Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ισχυει για ενα ανεμελο playthrought θα ειναι μοναδικη εμπειρια, αλλα ειναι ποιο ευκολο να μαστερεψεις το παιχνιδι με pad πιστευω, οι περισσοτεροι αυτο διαπιστωνουνε

    δεν αξιζει να σκασεις τοσα λεφτα για το kinnect για ενα παιχνιδι, εκτος και αν σε ενδιαφερουνε και αλλα παιχνιδια του kinnect

    ειναι αρκετα δυσκολο παντως, εχει arcade φιλοσοφια οσο δεν παει, its all about high scores

    πανω απο 2ωρο δεν μπορω να παιξω παντως, τουλαχιστον σημερα του πηρα λιγο τον αερα στο gameplay και καταλαβα τι γινεται πληρως με τα purifiers με τα octa κτλ

    Comment


    • Από ότι βλέπω οι τιμές του Kinect ειναι απαγορευτηκες για μένα προς το παρών , οπότε παραγγέλνω το game σκέτο από zavvi.com μιας και εχω πορωθεί αρκετά...Το Rez HD το χα λιωσει τον καιρο που ειχε πρωτοκυκλοφορησει στο xbla οπότε πάνω-κάτω ξέρω περίπου τι να περιμένω.

      Comment


      • Ψήνομαι να παίξω το Ninja Blade στο PC για να κάνω ένα διάλλειμα από το Demon's Souls.
        sigpic

        Comment


        • Μετα απο 1 χρονο+ αρχισα παλι απο την αρχη το mass effect. Ok καλη φαση ειναι αλλα δεν μπορω να πω οτι με εχει ξετρελανει κιολας. Εχω κλεισει περιπου 8 ωρες

          Comment


          • Crisis core FF VII
            Σε emulator το παιζω μιας και χαλασε το psp μου..Καλο μου φαινεται ωραια ιστοριουλα αλλα δεν μπορω να καταλαβω αυτο το συστημα με τα slots, ολα random ειναι?? Δηλαδη κανεις level up στην τυχη?? Να καταλαβω limit break και τετοια αλλα αν ειναι ο μονος τροπος για level up αυτος ειναι πολυ fail..
            Duke Nukem forever
            Το παρατησα, βαρεθηκα.. Ειναι σχεδον unplayable, περιμενα τουλαχιστον καλα one liners και χιουμορ αλλα ουτε αυτο. Κριμα..
            Crazy Taxi XBLA:
            Τελειο παιχνιδι το ελιωνα στο dreamcast, τραγικο port στο XBLA. Εχουν βγαλει το επος soundtrack των Offspring και Bad religion και εχουν βαλει κατι βλακειες..

            Συντομα θα πιασω RDR undead nightmare και μαλλον Bioschock 2.

            Comment


            • Mporeis na ephreaseis tis pithanothtes twn slots sto crisis core, alla entaksei den mporeis na kaneis 100% to apotelesma.

              Vale Crazy Taxi se Arcade mode kai pes mou to High score sou.
              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
              Kindred, this blade and I.
              "

              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
              Greek Gaming Videos
              Greek Final Fantasy Forum

              Comment


              • Το level up δεν είναι όσο τυχαίο φαίνεται. Μαζεύεις κάποιου είδους ΧΡ (τα οποία δεν βλέπεις) που αυξάνουν τις πιθανότητες για λέβελ απ. Γενικά πάντως το όλο σύστημα με τον κουλοχέρη είναι βλακεία.
                Originally posted by Squall Leonhart
                I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                Originally posted by 丹野
                Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                Originally posted by Ryu_gr
                υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                Comment


                • Originally posted by Ground_zero View Post
                  Mporeis na ephreaseis tis pithanothtes twn slots sto crisis core, alla entaksei den mporeis na kaneis 100% to apotelesma.

                  Vale Crazy Taxi se Arcade mode kai pes mou to High score sou.
                  Δε θυμαμαι high score στο Dreamcast, τωρα δεν νομιζω να το παιξω στο XBLA αρκετα για να κανω high score αλλα ποτε δεν ξερεις μπορει να κολλησω παλι.. Θυμαμαι οτι επαιρνα S driver licence σχετικα ευκολα τοτε αλλα παει αρκετος καιρος και μαλλον θα ειμαι rusty σιγουρα..

                  Ετσι διαβαζω για το crisis core ναι, τουλάχιστον ας με αφηνε να πονταρω τα levels και τα υπολοιπα μονος μου αντι αυτοματα. Καμια ρουλετα τουλαχιστον να κανουμε martingale συστημα η κατι τετοιο..

                  Comment


                  • Μόνο σ'εμένα άρεσε το σύστημα με τον Κουλοχέρη;
                    Carpe diem

                    Comment


                    • Originally posted by i Have no Equal View Post
                      Crisis core FF VII
                      Σε emulator το παιζω μιας και χαλασε το psp μου..Καλο μου φαινεται ωραια ιστοριουλα αλλα δεν μπορω να καταλαβω αυτο το συστημα με τα slots, ολα random ειναι?? Δηλαδη κανεις level up στην τυχη?? Να καταλαβω limit break και τετοια αλλα αν ειναι ο μονος τροπος για level up αυτος ειναι πολυ fail..
                      2.
                      Υπάρχει PSP Emulator? 0_o

                      Comment


                      • :google: is your friend.
                        Ευτυχώς που δεν πήρες την κονσόλα για να παίξεις το FFTWOTL.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Originally posted by ChrisTop View Post
                          Υπάρχει PSP Emulator? 0_o
                          Ναι υπαρχει και παιζει μια χαρα.. Δεν ειμαι του emulator αλλα να παρω αλλο psp για ενα παιχνιδι απλα δεν επαιζε με τιποτα..

                          Comment


                          • "S" Driving licence ok afto mou ftanei.
                            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                            Kindred, this blade and I.
                            "

                            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                            Greek Gaming Videos
                            Greek Final Fantasy Forum

                            Comment


                            • Τελείωσα το Assassin's Creed 2 και παίζω inFamous.

                              Μέχρι τώρα μου αρέσει. Σε μερικά σημεία είχε κάποια αδικαιολόγητα frame drops αλλά κατά τα άλλα μια χαρά.
                              I'm back bitches... Version 2.0

                              Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                              Comment


                              • Σ'άρεσε;
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X