Announcement

Collapse
No announcement yet.

Xbox Live Arcade

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Εμενα παντως το Limbo μου χει κατσει στραβα εξαρχης, το θεωρω απλα overpriced στους 1200 ποντους.

    Comment


    • Δυνατός ο ody .

      Comment


      • Assassin's Creed 2 DLCs,Limbo,Guardian of Light,Shadow Complex,Banjo Kazooie+Tooie,Braid.Έχω πράμα να πάρω.
        Carpe diem

        Comment


        • Δεν έχεις πράμα να πάρεις.

          ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ BRAID \Μ/


          Comment


          • 2 ενδιαφεροντα games που βγαινουν αυτο το μηνα, ριξτε μια ματια στα trailers, εχουν ενδιαφερον σιγουρα:

            To 1o ειναι ενα αρκετα ενδιαφερον και λογικα "hardcore" platform...


            .. και το 2ο ενα παιχνιδι απο τους δημιουργους των The Maw και Splosion Man το οποιο κινειται σε πιο action μονοπατια:

            Comment





            • Omg, τι να πω, χαλαρα το καλυτερο σποτακι που εχω δει τελευταια.
              Το παιχνιδι βγαινει μεθαυριο στους 1200 ποντους.
              Θα λεγα day 1, αλλα θα το σκεφτω αφου Νοεμβρη θα βγει και σε Wii/PC/Mac.

              Comment


              • Τελικα το παιχνιδι θα βγει σε limited-time offer για 800 ποντους (μαλλον για ολον τον Οκτωβρη). Μετα η τιμη θα παει κανονικα στους 1200 ποντους.

                Αlmost sold, αντε να δουμε και το demo αυριο πρωι.

                Comment


                • το μeatboy λεει ισως το πάρω, περιμένω και την 800αρου απο τις αγορές μου

                  Comment


                  • Δες κι αυτο να ψηθεις για τα καλα - φαινεται τελειο (και μαζοχιστικο):
                    Brad tests his skill, and our sanity, by dragging Vinny through platformer hell.

                    Comment


                    • το demo σημερα βγαίνει?

                      Comment


                      • Βγηκε ηδη, 100 mb περιπου ειναι.

                        Πρωτες εντυπωσεις θετικοτατες. Απλο και αμεσο gameplay, εχει πολυ ωραια αισθηση ελεγχου το παιχνιδι και μπορεις ευκολα να κανεις τα αλματα που επιθυμεις.

                        Ηδη απο το demo φαινεται βεβαια για ποσο δυσκολο παιχνιδι μιλαμε. Εχει απλες πιστες, εχει dark world που ειναι οπως καταλαβα οι ιδιες πιστες σε δυσκολοτερη εκδοχη και εχει και warp zones (1 ειδα που με οδηγησε σε ενα set τριων πιστων και η 3η πιστα ειχε αρκετο ενδιαφερον σιγουρα ).

                        Ειδα και "αναφορες" σε Mario, Zelda, Mega Man, Street Fighter, respect απλα .
                        Τσεκαρετε το και δε θα μετανιωσετε - στους 800 ποντους μετραει ανετα.

                        Comment


                        • Originally posted by Strawhat Nikos View Post
                          το demo σημερα βγαίνει?
                          Τα XBLA κυκλοφορουν μαζι full & trial.
                          Do a barrel roll!

                          Comment


                          • tsimpistike

                            Comment


                            • Ειναι τελειο το παιχνιδι, μονο τον 1ο κοσμο εβγαλα, αλλα οκ μ' αρεσει παρα πολυ.
                              Στο light world εχω παντου a+ grade και στον dark world 1-2 πιστες μονο μου μενουν.
                              Τα bandages ειναι αλλη ιστορια, εκει πρεπει να ματωσεις.
                              Επισης πρεπει να ψαχτω και με τα warp zones, αλλα οκ ενα ενα .

                              Φετος ειναι η χρονια των platformers παντως, πραγματικα ΑΠΕΙΡΕΣ επιλογες.

                              Comment


                              • Εγώ πήρα Α+ σε light και dark world- τις διαθέσιμες πίστες στο demo πάντα μετά από απίστευτο κόλλημα και αρκετά καντήλια. Ο ορισμός του trial and error gameplay μέχρι να απηυδήσεις, με ό,τι καλό και κακό συνεπάγεται αυτό. Την πήρα τη δόση μου από το demo και με το παραπάνω. Λιτά και ευχάριστα περιβάλλοντα- σώωωωπα- και χαρακτήρες ενώ η μουσική μου έφερε σε κάτι από old school megaman. Οκ καλό και ευχάριστο αλλά πραγματικά δε βρίσκω λόγο να το αγοράσω άμεσα, πολλώ δε μάλλον με Castlevania, Vanquish etc να μου χτυπάνε την πόρτα- μην πω για τα sessions με Skyblazer και Guardian Legend για retro feeling. Maybe some other time.

                                Btw πολύ χορταστικό demo και ως ένα βαθμό, εικάζω, χαρακτηριστικό του full game.
                                «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                                Comment

                                Working...
                                X