Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα και ειδήσεις για PS3, PS4, PS5, PS Vita

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Psn θα έχει το PS4;

    Comment



    • Επέστρεψε και το Store !!
      Η λίστα με το τι προσφέρει το Store απο demos,themes,dlcs κτλ : http://tinyurl.com/3fo4cjy
      Μέχρι στιγμής πάντως βγάζει συνέχεια error όπου και να πατησω ενώ το store μπαινει κανονικά , ίσως συμβαίνει επειδή προσπαθούν να μπουν ταυτόχρονα άπειρα άτομα...Επίσης δεν βλέπω πουθενά ακόμα το πακέτο με την plus συνδρομή και τα free games... Ίδωμεν...

      Comment


      • θα μπουνε τις επομενες μερες ειπανε σιγα μη τα βαζανε αμεσως

        λοιπον βγηκε ενα υποσχομενο rts game στο psn store το

        Comment


        • ΑΠΑΤΗ ΚΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΥΡΙΟΙ!!!

          Μπαίνω χθες ps store κάνω το welcome back offer και πάω να κατεβάσω τα 2 δωρεάν παιχνίδια.
          Διαλέγω το Wipeout. Μόλις βλέπω ότι θέλει 2 ώρες να κατέβει κάνω cancel γιατί έπρεπε να φύγω και βλέπω στο μενού 1 game remaining.

          Σοβαρά; Μέτρησε ένα παιχνίδι το οποίο δεν κατέβασα; Δλδ. να καταλάβω, αυτό γίνεται και αν αγοράσω κάτι; Αν μετανοιώσω για κάτι πριν το κατεβάσω χάνω τα χρήματα;

          Κάλα χέστηκα στο κάτω-κάτω γιατί απ'τα 5 παιχνίδια που μπορώ να διαλέξω μόνο το Wipeout με ενδιαφέρει, αλλά πολύ μουφιά.

          Comment


          • Q: I no longer have the option to choose my free Welcome Back games. What can I do?
            A: If you navigate away from the Welcome Back section of the store without choosing your free games or exit the store completely you may need to follow the below in order to choose and download your free games.
            1. On your PlayStation 3 or PlayStation Portable navigate to the PlayStation Network icon on the XMB
            2. Log into your PlayStation Network account and choose Account Management > Transaction Management > Services List
            3. Choose “PlayStation Network Promotions” from the list of services displayed
            4. Select either “PS3 Free Games” or “PSP Free Games” and then choose “Select Content”
            You will be taken to the store to choose your remaining free games.
            https://www.emulator-zone.com
            I am an iteration closer to my desired solution!
            The World Ends With You

            I will wipe out the Belmonts from the face of earth!
            Castlevania Lords of Shadow

            I am Wowser, King of the Woopa Twoopa and ruler of the Shroom Kingdom
            Hyperdimension Neptunia

            Comment


            • Σοβαρά; Μέτρησε ένα παιχνίδι το οποίο δεν κατέβασα; Δλδ. να καταλάβω, αυτό γίνεται και αν αγοράσω κάτι; Αν μετανοιώσω για κάτι πριν το κατεβάσω χάνω τα χρήματα;
              Από digital transactions δεν έχεις ιδέα ε;

              Comment


              • Το δοκίμασα κι εγώ, αλλά βλέπω No content is displayed. Και όταν δοκίμασα να μπω στο PSN Store, μου έβγαλε ένα error σφάλμα. Μάλλον υπερφορτώθηκε, ή ακόμη είναι hackεμένο.
                sigpic

                Comment


                • Κάντε απλώς αυτό που έγραψα...
                  https://www.emulator-zone.com
                  I am an iteration closer to my desired solution!
                  The World Ends With You

                  I will wipe out the Belmonts from the face of earth!
                  Castlevania Lords of Shadow

                  I am Wowser, King of the Woopa Twoopa and ruler of the Shroom Kingdom
                  Hyperdimension Neptunia

                  Comment


                  • Originally posted by belmont View Post
                    Κάντε απλώς αυτό που έγραψα...
                    Αυτό έκανα ήδη, ρε... "Ούτε σε υπηρεσία του ΟΤΕ να μιλούσα". :kill:
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Evans
                      Από digital transactions δεν έχεις ιδέα ε;
                      Όχι.

