Announcement

Collapse
No announcement yet.

Συνεντευξη για το Theseis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Όντως αρκετά εντυπωσιακό αυτό που δείξανε, μάλιστα στο GameTrailers τα σχόλια ήταν πολύ θετικά.
    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

    Comment


    • #32
      Πολύ καλά γραφικά και μουσική. Θυμάμαι που είχα διαβάσει για το παιχνίδι χρόνια πριν (φανταστείτε το Gamepro κυκλοφορούσε ακόμη ). Ελπίζω να βγει καλό αν και θα προτιμούσα ένα παιχνίδι με πρωταγωνιστή φανατικό ορθόδοξο μοναχό που θα ταξιδεύει undercover στην Τουρκία και θα σφάζει αλλόθρησκους.
      "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

      Comment


      • #33
        Phoenix down!!!

        [Ακυρώθηκε το game] ( σώωωωωπα!!!)

        999.999 DMG

        K.O.
        «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

        Comment


        • #34
          Ε, καλά τώρα.

          Comment


          • #35
            Μ'αρεσει που περυσι φθινοπωρο ειχαν πει οτι το Δεκεμβρη θα υπαρξει demo playable. Ηταν σαφες οτι κατι δε πηγαινε καλα.

            Luffy αν μπορεις να μας πεις τιποτα απ'το παρασκηνιο θα ειχε ενδιαφερον.
            Do a barrel roll!

            Comment


            • #36
              τι να πει κι ο Λουφυ. Ακομη κι αυτον παραπληροφορουν

              παντως πιο κατω γραφει οτι πιθανα να βγει σε PSP.

              Υπολογιζω οτι σε 20 χρονια θα φιξαριστουν ολα και θα το δουμε τελικα
              " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

              Authenticity sir, authenticity. "

              Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



              Comment


              • #37
                Aυτά περι psp δεν ξέρω κι εγώ πώς να τα εκλάβω μιας και τα posts έγιναν πρωταπριλιά oπότε μάλλον ειρωνεία μου μυρίζει...
                «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                Comment

                Working...
                X