Announcement

Collapse
No announcement yet.

E3 2013

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Interview για το KI, ο τυπος λεει οτι κανουν release το Demo με ολο το content με εναν playable character και θα υπαρχουν πολλα packs/collectors editions για να αγορασεις το game.. Οπως καταλαβα εγω θα παιζει και release με full content σιγουρα..

    Comment


    • Ναι εχουν ξεκαθαρισει οτι θα μπορεις να αγορασεις full version και να ξεμπερδευεις.
      Do a barrel roll!

      Comment


      • dog confirmed για το ff15

        sigpic

        Comment










        • Comment


          • για οσους δε ξερουν ειναι το opening του attack on titan



            btw θυμαστε ποτε τελευταια φορα ενα playstation ξεκινουσε 100$ πιο φθηνα απο τον ανταγωνισμο?
            ps1 299 vs saturn 399.
            sigpic

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Στον αποηχο της Ε3:

                Comment


                • Έβλεπα το trailer του Dying Light που μου είχε ξεφύγει και έπαθα πλάκα. Δυστυχώς για εμένα θα είναι fps. Επίσης, διαπίστωσα πως είναι από την ίδια εταιρία που είχε φτιάξει το αριστουργηματικό trailer του Dead Island, το οποίο όμως απ' όσο ξέρω δεν ανταποκρίθηκε στις προσδοκίες του κοινού. Ελπίζω να μην γίνει το ίδιο και με αυτό το παιχνίδι.


                  PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                  Comment


                  • Έχω διαβάσει Hands on και λένε ότι είναι κάτι σαν Dead Island meets Mirror's Edge συν τον κύκλο μέρας νύχτας όπου τη νύχτα οι εχθροί είναι πολύ πιο επιθετικοί και πέφτει πολύ τρέξιμο και αγωνία.
                    Carpe diem

                    Comment

                    Working...
                    X