Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • εγω ετοιμαζομαι να ξεκινησω το dragon quest iv για nintendo ds.

    Comment


    • Brother In Arms : Hell's Highway Xbox 360 κόπια σε ένα φίλο και μου αρέσει πολύ [/b]
      Για πες φίλε Ren λίγα λόγια παραπάνω για το παιχνίδι , το έχω παίξει στο Demo του PS3 και δεν μου άρεσε πολύ....
      Ίσως μου αλλάξεις γνώμη

      Και για να είμαι on topic αυτό τον καιρό παίζω : Pacman C.E (XBLA) και Bangai-O-Spirits (DS)
      το χω ρίξει στα arcade

      Comment


      • Vrhka to kainourio Armored core: For Answer.
        Omg!! exei alaksei poly to AC apo thn teleftea fora pou to epeksa, foverh taxythta kai fovero customization.
        Mporeis na kaneis oti theleis, anypomonw na ksekleidwsw ola ta parts kai na arxisw ta VS.
        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
        Kindred, this blade and I.
        "

        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
        Greek Gaming Videos
        Greek Final Fantasy Forum

        Comment


        • Μολις εβγαλα ενα απο τα 5 τελευταια challenge rooms του ΒC Rearmed. Στο συνολο τους ειναι 56 + 7 επιπλεον.
          Σκεφτειτε τα σαν VR Missions αυξημενης δυσκολιας...

          Η ουσια ειναι πως αυτο το συγκεκριμενο room το εβγαλα μετα απο 835 νομιζω αποπειρες στη σειρα - ελιωσαν τα χερια μου και το μυαλο μου με τοσο κοπο.
          Επιμονη ή νουμποσυνη (Πιλγκριμ η απαντηση σου δε μετραει);

          Περιεργως δεν τσαντιστηκα οσο επαιζα και στο τελος μου εμεινε και το αισθημα του τεραστιου κατορθωματος.
          Δε θελω να δω πως ειναι τα τελευταια 4 challenge rooms ακομα οποτε το γυρναω σε κατι αλλο.

          Εχω βαλει το ΜΡ3 Corruption στην ΤV διπλα μου και εχω ανοιχτο το GGPO στο PC.
          Αν δε βρεθει challenger στο 2ο, μαλλον θα καταληξω στο 1ο αναγκαστικα.

          Comment


          • Λοιπον παιζω Little Big Planet Beta ,Wipeout HD και DQ IV DS


            Aντρέας Παγουλάτος

            Comment


            • Aστα αυτα και πες μου μιας και εισαι ενας απο τους 3 εδω που χουμε τελειωσει το BC αν επαιξες τα challenge rooms.
              Τελικα καηκα στο GGPO και η Samus ακομα περιμενει.

              Comment


              • Ξανα άρχισα μετά από καιρό το tomb raider annivesary. Μόλις τελείωσα το παλάτι του Μίδα. Θα έλεγα ότι από ένα σημείο και μετά αρχίζει να γίνεται λίγο κουραστικό. Πάντως για να είμαι δίκαιος, επειδή μιλάμε για ένα παιχνίδι που κυκλοφόρησε το το 96, για την εποχή του οι περιοχές του πρέπει να ήταν το λιγότερο εντυπωσιακές. Κατά την γνώμη μου 2 λόγοι υπάρχουν για να ασχοληθει κάποιος με το παιχνίδι 1) όποιος είχε παίξει το original να θέλει να θυμηθεί τα παλιά 2) Να θέλει να ασχοληθεί γιατί απλά αποτελεί ένα παιχνίδι σταθμό στην βιομηχανία. Σε σύγκριση με το legends, νομίζω ότι το legends είναι πιο ευχάριστο και λιγότερο κουραστικό.

                Comment


                • Δευτερο playhtrough στο darkSector - Brutal.Τον τιτλο ξεκινησα προχθες κι ολοκληρωσα χθες για πρωτη φορα, εντυπωσεις για οσους ενδιαφερονται στο σχετικο thread.
                  <div align="center">

                  "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                  Comment


                  • 2 playthroughs μεσα σε 3-4 ημερες συνολο δηλαδη;

                    Comment


                    • Aστα αυτα και πες μου μιας και εισαι ενας απο τους 3 εδω που χουμε τελειωσει το BC αν επαιξες τα challenge rooms.
                      [/b]
                      E oxι βεβαια θα ηθελα πολυ να ασχοληθω μαζι τους αλλα ειναι τοσα παιχνιδια στην ουρα που τα λυπαμαι &#33; :blink:
                      Εσυ Xenov με τα challenges του Megaman 9 εχεις ασχοληθει ? εγω εχω κανει το 40%


                      Aντρέας Παγουλάτος

                      Comment


                      • Iσως και να κανεις καλα, εμενα με εχουν αρρωστησει μερικα απο αυτα. Τωρα ειμαι στο 56/56.. The final exam οπως λεει.... γκρρρ μα τι ειναι αυτο:/.

                        Comment


                        • 2 playthroughs μεσα σε 3-4 ημερες συνολο δηλαδη;
                          [/b]
                          Καπως ετσι...I W1N ε;
                          <div align="center">

                          "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                          Comment


                          • σου αρεσε τοσο το Dark Sector Fioth ? εμενα μου φανηκε πιο πολυ RE4 copy ...


                            Aντρέας Παγουλάτος

                            Comment


                            • σου αρεσε τοσο το Dark Sector Fioth ? εμενα μου φανηκε πιο πολυ RE4 copy ...
                              [/b]
                              Μου αρεσε αρκετα αν κι ορισμενα πραγματα του στερουν τις δαφνες που ευκολα θα μπορουσε να λαβει.Αν θες ριξε ενα βλεφαρο εδω.
                              <div align="center">

                              "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                              Comment


                              • *** Εκτός θέματος ***

                                Φιοθ αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί κάνεις όλα αυτά τα ωραία, μεγάλα, καλογραμμένα ποστς για τα παιχνίδια που τερματίζεις και δεν κάθεσαι κάτω να γράψεις ένα ριβιού

                                *** Εντός θέματος ***

                                Star Wars: Empire at War, υποτίθεται Sacred Underworld, θέλω επιτέλους να αρχίσω σοβαρά το Civilization 4 με τα expansions του, με βλέπω όμως να αρχίζω το Patrician 3.

                                Και με τον καινούριο υπολογιστή που ελπίζω να πάρω...Mass Effect, Witcher, Fallout 3 και έπεται συνέχεια&#33;&#33;&#33; B)
                                Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                                Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                                Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                                Comment

                                Working...
                                X