Announcement

Collapse
No announcement yet.

God Of War III

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kαλα εγω στο Hard παιζει και να το κανω 40-50 ωρες ετσι οπως παω.

    Comment


    • Originally posted by Vaynard View Post
      12? κυριλε, ειναι ικανοποιητικος αριθμος για παιχνιδι του ειδους, thx για την απαντηση

      Εμενα μου φανηκε μεγαλο. Αν ηταν μεγαλυτερο θα κουραζε γιατι ειναι και δυσκολο.Και δεν εχει και backtracking.Εχει και καλο pacing κιολας.

      Kαθε boss fight επισης εχει και μια ξεχωριστη πινελια και ενα νεο ''ειδος'' gameplay για να σε εντυπωσιαζει και να βλεπεις κατι νεο.


      Hideo
      Ground_Zero:

      Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

      Comment


      • Tελικα δεν αντεξα και το κατεβασα σε δυσκολια...βαρεθηκε να μου το ζηταει.
        Η πλακα ειναι οτι επαιζα 1ωρα + και με το που κατεβασα δυσκολια τον εφαγα σε 2 λεπτα το πολυ.:xp:
        Μηπως το κατεβασε στο easy?Γιατι απο τα νευρα μου παταγα συνεχεια ναι ,χωρις να κοιταω.

        Comment


        • Ας μου το στείλει κάποιος, παντού νοικιασμένο είναι εδώ και πόσες μέρες .

          Comment


          • Τελος το τερματησα
            Το τελος μου αρεσε.
            Συνολικα ηταν παρα πολυ καλο.Ειχε το ιδιο καλο gameplay με τα προηγουμενα,αρκετα βελτιωμενο.Ειχε εξαιρετικα bosses και σε καποιες φασεις,τα καλυτερα γραφικα που εχω δει ποτε.(δεν ηταν παντα το ιδιο καλα βεβαια).

            ps.Καλα αν δεν ειχα χαμηλωσει την δυσκολια αυτο το ποστ θα το εκανα σε καμια βδομαδα απο τωρα
            ps2.Ετσι παραηταν ευκολο ομως.
            ps3.To τελευταιο save εγινε στις 15 ωρες και 13 λεπτα.Οποτε επαιξα κοντα στις 16 ωρες,μεχρι να το τερματησω.

            Comment


            • Φοβερο βιντεο το making of,δειτε το.
              Πολυ ενδιαφερον να βλεπεις απο μεσα τι γινεται.Τις σκεψεις και τους φοβους τους πριν απο μια παρουσιαση σε εκθεση,Το αγχος για το πως θα φανει στον κοσμο κτλ.

              Comment


              • Τελικα λυγισες ετσι;


                Τρομερα τα bonus video, απειρα.Θα παω τωρα να κατεβασω και το DLC.

                Ρε τα challenges ακατορθωτα μου φαινονται
                Ground_Zero:

                Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                Comment


                • Originally posted by Azrael View Post
                  Τελικα λυγισες ετσι;


                  Τρομερα τα bonus video, απειρα.Θα παω τωρα να κατεβασω και το DLC.

                  Ρε τα challenges ακατορθωτα μου φαινονται
                  Ακατόρθωτα ήταν αυτά του GoWII. Δυσκολευόμουν πολύ στις τελευταίες πίστες...
                  sigpic

                  Comment


                  • Υπαρχει μαλλον ενα bug στο site του GOW. Αυτοι που πηραν τις Ultimate editions οταν βαζουν τον κωδικο τους στελνει στο site να κατεβασουν το soundtrack της τριλογιας και το blood and metal EP.

                    Το λολ ειναι πως αυτη τη στιγμη ειναι ανοιχτο και για ολους!

                    Τα κατεβαζω τωρα.
                    Ground_Zero:

                    Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                    Comment


                    • To game παντως ειναι γεματο απο bugs, πολυ σοβαρα μαλιστα. Στο πρωτο playthrough δεν ειχα κανενα προβλημα. Πριν λιγο επαιζα ομως και κατι τελειως κουλο συνεβη(ή μαλλον το αντιθετο).

                      Στο σημειο που
                       
                      ξεκιναει το sequence με τον Ερμη, ο Ερμης απλα δεν εμφανιστηκε... τρελολ...δεν εσπασε τον βραχο και τιποτα δε μπορει να γινει.


                      Αν αυτο ηταν τη πρωτη φορα δε θα ειχα ιδεα τι να κανω. Σε ολα τα forums πολλοι αναφερουν τετοια θεματα, πολλα βασικα. Σε μερικους δε βγαινει το R1 να κανουν grappling, δε συνεχιζεις το game ετσι απλα, προβληματα στο να ανοιγεις τα Chests, προβληματα στα double jumps κτλ.

