Announcement

Collapse
No announcement yet.

Nintendo Wii U

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by wesker View Post
    to agorasa ke exo pexi 5-6 ores lipon oi entiposis mou mexri tora ine thetikes.
    1-to gamepad ine ola ta lefta elafri ke litourgi telia
    2-to menu ta settings ine polli apla ke litourgika
    3-ine athorivo
    4-to miiverse mou arese ke to nintendo shop
    5-to mario ine polli kalo
    afta mexri tora den dokimasa akomi to zombiu i to nintendo land.to monadiko se isagogika provlima pou exo ine otan allaxis aplications argi 10 deftera alla logika tha to ftiaxoun me kana update parakato
    Καλορίζικο το μηχάνημα βεσκερ.

    Σχετικά με την ταμπλέτα τώρα.Μπορείς όντως να παίξεις παιχνίδια του wiiu εκεί;Χάνει πολύ η ποιότητα των γραφικών;Έχει multimedia δυνατότητες(Ιντερνετ,αναπαραγωγή μουσικής κτλ κτλ) ή είναι μόνο για gaming;

    Για εμένα πάντως το wiiu δεν είναι με την καμία φορητή κονσόλα,το μέγεθος της ταμπλέτας παραείναι μεγάλο και χρειάζεται αντάπτορα.

    Τέλος,το μηχάνημα για εμένα είναι ωραίο αλλά συνεχίζει να μην με ενδιαφέρει.Δεν ψήνομαι για κανένα τίτλο του και όσο παραμένει έτσι η κατάσταση δεν πρόκειται να το τιμήσω.


    Tidy!

    Do not blame me.Blame yourself or God.
    In Matsuno we trust.

    Comment


    • Να πω και εγώ που δεν είμαι Ν φαν ότι την βρίσκω ενδιαφέρουσα την νέα κονσόλα. Δεν μιλάω για τίτλους (που δεν γνωρίζουμε άλλωστε πολλά) αλλά σαν μηχάνημα μου έχει κάνει θετική εντύπωση ως τώρα. Και το λέω εγώ που οι προηγούμενες 2 κονσόλες της Ν μου ήταν τέρμα αδιάφορες. Και εννοείτε ότι σε σχέση με το motion controls του Wii θεωρώ ότι είναι πέρα για πέρα θετικό το νέο σύστημα χειρισμού.

      Θα μου πει τώρα κάποιος θα το αγοράσεις ; Μονο με Shenmue 3 exclusive Αν και το Bayonetta 2 θα ήθελα να το παίξω κάπως.

      Comment


      • Originally posted by Ground_zero View Post
        Kamia shmasia den exei, prwta prwta einai ypervolika megalo se megethos gia forhto, defteron tha eprepe na pistevete oti ta core games den einai gia forhta, triton tha eprepe na pistevete oti ta forhta einai gia na ta paizeis xwris priza, tetarton h othonh den einai 5000 intswn kai ara tha eprepe na sas enoxlei sto "immersion".

        Den ta lew egw afta, oi alloi mou ta legane otan milousame gia forhto gaming.
        Όλα αυτά πήρες αφορμή να τα πεις από την (διεστραμένη) ιδέα του Evans; Που ο Evans αν θυμάμαι καλά συμφωνούσε κιολας με εσένα στο συγκεκριμένο θέμα

        Comment


        • O Evans gia thn akriveia den eixe parei kan meros sthn kouventa.
          Alla nai, ta krataw poly kairo kai mou efoson dwthike h aformh thn arpaksa gia na pw kai egw ton pono mou

          Sovara an poulhsei to WiiU logw forhtothtas, tha sas valw vomva
          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
          Kindred, this blade and I.
          "

          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
          Greek Gaming Videos
          Greek Final Fantasy Forum

          Comment


          • Originally posted by Deus View Post
            Καλορίζικο το μηχάνημα βεσκερ.

            Σχετικά με την ταμπλέτα τώρα.Μπορείς όντως να παίξεις παιχνίδια του wiiu εκεί;Χάνει πολύ η ποιότητα των γραφικών;Έχει multimedia δυνατότητες(Ιντερνετ,αναπαραγωγή μουσικής κτλ κτλ) ή είναι μόνο για gaming;

            Για εμένα πάντως το wiiu δεν είναι με την καμία φορητή κονσόλα,το μέγεθος της ταμπλέτας παραείναι μεγάλο και χρειάζεται αντάπτορα.

