Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα και ειδήσεις για Nintendo Switch, 2DS

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Παιχνιδάρες και τα δύο,ακόμα και αν πέσουν στο 80%.
    Carpe diem

    Comment


    • Originally posted by paixtis View Post
      Μετά την πτώση του Mario απ'το 95 στο 93 ναι έχεις δίκιο..Τεσπά είναι ακόμη νωρίς.Ας δούμε πού θα "κάτσουν".Πάντως θέλω να τα δω και τα δυο στο 95+ αλλιώς θα το θεωρήσω αποτυχία!
      Εύκολο. Γράφουμε εμείς στο GO ένα review με βαθμαλογία 200/100, το περνάμε στο metacritic και είμαστε κομπλέ.

      Comment


      • Originally posted by Altair View Post
        Παιχνιδάρες και τα δύο,ακόμα και αν πέσουν στο 80%.
        Όχι για έναν fan όμως..Πάμε πιο γερά λέμε!Πάμε!
        Nintendo I.D.: paixtis
        3ds friend code: 2664-2347-7128

        Comment


        • O fan δεν κοιτάει βαθμολογίες .

          Comment


          • Κοιτάει για το prestige!Ας πούμε θέλει να βλέπει το game που γουστάρει ότι παίρνει καλές βαθμολογίες ανάλογες της εμπειρίας που αποκόμισε.Αν πάρει έστω και λίγο πιο κάτω νιώθει ότι αδικήθηκε...
            Nintendo I.D.: paixtis
            3ds friend code: 2664-2347-7128

            Comment


            • Μόλις περιέγραψες, με φοβερή ακρίβεια πρέπει να ομολογήσω, τι είναι το fanboy .

              Comment


              • Μπα fanboy είναι κάποιος που υπερασπίζεται μια εταιρία και τα παιχνίδια της ασχέτως αν είναι καλά ή όχι.Εγώ αναφέρομαι σε games που άξιζαν αλλά αδικήθηκαν εν τέλη κατά την γνώμη μου πάντα.Βέβαια δεν ξέρω πώς θα'ναι τα συγκεκριμένα δυο αλλά αν νομίζω ότι συμβεί κάτι τέτοιο θα το πω.'Οπως επίσης αν κάτι δεν μου άρεσε επίσης θα το πω.
                Nintendo I.D.: paixtis
                3ds friend code: 2664-2347-7128

                Comment


                • Originally posted by paixtis View Post
                  Κοιτάει για το prestige!Ας πούμε θέλει να βλέπει το game που γουστάρει ότι παίρνει καλές βαθμολογίες ανάλογες της εμπειρίας που αποκόμισε.Αν πάρει έστω και λίγο πιο κάτω νιώθει ότι αδικήθηκε...
                  I have some very bad news for you....

                  αλλα μην ανησυχεις, ολοι το χαμε καταλαβει.
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • Άκυρο!Οι συκοφαντίες σου πέφτουν στο κενό!
                    Nintendo I.D.: paixtis
                    3ds friend code: 2664-2347-7128

                    Comment


                    • Super Mario 3D World launch trailer

                      Comment


                      • Μένει κανείς Αγγλία και έχει σκοπό να έρθει κατά δω τώρα τα Χριστούγεννα;
                        Αν ναι,επειδή δνε το βλέπω να έρχεται κατά δω,τσιμπήστε μου αυτό,και σας τα δίνω τα λεφτά.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Ναι μωρέ, σιγά το πράμα να χώσουν ένα WiiU στη βαλίτσα τους.
                          Originally posted by Squall Leonhart
                          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                          Originally posted by 丹野
                          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                          Originally posted by Ryu_gr
                          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                          Comment


                          • Πως φαινεται η διαφορα μεταξυ κάποιου που ξερει και κάποιου που δεν ξερει απο αυτα τα ταξίδια .

                            Comment


                            • Η πλακα ειναι πως αν το πακετο βγει κανονικα (που γιατι να μη βγει) θα το πουλαει το καθε Amazon ξερω γω. Το να βαλει καποιος στη βαλιτσα του κατι που θα πιασει ολη τη βαλιτσα ειναι μαλλον πιο ζορικο. Ωραιο πακετο αλλα ακριβο και παλι, δε γλυτωνεις σχεδον τιποτα... Αν οι retailers το ριξουν κανα 50αρικο πιο κατω τοτε μονο το Wii U θα παρει τα πανω του στις γιορτες.

                              Comment


                              • Όταν κάποιος μου ζητούσε να του φέρω κάτι δε ρωτούσα τιμή, ρωτούσα μέγεθος, απλά πράγματα.
                                Originally posted by Squall Leonhart
                                I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                                Originally posted by 丹野
                                Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                                Originally posted by Ryu_gr
                                υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                                Comment

                                Working...
                                X