Announcement

Collapse
No announcement yet.

PSVita

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Αυτό δεν το σκέφτηκα. Ξέρει κανείς από που μπορώ να αγοράζω online ελληνικές/αγγλικές PSN prepaid cards;

    Επίσης το νέο μου psn id είναι nomad_google .

    Comment


    • Originally posted by Evans
      Αυτό δεν το σκέφτηκα. Ξέρει κανείς από που μπορώ να αγοράζω online ελληνικές/αγγλικές PSN prepaid cards;
      Για αγγλικες prepaid cards εδω https://www.gamepointsnow.com/

      Comment


      • Για οσους εχουν το preorder pack.

        Eπελεξα stardust για τα 5e που δινουν ,αλλα ακομα δεν εχω καποια ενημερωση σε email για τον τροπο που θα το κατεβασω.Μονο κατι κωδικους για avatar και βλακειουλες για το home μου εχουν δωσει σε email.
        Εχει αργησει και σε σας?

        Comment


        • Σε εμενα αργησε 3 μερες απο οταν εκανα confirmation τον code.

          Comment


          • Welcome to 21st Century. Ελεος, ειναι δυνατον να θελει να κανεις 50 account; Και μαλιστα σε φορητο συστημα; Δλδ εαν εγω παω Ζουαζιλανδη και εχω μαζι μου το Vita και θελω να κατεβασω πραγματα, πρεπει να κανω 1000 δυο μαλακιες για να λειτουργησει. Υπεροχα...
            :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

            Comment


            • Δεν ξερω,, πραγματικα δεν ξερω. Ειναι βλακεια το ολο θεμα και δεν μπορω να παρω μια αποφαση :p . Ας προτεινει καποιος κατι.

              Comment


              • Δευτερο Vita;
                :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                Comment


                • Αυτήν την περίοδο συμφέρει το αγγλικό account λόγω φτηνής λίρας. Τερμάτισε το Escape plan και άνοιξε καινούργιο αγγλικό account. Κρατάς φυσικά και το ελληνικό για όταν επιστρέψεις Ελλάδα.
                  Originally posted by Squall Leonhart
                  I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                  Originally posted by 丹野
                  Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                  Originally posted by Ryu_gr
                  υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                  Comment


                  • Φτηνη λιρα; Αυτο ειναι το μονο που δεν ισχυει εδω που τα λεμε.

                    Comment


                    • Παιδες , ερωτηση. Οταν κλεινω την κονσολα πατωντας λιγη ωρα πατημενο το κουμπι on/off και παταω στην επιλογη power off , οταν παω να ξανα-ανοιξω την κονσολα δεν γινεται και πρεπει να την συνδεσω με τον φορτηστη για να ανοιξε... Και σε εσας ετσι ειναι ;

                      Comment


                      • Μια φορα την εκλεισα μονο, αλλα σιγουρα δε χρειαστηκε να κανω αυτην τη διαδικασια. Δεν ξερω γιατι στο κανει. Μηπως την κλεινεις οταν εχει ελαχιστη μπαταρια; Παντως σε sleep mide τρωει ελαχιστα εως καθολου.

                        Comment


                        • Αν την κλείσεις τελείως πρέπει να κρατήσεις πατημένο το κουμπί για λίγη ώρα για να ανοίξει.
                          Originally posted by Squall Leonhart
                          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                          Originally posted by 丹野
                          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                          Originally posted by Ryu_gr
                          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                          Comment


                          • Παιδιά επειδή θα αλλάξω κάρτα μνήμης (έχω 4αρα) με 32 http://www.amazon.com/32GB-PlayStati.../dp/B006JKASCK ξέρετε κανένα κολπάκι για να μεταφέρω τα saves μου? Επίσης αυτό το random pause που ανέφερα πιο πάνω το κάνει και σε κανέναν από σας? (Ninja Gaiden παίζω) ??

                            Comment


                            • Πιστεύω με τον content manager θα μπορέσεις να μεταφέρεις τα saves σου;
                              Δεν έχω πρόβλημα με random pause...
                              Originally posted by Squall Leonhart
                              I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                              Originally posted by 丹野
                              Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                              Originally posted by Ryu_gr
                              υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                              Comment


                              • Originally posted by Bartman
                                Σε εμενα αργησε 3 μερες απο οταν εκανα confirmation τον code.
                                Εμενα ακομα δεν εχει ερθει email.Μηπως ειναι καποιος κωδικος απο το email που εχει ερθει για home βλακειουλες και το avatar?

                                ΥΓ.Hρθε

                                Comment

                                Working...
                                X