Announcement

Collapse
No announcement yet.

Favourite VG Music (YouTube Edition)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Μου το είχε στείλει εδώ και κάμποσους μήνες ο Ρεν,αλλά τώρα θυμήθηκα να το πσοτάρω.Κομματάρα.Και δεν έχω παίξει ακόμα το παιχνίδι γμτ.


    Blue Dragon Cave
    Carpe diem

    Comment


    • Ωραίο το OST του Blue Dragon.

      Φλασιά:



      Έπος όλο το OST του Shin Megami Tensei Nocturne .

      Comment


      • Καταρχάς, προτείνω σε όλους τα OSTs των Last Ranker (PSP), Metal Max 3 (DS). Πολύ καλές παραγωγές. Ελπίζω και τα παιχνίδια.

        Μετά retro ftw,



        γενικά το παιχνίδι είναι γεμάτο από φοβερά κομμάτια
        " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

        Authenticity sir, authenticity. "

        Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



        Comment


        • Οχι και τοσο on topic αφου προκειται για fan made και οχι για official ηχογραφηση, τελειως στην τυχη το βρηκα μολις τωρα !!!

          http://www.youtube.com/watch?v=B8zzqGCCy_w ( darangen - falling back - zelda 64 )

          edit : για να μην ξεχνιομαστε, hl1 >>>> noob life 2, ΚΑΙ στο soundtrack

          Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.

          Comment






          • win
            There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
            Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

            Comment


            • Loggo μια χάρη.Γνωρίζεις κανένα site που να έχει για download το πλήρες soundtrack των shenmue;

              Απίσταυτα κομμάτια btw.

              Aς συμβάλλω και εγώ.







              Tidy!

              Do not blame me.Blame yourself or God.
              In Matsuno we trust.

              Comment


              • Εδώ κοίταξες;



                Πρέπει να είναι όλα, κρατάω μια επιφύλαξη για κάποια κομμάτια του Shenmue II μονάχα.
                Όπως και να χει, στο PC μου τα έχω όλα, με τη πρώτη ευκαιρία τα κάνω ένα upload.;)
                There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                Comment


                • bravo re loggo!opote ta kaneis upload steile kana p.m. :p
                  Deus Misereatur...
                  Gloria filiorum patres i.e.m.e
                  Viva los Vatos Locos

                  ---------------------
                  UNITED WE STAND DIVIDED WE FALL...

                  Comment


                  • Originally posted by Loggo View Post
                    Εδώ κοίταξες;



                    Πρέπει να είναι όλα, κρατάω μια επιφύλαξη για κάποια κομμάτια του Shenmue II μονάχα.
                    Όπως και να χει, στο PC μου τα έχω όλα, με τη πρώτη ευκαιρία τα κάνω ένα upload.;)
                    Ωχ τώρα το είδα!ops2:

                    Ευχαριστώ πολύ για το site,θα τα κατεβάσω άμεσα.


                    Tidy!

                    Do not blame me.Blame yourself or God.
                    In Matsuno we trust.

                    Comment


                    • Epic music is epic!
                      Do a barrel roll!

                      Comment




                      • Πολύ καλό soundtrack
                        " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                        Authenticity sir, authenticity. "

                        Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                        Comment





                        • «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                          Comment


                          • Comment





                            • Aυτο το ost θα ναι παντα πολυ μπροστα. Ξαναπιασα λιγο το παιχνιδι μετα απο παρα πολυ καιρο και οσο να ναι η μουσικη ακομα μου προκαλει εντυπωση - πολυ πρωτοτυπη για το χωρο του gaming, ποσο μαλλον του συγκεκριμενου ειδους παιχνιδιων.

                              Comment


                              • Burai θεός, ή μάλλον όχι, κάτι παραπάνω από θεός: Ημίθεος!
                                Που ναι τα χρόνια ωραία χρόνια που χα Parappa μεσ την καρδιά; Αθώο, αγνό gaming

                                Xeno ναι, αν και όντως πρωτότυπη και ωραία, ποτέ δεν κατάφερε να με κάνει να νιώσω όπως όταν ακούω τη μουσική του ΙΙ (ειδικά η έκδοση του anniversary είναι απίστευτη, πολλές φορές βάζω το δίσκο μόνο για να ακούσω τη μουσική!)
                                The illusion of free will is an illusion.

                                Comment

                                Working...
                                X