Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα & Ειδήσεις της βιομηχανίας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts


  • Special Edition release, limited to one production run and set for retail on February 9 alongside the slightly-less-special edition we saw the cover art for on Tuesday.

    If you're prepared to sink $99 into the set ($89 for PC) you'll be the proud (but poorer) owner of the game, a 164-page hardcover art book, three posters, the orchestral score on CD and the most special goodie accompanying this edition: the orchestral score on a vinyl 180g LP
    Άψογα όλα , σίγουρα θα το τιμήσω

    Comment


    • G_0 έπαιζα το Libery City Stories σε UMD.
      Ektos tou oti paizeis teh suck games (xaritologontas), ti apodikneiei afto eipame?
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • GamesRadar+ takes you closer to the games, movies and TV you love.


        Χμμμ...
        :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

        Comment


        • Φοβερή η limited edition του BioShock2.

          ...δεν το πιστεύω πως μέσα σε 2 χρόνια έδωσε περισσότερα δεκάρια απο ότι μέσα σε 10 χρόνια..

          Comment


          • Το αγοράζεις; Ρώτα και εμάς που το κόψαμε μετά απο 6 χρόνια συνδρομής. Δεν υπάρχει περίπτωση στο περιοδικό να έχουν το ίδιο προσωπικό πλέον. Είναι για γέλια. Σκέφτομαι να βάλω σε αγγελία τα παλιά τεύχη...
            Insert Coin

            Comment


            • Έχεις παίξει το παιχνίδι για να λες πως είναι για γέλια η βαθμολογία τους; Δεν αμφισβητώ το γεγονός ότι μπορεί να έχει πέσει η ποιότητα του περιοδικού (και δεν θεωρώ πως η Μπατονέττα αξίζει 10 για λόγους που είχα εξηγήσει όταν το τελείωσα) αλλά πιστεύω πως βιάζεσαι πολύ να τους θάψεις... Ούτε το παιχνίδι έχεις δει ούτε το review διάβασες.
              Originally posted by Squall Leonhart
              I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
              Originally posted by 丹野
              Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
              Originally posted by Ryu_gr
              υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

              Comment


              • Το αγοράζεις;


                Απ'ότι είναι λογικό, δε μπορώ να βρω το EDGE εδώ μα πολλές φορές έχω προσπαθήσει να το βρω Αθήνα, αν και το έχω αγοράσει μονάχα μία φορά (Απρίλιος 2006) και μου άρεσε πολύ.

                Comment


                • Originally posted by straier View Post
                  Έχεις παίξει το παιχνίδι για να λες πως είναι για γέλια η βαθμολογία τους; Δεν αμφισβητώ το γεγονός ότι μπορεί να έχει πέσει η ποιότητα του περιοδικού (και δεν θεωρώ πως η Μπατονέττα αξίζει 10 για λόγους που είχα εξηγήσει όταν το τελείωσα) αλλά πιστεύω πως βιάζεσαι πολύ να τους θάψεις... Ούτε το παιχνίδι έχεις δει ούτε το review διάβασες.
                  Με την ίδια λογική θα σε ρωτήσω κι εγώ πόσα τεύχη του EDGE έχεις. Εγώ όπως προανέφερα ήμουν συνδρομητής από το 2002 ως το 2008. Το περιοδικό έχει εκφυλλιστεί τελείως, για αυτό δεν δίνω σημασία στα 10άρια του. Στο συμπερασμά μου αυτό έχω οδηγηθεί και απο άλλα πράγματα σιγά μην περίμενα τo Bayonetta.

                  Δεν τους θάβω, δεν χρειάζεται καν να τους θάψω, το έχουν κάνει απο μόνοι τους...
                  Insert Coin

                  Comment


                  • Κανένα, ή σχεδόν κανένα. Όπως είδες δεν εξέφρασα γνώμη για την ποιότητα του EDGE. Αλλά το σχόλιο το έκανες με αφορμή τη Bayonetta. Τώρα αν ήθελες απλά να πεις τη γενική άποψή σου για το έντυπο τότε πάω πάσο.
                    Originally posted by Squall Leonhart
                    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                    Originally posted by 丹野
                    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                    Originally posted by Ryu_gr
                    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                    Comment


                    • Μα φυσικά το σχόλιο του Raphael για τα δεκάρια συμπλήρωσα. Αυτό είναι φανερό, δεν ξέρω αν το Bayonetta είναι τέλειο ή όχι.
                      Insert Coin

                      Comment


                      • Originally posted by Raphael View Post
                        [/SIZE]Απ'ότι είναι λογικό, δε μπορώ να βρω το EDGE εδώ μα πολλές φορές έχω προσπαθήσει να το βρω Αθήνα, αν και το έχω αγοράσει μονάχα μία φορά (Απρίλιος 2006) και μου άρεσε πολύ.
                        Δε χάνεις και τίποτα συνταρακτικό.
                        Και εγώ, μετά από τόσα χρόνια, σταμάτησα να το αγοράζω.
                        There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                        Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                        Comment


                        • Κι εγω πλεον σταματησα να το παιρνω, ειδικα μετα το review του Forza 3 εχω απογοητευτει πληρως απο το EDGE. Μονο τα αρθρα του αξιζουν πλεον και αυτα οχι παντα...

                          Retro Gamer ftw, τα καλυτερα 10 ευρω που μπορει να δωσει gamer για περιοδικο...
                          :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                          Comment


                          • Το Retro Gamer είναι όντως πάρα πολύ καλό περιοδικό, αλλά δυστυχώς αναγκάστηκα να το σταματήσω κι αυτό. Δηλαδή έλεος, θυμάμαι να το βρίσκω 12 euro μετά από ένα σημείο, ακόμα και 10 όμως είναι πάρα πολλά.
                            There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                            Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                            Comment


                            • Loggo ειναι το ΜΟΝΑΔΙΚΟ gaming περιοδικο σε ολο τον κοσμο που δικαιολογει το price tag του. Και ξερεις οτι γνωριζω αρκετα απο ξενο τυπο, οπως κι εσυ αλλωστε...

                              Φυσικα και ειναι πολλα λεφτα, αλλα εδω καποτε τα διναμε για περιοδικα τα οποια ο εκδοτης ηθελε να τα διαβαζεις στην τουαλετα...
                              :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                              Comment


                              • Κώστα μου δεν αμφιβάλω καθόλου ότι πρόκειται εξαιρετικό περιοδικό, το είπα και στο προηγούμενο post μου. Αλλά 10 και 12 euro είναι τιμή εκτός πραγματικότητας, μιλαμε για πάνω από τρία χιλιάρικα. Εδώ σπάνια δίνω πάνω από 20 euro για να πάρω κάποιο videogame, δε μπορώ να δίνω τα μισά για ένα περιοδικό. Είναι κρίμα γιατί θα ήθελα να το αγοράζω, αλλά σε αυτή τη τιμή δε το σκέφτομαι καν.

                                Επί δραχμών θα δίναμε ποτέ άραγε:
                                X3
                                +
                                X4
                                Για ένα περιοδικό; Ολόκληρη προίκα λέμε!
                                There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                                Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                                Comment

                                Working...
                                X