Announcement

Collapse
No announcement yet.

Επειδή το γέλιο κάνει καλό...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment



    • Τελικά θα πεις ποιο είναι το αστείο;
      Originally posted by Squall Leonhart
      I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
      Originally posted by 丹野
      Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
      Originally posted by Ryu_gr
      υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

      Comment


      • Η πιο γνωστή αραβική βιντεοπαιχνιδική σέκτα:


        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • +1 αν πιστεύετε ότι κανείς δεν το κατάλαβε!
          Α ρε Somari με τις ψαγμενιές σουυυυ
          The illusion of free will is an illusion.

          Comment


          • Originally posted by Ryu_gr View Post
            +1 αν πιστεύετε ότι κανείς δεν το κατάλαβε!
            Mπορώ να σε βγάλω ψεύτη με printscreen από fb
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • Oute egw to eixa katalavei kai twra pou to katalava pali den to vlepw.
              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
              Kindred, this blade and I.
              "

              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
              Greek Gaming Videos
              Greek Final Fantasy Forum

              Comment


              • Mόνο εγώ δηλαδή με το που είδα ποστ του Σομαρι με περιέργα σύμβολα ήμουν σίγουρος ότι είχε να κάνει με assasin's creed;

                Comment


                • Το είδα το σχήμα και δε θα μου φαινόταν περίεργο αν οι δημιουργοί του Assassin's Creed έχουν επηρεαστεί από αραβικά σύμβολα αλλά το τοξάκι είναι στο διπλανό σχήμα οπότε έψαχνα να βρω τι στο καλό πρέπει να καταλάβω...
                  Originally posted by Squall Leonhart
                  I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                  Originally posted by 丹野
                  Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                  Originally posted by Ryu_gr
                  υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                  Comment


                  • Ok το είδαμε το συμβολάκι,το θέμα είναι,που είναι το αστείο;
                    Carpe diem

                    Comment


                    • Παιδιά, νομίζω κατάλαβα που ήταν το αστείο. Παρατηρήσατε το τριγωνικό σχήμα κάτω ακριβώς από το ποτήρι(όχι εκεί που δείχνει το βέλος, αλλά λίγο πιο δεξιά); Εκεί ήταν που αντέγραψαν οι δημιουργοί το σχέδιο. LOL
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Altair View Post
                        Ok το είδαμε το συμβολάκι,το θέμα είναι,που είναι το αστείο;
                        Πωωω ρε γαμώτο, οκ δε θα επαναληφθεί, απλά βρήκα αστείο το μοναδικό ΑΡΑΒΙΚΟ μπαρ που πήγα ποτέ (που ήταν και μέσα σχεδόν σε τζαμί) να έχει το σήμα των -ΑΡΑΒΩΝ- Ασσασσίνων.
                        Originally posted by Raf
                        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                        Comment


                        • Οκ σε σένα ίσως φάνηκε αστείο,αλλά εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω γιατί μια σύμπτωση πρέπει να θεωρηθεί αστεία.Ειδικά από τη στιγμή που κανείς εδώ μέσα δεν το κατάλαβε.
                          Να μην επαναληφθεί σε παρακαλώ πολύ και αύριο με τον κηδεμόνα σου.Πέρασε έξω.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • Originally posted by 丹野 View Post
                            Παιδιά, νομίζω κατάλαβα που ήταν το αστείο. Παρατηρήσατε το τριγωνικό σχήμα κάτω ακριβώς από το ποτήρι(όχι εκεί που δείχνει το βέλος, αλλά λίγο πιο δεξιά); Εκεί ήταν που αντέγραψαν οι δημιουργοί το σχέδιο. LOL
                            Ο Somari ηπιε καφε στο ιδιο αραβικο καφενειο που ειχε παει και η Jade Raymond!
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • Comment




                              • Σε αγωνισμα 200 μετρων μετα τα πρωτα 100 αρχιζει να πανηγυριζει για το χρυσο. Παλι καλα που δεν ειπε οτι κατεριψε το παγκοσμιο ρεκορ βελτιωνοντας το κατα 1 λεπτο

                                Comment

                                Working...
                                X