Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Δεν υπολόγισα τις ώρες φόρτισης του 3DS και έτσι όταν γίνεται αυτό παίζω Ratchet n Clank: A Crack in Time στο Hard για το τελευταίο μου Trophy.

    Comment


    • Από χτες παίζω το Wolfenstein στο PC. Είναι προσωρινό μέχρις να αναβαθμιστεί ο PC για να τρέξει με άνεση το The Witcher II.
      sigpic

      Comment


      • Ποιο απο ολα τα Wolfenstein παιζεις;
        :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

        Comment


        • Originally posted by McSolid View Post
          Ποιο απο ολα τα Wolfenstein παιζεις;
          Το καινούργιο. Έχω παίξει τα 2 πρώτα χρόνια πριν.
          sigpic

          Comment


          • Ναι ρε μαστορα, εχει βγει το Return to Castle Wolfenstein και εχει βγει και ενα Wolfenstein πριν απο κανα δυο χρονια, ποιο απο ολα;
            :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

            Comment


            • To RTCW ειναι 10 ετων παιχνιδι, οποτε δυσκολα να ναι αυτο το "καινουργιο" Wolfenstein.

              Comment


              • Originally posted by sOLiD SNAKE View Post
                Που χάθηκες ρε enwsith . Περιμένω εντυπώσεις από την παιχνιδαρα/ταινιαρα .
                Molis termatistei tha exeis entypwseis. Pros to paron apsogo...
                Deus Misereatur...
                Gloria filiorum patres i.e.m.e
                Viva los Vatos Locos

                ---------------------
                UNITED WE STAND DIVIDED WE FALL...

                Comment


                • Originally posted by McSolid View Post
                  Ναι ρε μαστορα, εχει βγει το Return to Castle Wolfenstein και εχει βγει και ενα Wolfenstein πριν απο κανα δυο χρονια, ποιο απο ολα;
                  Originally posted by Xeno View Post
                  To RTCW ειναι 10 ετων παιχνιδι, οποτε δυσκολα να ναι αυτο το "καινουργιο" Wolfenstein.
                  Κώστα, ότι είπε ο Xeno. Εγώ ξέρω το retro Wolfenstein που ήταν ίδια γραφικά με του πρώτου Doom, και το RTCW(Return To Castle Wolfenstein). Εννοώ αυτό που παίζω, όπως δείχνω στην παρακάτω εικόνα.



                  Το Wolfenstein 3D δεν είχα την ευκαιρία να το παίξω.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ξεκίνησα το Alice Madness Returns στο 360. Το art direction είναι πολύ όμορφο και ο τεχνικός τομέας εντυπωσιακός. Από story etc δεν έχω καταλάβει και πολλά. gameplay μέτρια πράγματα, σχετικά απλοϊκή μάχη, platforming καλό με μια κάμερα λίγο περίεργη. Δεν ξέρω αν θα το συνεχίσω με κανονικά sessions( πολύ collectathon λογική που με κουράζει κάπου μιας και με πιάνει και ο πανικός μη χάσω καμμιά γουρουνομύτη) Από την άλλη με τραβάει ένα playthrough στο SotDamned στο Hard, ή ακόμη και το Deus Ex HR που το περιμένω για το 360.
                    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                    Comment


                    • Άρχισα το Hunted: The Demon's Forge(PC).

                      Tα γραφικά του μου θυμίζουν το Enclave. Το ίδιο και η μεσαιωνική εποχή του. Ο χειρισμός είναι 3ου προσώπου και είναι παρόμοιος με του Demon's Souls με κάποιες μικροδιαφορές. Και απ' όσο βλέπω, έχει και κάποια μικροπροβλήματα.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ξεκινησα επιτελους FF XIII-2...

                        Comment


                        • Originally posted by i Have no Equal View Post
                          Ξεκινησα επιτελους FF XIII-2...
                          Θα έπρεπε να ντρέπεσαι. Μόνο αυτό σου λέω...ντροπή σου!

                          Comment


                          • θα επρεπε να ντρεπεσαι που του λες να ντρεπεται γιατι παιζει το 13-2

                            Comment


                            • Φανταζομαι το λες επειδη το ξεκινησα αργά?? Γιατι αλλιως ειναι πολυ καλο παιχνιδι και επισης μου ειχε αρεσει πολυ και το XIII..

                              Comment


                              • Ακόμη παίζω το Luminous Arc 2 σιγά σιγά, ενώ παράλληλα άρχισα να παίζω το Trauma Center: New Blood στο Wii.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X