Announcement

Collapse
No announcement yet.

Για συμπληρώματα και υγιεινή διατροφή (πάλι)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Όχι μωρέ απλά παχαίνω πιο εύκολα τρώγοντας τα ίδια και αθλούμενος το ίδιο. Ίσως είναι και θέμα οργανισμού, αλλά οκ ακόμα καλά κρατιέμαι έχουμε ακόμα.

    Comment


    • #62
      Symfwnw me ton Deus, egw eimai 30 kai zygizw 60-70 kila analoga ama exoume douleia h oxi.
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • #63
        Εγώ είμαι 75 σταθερά.Γυμνάζομαι βέβαια σπίτι,προσέχω την διατροφή μου και κάνω ποδηλασία και πολεμικές τέχνες.

        Ο κολλητός μου πάντως είναι ο πιο γυμνασμένος άνθρωπος που έχω δει(απίστευτοι μυς και γράμμωση και κοιλιακοί σαν πέτρα)χωρίς να έχει πάρει ποτέ τίποτα.


        Tidy!

        Do not blame me.Blame yourself or God.
        In Matsuno we trust.

        Comment


        • #64
          Originally posted by ChrisTop View Post
          Όχι μωρέ απλά παχαίνω πιο εύκολα τρώγοντας τα ίδια και αθλούμενος το ίδιο. Ίσως είναι και θέμα οργανισμού, αλλά οκ ακόμα καλά κρατιέμαι έχουμε ακόμα.

          Συνηθίζεις την άσκηση. Ανέβασε ένταση.
          Βέβαια καμιά 10αριά κιλά τα χρειάζεσαι.
          I'm back bitches... Version 2.0

          Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

          Comment


          • #65
            Εγώ που είμαι 105 κιλά και 1,78 τι να κάνω;
            Πάλι κρέπα σήμερα btw.Γλυκιά,ανάμικτη,μισκότο,μπανάνα.
            Τουλάχιστον μετά περπάτησα ένα τρίωρο.
            Carpe diem

            Comment


            • #66
              Originally posted by Altair View Post
              Εγώ που είμαι 105 κιλά και 1,78 τι να κάνω;
              Να κοψεις τις κρεπες θα ηταν μια καλη αρχη..

              Comment


              • #67
                Originally posted by NickTG View Post
                Συνηθίζεις την άσκηση. Ανέβασε ένταση.
                Βέβαια καμιά 10αριά κιλά τα χρειάζεσαι.
                Πήρα ήδη τα 7. 82 κιλά and counting.
                Γυμναστήριο δεν πάω, μόνο ποδόσφαιρο 1-2 φορές την βδομάδα και 4 χιλιόμετρα πήγαινε έλα με τα πόδια πανεπιστήμιο είναι οι ασκήσεις μου.

                Comment


                • #68
                  Καλά πας.
                  Άρχισε να πηγαίνεις τρέχοντας τώρα.
                  I'm back bitches... Version 2.0

                  Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                  Comment


                  • #69
                    Εγώ που πίνω και τρώω Herbalife με μια σωστή δόση και ποιότητα τροφής και είμαι 59 κιλά πιάνομαι;

                    Comment


                    • #70
                      Καλά το πήγαινες, μέχρι το κομάτι toy MLM

                      Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.
                      Originally posted by Raf
                      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                      Comment


                      • #71
                        Θα πρωτοτυπήσω.
                        Κρέπα γλυκιά,ανάμικτη,μπισκότο,μπανάνα.
                        Αλλά λέω αυτή να είναι η τελευταία,μέχρι να τελειώσει το 2012 έστω.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • #72
                          Επειδή ξέφυγε το θέμα καλύτερα θα ήταν να μεταφερθεί στο άλλο topic για το gym και διατροφή.

                          Comment


                          • #73
                            Energie Men's Thomas Button Cable Funnel Knit (Brown) 150 Ευρώ



                            Drama για να πάρω αυτό το τρικό, εμπόδια, ποιος μας καταράστηκε. Το παραγγέλνω πέρσι από play σε medium size στην εκπληκτική τιμή τον 87.50 Ευρώ, το περνώ αλλα έχω την φαεινή ιδέα ότι καλύτερο θα ήταν το small (δεν είχα τόσο στιβαρά μπράτσα τότε ). Το στέλνω πίσω πληρώνοντας 8-10 Ευρώ, και δεν το ξαναβλέπω, δεν έφτασε ποτε στο play.

                            Το βλέπω στο local store πριν κάνα μηνα, 159 Ευρώ, μου το άφησε στα 150 και το χτύπησα πριν κάτι μέρες. Το περνώ σπίτι, προσέχω ότι είναι σχισμένο κάπου, το περνώ πίσω, μου λένε ότι θα μου φέρουν άλλο την επομενη. Με πήραν tel, πήγα, το πήρα, και τώρα δείχνει να είναι επιτέλους... Δικό μου. Σύνολο 245.50 Ευρώ και 1 χρόνος αναμονής . Καλά με τέτοια ποιότητα και design, χαλάλι. Στο internet δεν υπάρχει πλέον.

                            Bodylastics 14pcs Resistance Bands 54.50 Ευρώ από amazon.co.uk





                            Μου ήρθαν super fast, με τα λεφτά που έδωσα δεν ήξερα ότι θα τα στείλουν με DHL. Το έψαξα κάμποσο, και αυτά είναι στην καλύτερη ποιότητα που μπόρεσα να βρω. Όχι δεν θα σταματήσω το gym, αυτά δεν είναι για αντικατάσταση, αλλα για συμπλήρωμα. Απλά θα πάω ταξίδι και δεν θέλω να μείνω πίσω/εκτος. Ότι πρέπει λοιπόν, ακόμα και για τις μέρες που είναι κλειστό το gym.

                            Comment


                            • #74
                              Στατικό ποδήλατο:200 ευρώ
                              Animal Cuts: 45 ευρώ



                              Με 1 μέρα animal cuts εχασα 1,5kg (νερο mostly) το συμπληρωμα τα σπαει
                              Απο την παρασκευή πήγα από 114 κιλά στα 107.7 σήμερα με crash diet. Ελπίζω σε 6 εβδομάδες που τελειώνει το Cuts να έχω φτάσει εκεί που θέλω

                              Comment


                              • #75
                                Με crash diet και cuts θα παθεις ζημια..

                                Comment

                                Working...
                                X