                      Κάτσε αν αγοράσω ένα παιχνίδι και την ώρα του downloading μου πέσει το ρεύμα, χάνω και το παιχνίδι και τα λεφτά;
                      Κανονικά δεν θα έπρεπε να κατέβει το game και μετά να αφαιρούνται τα χρήματα;

                      ed: Tanno και μένα μου έβγαζε error συνέχεια, αλλά τελικά το κατάφερα.

                      Comment


                      • Θέλει λίγο επιμονή. Εμένα παραδόξως δούλεψε αμέσως από το PS3 αλλά από το PSP προσπαθούσα για ώρες.
                        https://www.emulator-zone.com
                        I am an iteration closer to my desired solution!
                        The World Ends With You

                        I will wipe out the Belmonts from the face of earth!
                        Castlevania Lords of Shadow

                        I am Wowser, King of the Woopa Twoopa and ruler of the Shroom Kingdom
                        Hyperdimension Neptunia

                        Comment


                        • Κάτσε αν αγοράσω ένα παιχνίδι και την ώρα του downloading μου πέσει το ρεύμα, χάνω και το παιχνίδι και τα λεφτά;
                          Κανονικά δεν θα έπρεπε να κατέβει το game και μετά να αφαιρούνται τα χρήματα;
                          Για να κατεβασεις ενα game πρεπει να το αγορασεις πρωτα (εκτος και εναι free). Δηλαδη πατας την επιλογη buy (τοτε σου αφαιρουνται χρηματα) και μετα μπορεις να επιλεξεις την επιλογη download (οποτε θες εσυ). Αμα θες το διαγραφεις και το ξανακατεβαζεις.


                          Δηλαδη με λιγα λογια εκανες purchase το Wipeout (για αυτο σου γραφει 1 game remaining) αλλα δεν το κατεβασες, οποτε μπορεις να πας να το κατεβασεις τωρα. Και επειδη πατησες να γινει το download και απλα δεν ολοκληρωθηκε , μπορεις να πας πανω δεξια στο psn store στο view downloads (αριστερα απο το ελεκτρονικο καλαθι στην φωτο ) που εχει ολα τα downloads που εχεις κανει και να το κατεβασεις απο εκει.

                          Comment


                          • Originally posted by Enpsty View Post
                            Όχι.

                            Κάτσε αν αγοράσω ένα παιχνίδι και την ώρα του downloading μου πέσει το ρεύμα, χάνω και το παιχνίδι και τα λεφτά;
                            Κανονικά δεν θα έπρεπε να κατέβει το game και μετά να αφαιρούνται τα χρήματα;
                            Αν εχει γινει η συναλλαγη,μπορεις να το σβησεις οσες φορες θες και να το ξανακατεβασεις στην ιδια κονσολα.Οποτε αν εχεις προλαβει να το αγορασεις(να δωσεις τα χρηματα σου),θα υπαρχει διαθεσιμο για να το κατεβασεις οποτε εσυ θες

                            Comment


                            • Thanks τότε αλλάζει.

                              Ζήτω η Sony! :resp:


                              edit: Μιας και είμαστε στην κουβέντα το Dead Nation τι είναι;

                              Ποιο άλλο να κατεβάσω; Δεν με ψήνει κανένα.

                              Comment


                              • Ό,τι έχεις αγοράσει αποκτάει μια κόκκινη σακούλα κάτω δεξιά. Από κει και πέρα το κατεβάζεις όποτε θες. Εγώ αγόρασα τα πάντα σχετικά εύκολα αν και μου πέταγε και κάτι errors πού και πού. Μόνο που δεν κατέβασα του inFamous λόγω χώρου.
                                Originally posted by Squall Leonhart
                                I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                                Originally posted by 丹野
                                Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                                Originally posted by Ryu_gr
                                υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                                Comment

                                Working...
                                X