Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ελληνικό Xbox Live - Σχόλια και εντυπώσεις

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Υπαρχει DLC το οποιο να σου στελνουν και θηκη;...
    :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

    Comment


    • #32
      Originally posted by Dj Solid View Post
      Υπαρχει DLC το οποιο να σου στελνουν και θηκη;...
      Όχι, ρε Κώστα. Απλά το έχω απορία να δω αν υπάρχει ως Standard Edition θήκη για το Hydrophobia για να το αγοράσω IRL, καθώς είμαι πάντα επιφυλακτικός όσον αφορά τα DLC.
      sigpic

      Comment


      • #33
        Rampo έκανες τη μετάβαση; Έχω ακόμα ενεργή την συνδρομή στο xna creator's club και δεν με αφήνει. Ξέρεις πως μπορώ να την απενεργοποιήσω;

        Comment


        • #34
          Οχι, δε σκοπευω να κανω.
          Do a barrel roll!

          Comment


          • #35
            Facebook και twitter στο ελληνικό LIVE

            Μόλις, λίγους μήνες μετά την κυκλοφορία του Xbox LIVE στην Ελλάδα, βρισκόμαστε στην ευχάριστη θέση να σας ενημερώσουμε ότι το Facebook και το Twitter είναι ήδη διαθέσιμα από σήμερα, Τετάρτη 26 Ιανουαρίου. Την ίδια ώρα, η ενότητα «My Community» προστέθηκε στον πίνακα περιεχομένων (dashboard) του Xbox LIVE. Αυτό είναι μέρος της συνεχούς δέσμευσής μας, να προσφέρουμε ποιοτικά παιχνίδια και ψυχαγωγία στο καθιστικό σας.
            Το Facebook και το Twitter εμπλουτίζουν την εμπειρία που προσφέρει η υπηρεσία του Xbox LIVE. Έχουν περάσει λιγότεροι από τρεις μήνες από την κυκλοφορία του Xbox LIVE σε έξι χώρες στην Ευρώπη, ανεβάζοντας τον αριθμό των χωρών που διαθέτουν Xbox LIVE σε 35 παγκοσμίως. Σε αυτό το μικρό διάστημα, τα μέλη από τις νέες χώρες που προστέθηκαν, έχουν περάσει περισσότερες από 3,5 εκ. ώρες χρησιμοποιώντας την υπηρεσία του LIVE, κάτι που αποτελεί μια αύξηση χωρίς προηγούμενο.

            Comment


            • #36
              ναι ναι, τους εκανα και κομεντ

              Comment


              • #37
                Originally posted by nooto
                Facebook και twitter στο ελληνικό LIVE



                http://www.gameover.gr/x360/news/Fac...IVE.14763.html
                Παγερά αδιάφορος με μία έννοια... Αυτά δεν μας ενδιαφέρουν στην κονσόλα μέσα.
                sigpic

                Comment


                • #38
                  Originally posted by sub_zero
                  Rampo έκανες τη μετάβαση; Έχω ακόμα ενεργή την συνδρομή στο xna creator's club και δεν με αφήνει. Ξέρεις πως μπορώ να την απενεργοποιήσω;

                  Tην εκανα εγω, δε μπορεις , μονο μετα απο ενα χρονο... αστα να πανε...

                  Comment


                  • #39
                    Πήγα να κατεβάσω το trial του Catan (άπειρα κορυφαίο επιτραπέζιο, έπαιξα μερικά sessions με μία παρέα όπου ο ένας ήταν master) και είδα ότι δεν υπάρχει trial όπως δεν υπάρχει trial και για μερικά άλλα παιχνίδια. Καλά το ελληνικό live ήταν τρελό downgrade . Αν έχει κάποιος όρεξη ας ελέγξει το αγγλικό live για trial των Catan και SotN (το τελευταίο θυμάμαι ότι είχε).

                    Comment

                    Working...
                    X