Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Somari, Enpsty, Solid kai egw eimaste aftoi pou ta matia mas htan anoixta apo mia arxh :troll:
    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
    Kindred, this blade and I.
    "

    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
    Greek Gaming Videos
    Greek Final Fantasy Forum

    Comment


    • Μετά το Deus Ex τι;

      Comment


      • Παίξε γιαούρτια στον Somari.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Evans View Post
          Μετά το Deus Ex τι;
          Deus Ex (το πρώτο) :troll:

          Comment


          • ASSASSIN'S CREED 3!!!
            Carpe diem

            Comment


            • Ξεκίνησα MASS EFFECT 3!!!
              Carpe diem

              Comment


              • Κάποια στιγμή θέλω κι εγώ να πιάσω το Assassin's Creed 3, αλλά πρώτα θέλω να τελειώσω τα δύο ενδιάμεσα, ειδικά αυτό με την Κωνσταντινούπολη.

                Προς το παρόν αγόρασα HDMI καλώδιο και τραβάω εικόνα Full HD 1920x1980 στην 40άρα τηλεόραση. Παίζω το Sonic Generations (τι παιχνιδάρα που είναι!) ξανά από την αρχή επειδή αφ' ενός δεν το είχα τερματίσει 100% την πρώτη φορά, αφ' εταίρου το ξεκινάω στο Steam αυτήν την φορά, αγορασμένο και τα συναφή. Το Rayman Origins επίσης από την αρχή, όμως αυτή τη φορά στο PC και διπλό που έχει πολύ περισσότερο γέλιο . Την προηγούμενη φορά το έπαιζα στον Dolphin. Παράλληλα παίζω 2ο playthrough του Epic Mickey με πολύ αργούς ρυθμούς για να πάρω κάποια επιπλέον πράγματα αλλά και επειδή παρατηρώ συνεχώς νέα στοιχεία που μου διέφευγαν την πρώτη φορά. Επίσης στο Giana Sisters ξεκλειδώνω αστεράκια για να εμφανίσω τον τελικό αρχηγό.

                Για τον Dolphin σέταρα και το Super Mario Galaxy 2 που φαίνεται ονειρικό παιχνίδι αλλά πού χρόνος για όλα αυτά; Σιγά σιγά θα πάρουν μπρος και τα άλλα 2 platforms του Wii που ανυπομονώ να παίξω, Donkey Kong και Sonic Colors. Μόνο platforms έτσι για να γουστάρουμε. Πάλι καλά δηλαδή που θα αργήσει το Epic Mickey 2 επειδή με το που έρθει θα ξαναμπούν όλα στον πάγο μέχρι να τελειώσει.

                Το Sonic Generations πάντως είναι φοβερό παιχνίδι. Παιχνιδάρα από τις λίγες. Όλα τα λεφτά είναι και τα mini games, οι τύποι έχουν ρίξει πολύ φαντασία για να τα φτιάξουν. Εκεί πέρα βλέπεις τα πάντα, ό,τι μπορεί να χρησιμοποιηθεί, χρησιμοποιείται. Πίστες π.χ. που να χρησιμοποιείς μόνο το bubble power up, να νικήσεις τον Tails με το αεροπλάνο του σε αγώνα, να βρεις τους διακόπτες μέσα σε λαβύρινθο και να αποκαλύψεις τον σωστό δρόμο, πίστες μόνο με καρφιά που πρέπει να χρησιμοποιείς το Invinsibility power up όλη την ώρα, πίστες με γιγαντιαίους αντίπαλους, πίστες με τα πάντα όλα λέμε.

                Πάρτε και την Trollοπίστα μιας και το ανέφερα

                PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                Comment


                • Μέχρι τα μισά αναρωτιόμουν γιατί τρολόπιστα,αλλά οκ κατάλαβα το λόγο.
                  Πολύ ωραίο επίπεδο,τόσο,που σχεδόν με ψήνει να το συνεχίσω το παιχνίδι με το που τελειώσω το ΜΕ3.Επίσης μου άρεσε πολύ η μουσική,ναι και μετά που άλλαξε,αλλά το πρώτο κομμάτι ήταν φοβερό.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Το Sonic Generations έχει μερικά πολύ ωραία τραγουδάκια. Μία από τις πολύ ωραίες προσθήκες που έχουν βάλει, είναι πως παίζοντας τις mini πίστες ξεκλειδώνεις τραγούδια (και λοιπά artworks, abilities κλπ) τα οποία μπορείς να χρησιμοποιείς έναντι των κανονικών τραγουδιών σε όποια πίστα θέλεις.

                    Το Crisis City είναι επίπεδο του Sonic The Hedgehog (2006), από τα πιο απαίσια Sonic που έχω δει. Εάν βλέπεις τέτοιο ανοσιούργημα να μετατρέπεται σε μία από τις καλύτερες πίστες του παιχνιδιού, τότε αντιλαμβάνεσαι πως το κάνουν σωστά. Γενικά κατ' εμέ το Generations είναι από τα καλύτερα Sonic που έχω παίξει. Μόλις με το καλό τελειώσεις τα έτερα έπη που ασχολείσαι και θέλεις κάτι πιο ανάλαφρο, ρίξ' του μια ματιά.

                    PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                    Comment


                    • Το Sonic Generations είναι και γαμώ τα Sonic παιχνίδια. Ότι καλύτερο έχω παίξει από το πρώτο Adventure, που το ξεπερνά κι αυτό πολύ άνετα. Θέλω πολύ να παίξω το Transformed τώρα, κυρίως για το διπλό, αλλά δεν βγαίνουν τα φράγκα.
                      sigpic

                      Comment


                      • super mario bros.u evgala mono ton 1 world to pezo oso pio arga giati tha perasi keros na vgi kati allo pou thelo sto wii u.pantos ine polli kalo mario in hd epitelous.fisika me to dolphin pezis ta galaxy 1080p sto pc alla ok

                        Comment


                        • Batman arkham city. Καλα εχω χαθεί άσχημα στην πόλη, μα για ποσο περιεχόμενο μιλάμε πια;

                          Comment


                          • Έπαιξα μέχρι και το δεύτερο dungeon το majora's mask ξανά!Οι απόψεις μου δεν αλλάζουν.Κάθε φορά που το παίζω νοιώθω υπέροχα και εξακολουθώ να το θεωρώ best zelda ever.Μόνο παράπονο που φαίνεται έντονα πλέον είναι ο έλεγχος της κάμερας.Πραγματικα σπάσιμο νεύρων ιδιαίτερα σε κάτι mini games που θέλουν στόχευση!Το παιχνίδι δίνει μαθήματα σε όλα τα σημερινά zelda και σε πολλά σύγχρονα games!
                            Nintendo I.D.: paixtis
                            3ds friend code: 2664-2347-7128

                            Comment


                            • Καλά κόψε κάτι.
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Originally posted by paixtis View Post
                                Το παιχνίδι δίνει μαθήματα σε όλα τα σημερινά zelda

                                ayto.
                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X