW τέλειο άβαταρ.
    Carpe diem

    Comment


    • Originally posted by Altair View Post
      Έχω ακούσει ότι είναι κατώτερο από το Shattered Dimensions.Αλλά εντάξει,εδώ άφησες FF13 & Rage.Θα μου πεις κι εγώ τα ίδια κάνω,αλλά τώρα δεν είμαι εγώ το θέμα.
      BTW τέλειο άβαταρ.
      Το Rage θα το ξαναπιάσω σίγουρα. Απλώς ήθελα κάτι τελείως γραμμικό και βατό να ξεθολώσει λίγo το μυαλό μου από το Xenoblade και των goty που έρχονται/ήρθαν.
      Πάντως ρηγμένη πάλι η Marvel. Arkham City η DC, X-Men Destiny η Marvel. :kill:

      Comment


      • Out of Order. Ανεξάρτητο adventure του 2003 για το PC. Εξαιρετικό!

        Comment


        • Εφτασε η ωρα του Portal 2...

          Valve uber alles.-
          :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

          Comment


          • Out of Order. Ανεξάρτητο adventure του 2003 για το PC. Εξαιρετικό!
            Πες και τίποτα παραπάνω. Με τι θέμα ασχολείται, διάρκεια κλπ;
            Originally posted by Squall Leonhart
            I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
            Originally posted by 丹野
            Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
            Originally posted by Ryu_gr
            υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

            Comment


            • 120+ Hours φύγανε νεράκι στο Dark Souls. Εν αναμονή του Halo: CEA ώστε να γίνει ένα διάλειμμα αλλιώς θα καταντήσω Hollow.

              Comment


              • Whatever you do, do not crack and go Hollow.
                Lest my time spent on you be wasted.
                Originally posted by Squall Leonhart
                I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                Originally posted by 丹野
                Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                Originally posted by Ryu_gr
                υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                Comment


                • Originally posted by straier View Post
                  Πες και τίποτα παραπάνω. Με τι θέμα ασχολείται, διάρκεια κλπ;
                  Είναι αυτός ο τύπος που ξυπνάει από μια καταιγίδα και ανακαλύπτει πως αυτός μαζί με το δωμάτιό του έχουν βρεθεί σε μία συνοικία στο διάστημα. Κανείς δεν του εξηγεί τίποτα γιατί επικρατεί ένας παραλογισμός. Point and click είναι με απλά δισδιάστατα γραφικά και sprites χαμηλής ανάλυσης αλλά χαρακτηρίζεται από χιούμορ και culture references.
                  Διάρκεια δε ξέρω αγόρι μου, δεν το έχω τερματίσει.

                  Comment


                  • Το απεγκατέστησα. Βαρέθηκα να κάνω random use/look/pick-up/talk to μπας και βρω τη ξεκάρφωτη λύση για να προχωρήσω την ιστορία. Ποτέ δεν τα πήγαινα καλά με τα adventures.

                    Comment


                    • Originally posted by Raphael View Post
                      Το απεγκατέστησα. Βαρέθηκα να κάνω random use/look/pick-up/talk to μπας και βρω τη ξεκάρφωτη λύση για να προχωρήσω την ιστορία. Ποτέ δεν τα πήγαινα καλά με τα adventures.
                      Άμα θες, σκάστο μου μία torrentia και θα σου δείξω πως γίνονται αυτά! Ακούς εκεί δεν μπορείς να βρεις μία ξεκάρφωτη λύση σ' αυτό... ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΣ!:whip:
                      sigpic

                      Comment


                      • Modern Warfare 3 το στρατογκαυλο εκτρωμα της Activision για να προλαβω και τα comments του Tanno...

                        Comment


                        • Σε μία εβδομάδα βγαίνει το GOTF.
                          Μετά έχουμε Skyrim.
                          Δεν έχω παίξει ακόμα τα U3 & Arkham City.
                          Και παίζω τα παιχνίδια με το πάσο μου.

                          Εντάξει βγήκε το 2012.

                          Comment


                          • Βασικα αν συνδιασεις την διαρκεια ολων αυτων μπορει να βγει και το 13...
                            :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                            Comment


                            • Originally posted by Dj Solid View Post
                              Βασικα αν συνδιασεις την διαρκεια ολων αυτων μπορει να βγει και το 13...
                              Καλά ναι με τους ρυθμούς που παίζω πολύ άνετα.

                              Comment


                              • Ο Wesker θα έλεγε "νταξ'.. βγήκε η βδομάδα."

                                Comment

                                Working...
                                X