Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Burai_Fighter View Post
    Ιmo όπως και το LBP το βάρος του ModNation είναι το online. Και το LBP offline είναι καλό. Mε τη userbase του απογειώθηκε.

    Ξέχασα να αναφέρω πως σε μικρές δόσεις παίζω και το Alundra( πού το ξετρύπωσα) Έχω παίξει τα δύο πρώτα dungeons. Άψογο... καρα ρετρό σε πολλά πράγματα με τα καλά του και τα κακά του( αν και τα δεύτερα τα αγνοώ ). Ωραίες εποχές:phil:
    Ναι αλλά τουλάχιστον το LBP είχε πανέμορφα γραφικά. Το MNR είναι ορισμός του generic.

    Comment


    • Που το βρηκες το ModNation Ormion?

      Παντως τα reviews ειναι θετικοτατα μεχρι στιγμης.

      Comment


      • To παίζω σε promo.
        Θα ασχοληθώ πιο πολύ να δω αν αλλάξω γνώμη. Πάντως ειλικρινά από λίγο single player που έπαιξα μου φάνηκε πολύ generic. Θα δου.


        ed: Α, κυκλοφόρησε και το Lost Planet 2 σήμερα. Δεν έχω παίξει το πρώτο. Αξίζει να ασχοληθώ;

        Comment


        • παίζω το alan wake

          Comment


          • Για PC πότε βγαίνει;

            Comment


            • Δε θα βγει.

              Comment


              • Μπράβο ρε Μπουράι.Πάμε παρέα το Bayonetta.Xαίρομαι που σου αρέσει τόσο.
                Carpe diem

                Comment


                • After Burner Climax. Να σαι καλά ρε Ριου Τζι Αρ!!
                  Απίστευτα εθιστικό. Τα achievements για gp είναι πολύ εύκολα, αλλά τα medals και τα unlockables στο score attack είναι όλο το ζουμί. Όσοι είστε φαν από Top Gun, Iron Eagle etc οφείλετε στον εαυτό σας να κατεβάσετε έστω την trial.
                  Από τα καλύτερα 800ποντα που ξόδεψα.
                  Τώρα να έβρισκα και μια οικονομική λύση για flight stick. Διαβάζω ότι το aviator της saitek είναι αξιοπρεπέστατη λύση για 360. Χμμ...

                  EDIT:
                  Για την αντρίλα του όλου εγχειρήματος, παλεύω arcade mode με 1 credit και τρώω επανειλημμένα τα μούτρα μου
                  «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                  Comment


                  • Γιατί το πήρες και στις δύο κονσόλες;

                    Comment


                    • Fallout 3
                      Το σκηνικό στο ξενοδοχείο δεν παλεύεται και ακόμα δεν έχω ξεμπερδέψει.
                      Καλή ιδεά το v.a.t.s. αλλά να ίσχυε και για τους εχθρούς.
                      Δεν μπορεί να πρέπει να πάω δίπλα τους για να έχω καλό damage και hit ratio και αυτοί να με γαζώνουν από τα τριάντα μέτρα! Απαιτώ δικαιοσύνη τώρα!
                      Επίσης τα checkpoints στο ξενοδοχείο δεν υπάρχουν! Κυριολεκτικά!
                      Να μου έχει βγει η πίστη να φάω τους super mutants και τους brute και εκεί που λέω πάει κι αυτό πατάω μια νάρκη που δεν φαίνεται και πάμε πάλι απ'την αρχή! Και τώρα πρέπει να βρω το κωλο-battery fusion (ή όπως λέγεται).
                      Πάντως πρέπει να είναι τεράστιο παιχνίδι. Γι'αυτό το αγόρασα ούτως ή άλλως.

                      Comment


                      • Σε κάθε post σου γκρινιάζεις και για κάτι .

                        Comment


                        • Originally posted by Evans View Post
                          Σε κάθε post σου γκρινιάζεις και για κάτι .
                          E μα πρέπει να ξεσπάσω και κάπου!
                          Όχι από το Fallout 3 δεν έχω παράπονο. Απλά το σκηνικό στο ξενοδοχείο πραγματικά μου έσπασε τα νεύρα.

                          Comment


                          • Originally posted by Evans View Post
                            Γιατί το πήρες και στις δύο κονσόλες;
                            Δε σε λαμβάνω. Για το 360 το πήρα.
                            «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                            Comment


                            • Originally posted by Burai_Fighter View Post
                              Δε σε λαμβάνω. Για το 360 το πήρα.
                              Ρωτάει τον λόγο που το πήρες και για PS3 και για XBOX. Μήπως τα πήρες και για τις 2 κονσόλες, έτσι για σύγκριση ?
                              sigpic

                              Comment



                              • Communication breakdown... Απορώ πού είπα πως το πήρα για ps3 και 360...
                                «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                                Comment

                                Working...
                                X