            Τέλος,το μηχάνημα για εμένα είναι ωραίο αλλά συνεχίζει να μην με ενδιαφέρει.Δεν ψήνομαι για κανένα τίτλο του και όσο παραμένει έτσι η κατάσταση δεν πρόκειται να το τιμήσω.
            pros to paron mporis na pexis to mario sto gamepad.ta grafika den me xaloun miazoun me to ps vita sto gamepad.ne mporis na mpis ke sto internet

            Comment


            • μπορεις χωρις τηλεοραση να παιξεις απευθειας στο gamepad; οχι ενω εχεις ηδη μπει στο game και κανεις switch... menus κλπ απο το tablet μονο;

              Comment


              • Originally posted by sub_zero View Post
                Όλα αυτά πήρες αφορμή να τα πεις από την (διεστραμένη) ιδέα του Evans; Που ο Evans αν θυμάμαι καλά συμφωνούσε κιολας με εσένα στο συγκεκριμένο θέμα
                Sub_zerο ο διαιτητής του φόρουμ είσαι; Καλά πρακτικά όντως είσαι, αλλά κάθε φορά που κάποιος λέει κάτι και τυχαίνει να θυμάσαι ότι κάποτε είπε κάτι αντίθετο, βγαίνεις και το λες .

                Τέλος πάντων, για ποια συζήτηση μιλάς;

                Comment


                • Originally posted by Linkmastersword
                  μπορεις χωρις τηλεοραση να παιξεις απευθειας στο gamepad; οχι ενω εχεις ηδη μπει στο game και κανεις switch... menus κλπ απο το tablet μονο;
                  sto mario mporis apefthias den xriaxete tileorasi ke ta menus ke to internet

                  Comment


                  • Καλά με το ζόρι βγάζουμε πληροφορίες από εσένα, αλλά δε βαριέσαι .

                    Έστω ότι ΔΕΝ έχεις τηλεόραση, μπορείς να ανοίξεις το μηχάνημα και να περιηγηθείς στα μενού;

                    Comment


                    • Originally posted by Evans View Post
                      Καλά με το ζόρι βγάζουμε πληροφορίες από εσένα, αλλά δε βαριέσαι .

                      Έστω ότι ΔΕΝ έχεις τηλεόραση, μπορείς να ανοίξεις το μηχάνημα και να περιηγηθείς στα μενού;
                      ne mporis

                      Comment


                      • Γαμώ.Η μπαταρία στο χειριστήριο πόσο κρατάει;Ισχύουν όσα διάβαζα για 4 ώρες με το ζόρι ή ήταν παπαριές;
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Originally posted by Altair View Post
                          Γαμώ.Η μπαταρία στο χειριστήριο πόσο κρατάει;Ισχύουν όσα διάβαζα για 4 ώρες με το ζόρι ή ήταν παπαριές;
                          gia proti fora mou pire peripou 5 ores ke gia fortisma 1,5 ora en to metaxi to kalodio ine polli megalo ke mporis na to valis se kapia alli priza an den exis konta sou

                          Comment


                          • Originally posted by Evans View Post
                            Sub_zerο ο διαιτητής του φόρουμ είσαι; Καλά πρακτικά όντως είσαι, αλλά κάθε φορά που κάποιος λέει κάτι και τυχαίνει να θυμάσαι ότι κάποτε είπε κάτι αντίθετο, βγαίνεις και το λες .

                            Τέλος πάντων, για ποια συζήτηση μιλάς;
                            Όταν είχε κυκλοφορήσει το vita πάνω κάτω είχε γίνει μία κουβέντα που οι μισοί κράζαν την πορεία που έχει πάρει το φορητό gaming και οι υπόλοιποι υποστηριζαν. Ο Ground υποστήριζε και τώρα βρήκε ευκαιρία να την πει στα φαντάσματα για όσα έλεγε τότε. Δεν είχε πει ποτέ κανείς κάτι αντίθετο απλά η παρέμβαση του στα λεγόμενα σου (που είχες εκστασιαστεί με την κυκλοφορία του vita) είναι τελείως άκυρη.

                            Comment


                            • Μικρή διάρκεια ρε γαμώτο,όντως.Το ότι έχει μακρύ καλώδιο είναι καλό βέβαια,αλλά σε τίποτα τίτλους που πρέπει να γυρίζεις το χειριστήριο κλπ μπορεί να είναι θέμα.Για να δούμε.
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Originally posted by wesker
                                gia proti fora mou pire peripou 5 ores ke gia fortisma 1,5 ora en to metaxi to kalodio ine polli megalo ke mporis na to valis se kapia alli priza an den exis konta sou


                                εβανς κουβαλα και ενα τετοιο στο τραινο

                                Comment

                                Working...
                                X