                      Αν σβησω αυτο το save θα λυθει, και δοκιμασα ενα προηγουμενο και ηταν ok, αλλα πρεπει να ανεβασουν patch αμεσα.
                      Ground_Zero:

                      Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                      Comment


                      • Top 10 Actors To Play Kratos (or azraels avatar)



                        Απλά!!!
                        I attack sharks
                        when i smell them bleed
                        I dont go swimming
                        water just wants to be around me.

                        Comment


                        • Originally posted by Azrael View Post
                          Στο σημειο που
                           
                          ξεκιναει το sequence με τον Ερμη, ο Ερμης απλα δεν εμφανιστηκε... τρελολ...δεν εσπασε τον βραχο και τιποτα δε μπορει να γινει.
                          λοοολ
                          Μηπως ειχε καμια επιλογη τυπου heavy rain και τον εκανες να μετανιωσει:xp:?

                          Comment


                          • Lol φοβηθηκε μαλλον, σου λεει γαμιας ειναι αυτος ασε :xp:


                            Κοιτα και εδω πιο λολ.


                            In einem aktuellen Video zu God of War 3 gewähren euch die Entwickler Einblicke in ihre tägliche Arbeit und stellen obendrei neue Features vor, die uns im kommenden Action-Adventure erwarten. Update: Musik-Video von Trivium veröffentlicht.



                            το πρωτο βιντεο δες.



                            Αλλο λολ απο δω



                            Generally speaking, videogames don't cause real bodily harm. But this X-ray, sent to us by a physician, proves that God of War III can break actual bones.
                            I had a patient who was so caught up in playing God of War III that he rolled over his hand with his knee and broke two fingers. The radiograph is attached (with his information omitted and arrows that point to the fractures). First time I've seen such an extreme gaming injury.
                            But in all actuality, it's probably just the first time someone admitted to such an extreme gaming injury.
                            Protip: If you ever break your hand doing something no sturdy person would break their hand doing, be sure to namedrop "bar fight" and "minotaur."





                            Generally speaking, videogames don't cause real bodily harm. But this X-ray, sent to us by a physician, proves that God of War III can break actual bones.
                            Ground_Zero:

                            Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                            Comment


                            • To νοίκιασα τελικά και το ξεκίνησα.

                               

                              Μόλις ισοπέδωσα τον Άδη, WTF ΤΙ ΓΑΜΑΤΗ ΜΑΧΗ ΗΤΑΝ ΑΥΤΗ!


                              Τα λόγια είναι τόσο λίγα για να περιγράψουν την πώρωση που αισθανόμουν όσο έπαιζα. Το έχουν δουλέψει πάρα πολύ, τα πάντα είναι απείρως καλύτερα από τα προηγούμενα παιχνίδια. Η δράση είναι πολύ πιο προσεγμένη, τα σκηνικά ΑΠΕΙΡΑ, ο χειρισμός άψογος. Πωπω μιλάμε πωρώθηκα άσχημα. Ο Kratos επίσης έδειξε λύπη όταν είδε την Αθηνά, σνιφ. ΛΟΛ με τον Ήφαιστο btw .

                              Τα γραφικά, τα γραφικάάάά........ Τα πρώτα 20-30 λεπτά ήταν pure fucking awesomeness, χάζεψα για τα καλά. Αφού δεν μπορούσα να συγκεντρωθώ στο gameplay, δεν έχω συνηθίσει να παίζω με τέτοια γραφικά. Θέλω κι άλλο που να πάρει.

                              Τα σκηνικά του μέχρι τώρα είναι πάρα πολύ εντυπωσιακά, δεν ξερω τι θα δω αργότερα. Πάντως έσφαξα 2 Θεούς σε δύο ώρες, με αυτό το ρυθμό όχι μόνο το δωδεκάθεο, αλλά όλους τους Θεούς όλων των θρησκειών μπορεί να σφξάει .

                              Αύριο πάλι...

                              Comment


                              •  
                                Έσφαξα και τον Ηρακλή και συνεχίζω.


                                Ερώτηση: Σαν φάνηκε δύσκολο στο normal μέχρι το σημείο που έφτασα; Ως τώρα το βρίσκω τραγικά εύκολο, δεν έχω χάσει ούτε μία φορά game over σε μάχη. Μόνο σε platforming σημεία έχασα ως τώρα (και στο τελευταίο QTE). Dunno ελπίζω να δυσκολεύει αργότερα, μετάνιωσα που δεν το έβαλα στο hard. Κατά τα άλλα είναι πάρα πολύ καλό, δεν έχω κανένα παράπονο.

                                Comment

                                Working...
                                X