Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Το είχα βάλει και στο thread με τους emulators, προσωπικά στον Snes9x χρησιμοποιώ αυτά τα settings:

    Με αυτά τράβηξα τα screenshots που έβαλα πριν.



    Next gen
    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

    Comment


    • Νομιζω οτι ουτε στην επομενη γενια θα φτασουμε αυτο το επιπεδο γραφικων. :Ο
      Do a barrel roll!

      Comment


      • Άμα βάζεις stretch image δεν σου παραμορφώνει την εικόνα;

        Comment


        • Τα 3 screenshots που έβαλα είναι με Stretch Image και είναι κομπλέ. Μη ξεχάσεις να τσεκάρεις και το Mantain Aspect Ratio.
          There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
          Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

          Comment


          • Installάρω το Halo: Combat Evolved Anniversary....................................................................................................................................................

            Comment


            • Originally posted by Ren_of_Heavens View Post
              Installάρω το Halo: Combat Evolved Anniversary....................................................................................................................................................
              Θα χαθεις για κανα μηνα δηλαδη. Αντε καλο λιωσιμο ρε μαν

              Comment


              • Μόλις τελείωσα το Riviera: The Promised Land(GBA) και τώρα αρχίζω το Children of Mana(DS) για να προλάβω και τα υπόλοιπα GBA-DS παιχνίδια που έχω στην άκρη.

                Το Riviera είναι το πρώτο GBA παιχνίδι που τερματίζω στα χρόνια της Ninty.
                sigpic

                Comment


                • Άρχισα και εγώ το The Elders Scrolls: Skyrim στο PC. Respect μέχρι τώρα. Δεν υπάρχει ομορφότερο παιχνίδι.

                  Comment


                  • Uncharted 3:fsss:
                    Carpe diem

                    Comment


                    • Ξεκινησα , AC : Revelations .

                      Comment


                      • Οτι να ναι...
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • Για τα γραφικά έλεγα εγω και πήγαινε ως απάντηση στον Aion.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Δεν έχω παίξει τα Uncharted, ακόμα τουλάχιστον. Με βάση όμως ένα πολύ δυνατό PC + το αχανές και ΕΠΙΚΟ περιβάλλον του με την φύση και γενικά τα τοπια να ξεδιπλώνονται σαν έργο τέχνης συνοδευόμενα από απίστευτη μουσική και εφέ, του έδωσα αυτό τον τίτλο.

                            Comment


                            • Εν αναμονή του Zelda που ακόμα δεν μου'ρθε παίζω το NFS The Run.
                              Μου αρέσει πολύ, έχει αυτή την arcadίλα που λείπει σήμερα, φουλ τα γκάζια και έχει ο Θεός. Παραδόξως έχει πάρει μέτριες βαθμολογίες. Μέχρι και το σενάριο κριτικάρουν οι κάφροι. Τι να πω εδώ πέρναν καλές βαθμολόγιες οι σαπίλες τα Shift. Τεσπά.
                              Εγώ γουστάρω.

                              Comment


                              • Όχι και σαπίλες τα shift, απλά δεν είναι arcade!
                                By the way εγώ παίζω το Ferrari F355 challenge στο DC. Ένα σχόλιο στο youtube λέει "They don't make games like this any more, the sense of passion is here very obvious !"

                                Ντάξει δε θα πω ότι δε φτιάχνουν τέτοια παιχνίδια πλέον, αλλά σίγουρα έχουν καταφέρει να δώσουν τέτοια αίσθηση στην οδήγηση της F355 που λες ε, είναι ξεκάθαρο, οι τύποι είναι fanboys του αμαξιού (μόνο αυτό το αμάξι έχει!) και γούσταραν να φτιάξουν παιχνίδι για πάρτη του!

                                Και όντως ο Yu Suzuκi είναι φαν της ferrari, εξ ου και η δημιουργία του outrun επίσης.

                                Δείτε και την εισαγωγή!

                                The illusion of free will is an illusion.

                                Comment

                                Working...
                                X