Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ψάχνω/ βρίσκω...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Α ναι,μου το είχες ξαναδώσει,αλλά έχασα τους σελιδοδείκτες μου και δεν το θυμόμουν.
    Carpe diem

    Comment


    • Ψάχνω για free app για το iPhone που να μπορώ να μπαίνω στο φόρουμ και να διαβάζω πιο εύκολα από ότι με τον Safari. Μέχρι στιγμής δεν έχω βρει δωρεάν...


      Comment


      • Υπάρχει κανένα μαγαζί στην Αθήνα που να έχει μπλούζες gaming;
        I'm back bitches... Version 2.0

        Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

        Comment


        • Δε θα το έλεγα, αλλά αν έπαιρνες ένα τηλέφωνο στο κομιξάδικο Solaris ίσως μπορούν να σε βοηθήσουν.
          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

          Comment


          • Θα το κοιτάξω.
            Ευχαριστώ.
            I'm back bitches... Version 2.0

            Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

            Comment


            • Ειχα πετυχει μερικα σχεδια στο public στο Mall..

              Comment


              • Θα περάσω και από εκεί καμιά βόλτα.
                Thanks.
                I'm back bitches... Version 2.0

                Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                Comment


                • Kάποιον με υδραυλικές γνωσεις εδώ μέσα;
                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • Επειδή είμαι εντελώς άσχετος,θα ήθελα να μου πείτε ένα καλό φόρουμ/σάιτ με θέμα τα εργασιακά ώστε να μπορέσω να ενημερωθώ κατάλληλα όσον αφορά παραιτήσεις,δικαιώματα,υποχρεώσεις κλπ.
                    Ευχαριστώ.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • ξερει κανεις αν εχει βγει σε dvd η ταινια ''To Redemption'' ? ? την ψαχνω καιρο αλλα δεν βρηκα τιποτα .

                      Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.

                      Comment


                      • Λοιπόν.

                        Το μπεστ σαιτ εβα (Αυτό που έχω στην υπογραφή μου δηλαδή) έκλεισε.Τεράστια απώλεια για τους φανατικούς των κομιξ με τα παπιά.Εδώ λοιπόν ρωτάω.Μήπως έχει κανένας υπόψιν του κάποια άλλη σελίδα που να έχει ιστορίες κλασσικών σχεδιαστών;(Μπαρκς,Ροσα,Ρομάνο Σκάρπα κτλ κτλ;)Όποιος βρει κάποια σελίδα να ξέρει ότι τον κερνάω ότι θέλει.Ποτό,καφέ,παγωτό,πιτόγυρο,ότι θέλει.

                        Phantom υποθέτω ότι εσύ θα ξέρεις κάτι για το κλείσιμο της σελίδας.Μήπως έχεις υπόψιν σου τι παίχτηκε και έπεσε και αν θα ξαναανέβει;


                        Tidy!

                        Do not blame me.Blame yourself or God.
                        In Matsuno we trust.

                        Comment


                        • Δυστυχώς πρέπει να τους έκλεισαν για πνευματικά δικαιώματα και δεν ξέρω τι μπορεί να έχει συμβεί περαιτέρω. Εν τω μεταξύ είχε επιλογή για κατέβασμα των ιστοριών αλλά δεν μου έκοψε να τις κάνω backup. Από εκεί και πέρα μόνο torrents υποθέτω.

                          Πάντως το Komics Live έχει πολύ πράμα από σκαναρισμένα Disney και όχι μόνο. Το κακό είναι πως θέλει εγγραφή και δεν ξέρω αν είναι κλειστές αυτήν την περίοδο. Τσέκαρέ το αν θέλεις.

                          PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                          Comment


                          • Όχι ρε γαμώτο!!!!!
                            Όποιος έχει κατεβάσει ή βρει κάποιον που τα έχει ανεβάσει όλα κάπου ποστάρετέ το. Έμπαινα μια στο τόσο και με πιανε νοσταλγιάρα.

                            Comment


                            • Ξέρει κανένας σας πώς μπορώ (και αν μπορώ) να κατεβάσω video από το ψηφιακό αρχείο της ΕΡΤ;

                              Comment


                              • Ψάχνω κάποιο σύστημα με το οποίο να μπορώ να φτιάξω και να διαχειριστώ μία βάση δεδομένων με τις ταινίες μου. Απαραίτητο feature να τραβάει δεδομένα από το Imdb.

                                Comment

                                Working...
                                X