Announcement

Collapse
No announcement yet.

Στρατός!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Στην Κω που είσαι ρε ρεμάλι;Ψήσου να βρεθούμε,είμαι Καρδάμαινα για δουλειά.
    Καλός πολίτης.
    Carpe diem

    Comment


    • Σαν χθες θυμάμαι που έλεγες πως μπαίνεις. Καλός πολίτης και από μένα!
      The illusion of free will is an illusion.

      Comment


      • Κω θα πάω για να απολυθώ (καθώς εκεί είναι τα χαρτιά μου) και θα φύγω αμέσως. Σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές.

        Comment


        • Καλός πολίτης φιλάρα.

          Comment


          • Δε πολυμπαίνω, αλλά δεν ήθελα να φύγω και να με ψάχνετε σαν τις τρελές με τα μπικουτί, αρχίζω 9μηνο tour στο πανελλήνιο από αύριο ξεκινώντας από Αυλώνα, ατουταλέρ!

            Comment


            • Χθες αναρωτιόμουν που χάθηκες
              Άντε καλή αρχή! (εδώ θα πήγαινε και ένα :troll: αλλά μεγάλη κουβέντα αυτή)

              Comment


              • Καλή θητεία Ίμρα.Ζωάρα θα περάσεις.
                Carpe diem

                Comment


                • Άντε καλή θητεία, μπροστά σου έχεις μερικούς απο τους πιο ηλίθιους μήνες της ζωής σου.

                  Comment


                  • Καλή θητεία και καλά κουράγια Imra.

                    Υ.Γ. Καλός πολίτης Raf.
                    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                    Comment


                    • Originally posted by ChrisTop View Post
                      Άντε καλή θητεία, μπροστά σου έχεις μερικούς απο τους πιο ηλίθιους μήνες της ζωής σου.
                      Οι πιο ηλίθιοι μήνες της ζωής μου είναι μάλλον τώρα που δουλεύω.Βέβαια όλα εξαρτώνται από το που δουλεύειες,αλλά δε γίνεται να έχουμε όλοι παράπονα.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Καλό σουρεαλάκι ο Αυλώνας, ωραιότατα σκηνικά, θεατρινισμοί, κανά καψωνάκι, όρκοι λολιτο, παπάδες τακίμια, παρέλαση κομπλεντάν, ΣΠΕΝ τώρα και απ'τον άλλο μήνα εκπαίδευση στους πυραύλους Hawk

                        Comment


                        • Γράψε και κάτι πιο αναλυτικό.
                          Βλέπω πάντως πως ήδη μορφώθηκες. Ακόμα δε μπήκες και μιλάς με σλανγκιές.
                          Originally posted by Squall Leonhart
                          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                          Originally posted by 丹野
                          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                          Originally posted by Ryu_gr
                          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                          Comment


                          • Originally posted by Altair View Post
                            Στην Κω που είσαι ρε ρεμάλι;Ψήσου να βρεθούμε,είμαι Καρδάμαινα για δουλειά.
                            Καλός πολίτης.
                            Wtf, κι εγώ στην Κω ήμουν. Να το ήξερα μπας και βρισκόμουν με κανέναν θα ήταν καλά . Τώρα είμαι με άδεια και ουσιαστικά έχω τελειώσει, για 1 ημέρα μόνο θα πάω για να ξεχρεώσω και να πάρω το χαρτί.

                            PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                            Comment


                            • Originally posted by straier View Post
                              Γράψε και κάτι πιο αναλυτικό.
                              Βλέπω πάντως πως ήδη μορφώθηκες. Ακόμα δε μπήκες και μιλάς με σλανγκιές.
                              Να φανταστείς κρατήθηκα, το κομπλεντάν όμως είναι αγαπημένο. Η μόρφωση είναι αδιάκοπη κι εκτεταμένη, ανάλογη της καύσεως εγκεφαλικών κυττάρων. Τώρα τι να σου πω αναλυτικά, μας κράτησαν πάνω από 3 βδομάδες Αυλώνα, ο διοικητής ήταν καυλωμένος και μας τάραξε στην παρέλαση από τη 2η μέρα, ο επιλοχίας ήταν ακόμη πιο καυλωμένος και μας τάραξε στο κράξιμο, ο λοχαγός ήταν νορμάλ κι απλά ήταν πρήχτης. Πέρα από αυτά με είχαν θαλαμάρχη ως αρχίχαζο και έπρεπε να τσεκάρω τα άλλα χαζά. Ως φάση ο στρατός είναι ένα θεατράκι, έγω το βρίσκω ξέγνοιαστο και χαλαρωτικό (ψυχικά), είχα συνηθίσει να με κυνηγάνε προθεσμίες, τώρα απλά ακολουθείς στοιχειώδεις διαταγές και είσαι κομπλεντάν(εψαχνα ευκαιρία να το χώσω).

                              Comment


                              • kalos poliths re phantom!
                                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                                Kindred, this blade and I.
                                "

                                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                                Greek Gaming Videos
                                Greek Final Fantasy Forum

                                Comment

                                Working...
                                X