Announcement

Collapse
No announcement yet.

Omegle Logz

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Καλα ρε μλκ κοιτουσες ενα λεπτο αντρικο(και μαλιστα πολυ αντρικο)κωλο;Απαντησε μου λιγο σε αυτο.Θελω να ακουσω ενα καλο λογο.:xp:
    Ρε αν πρόσεξες έχει και τη Σάμους στο μπακραουντ, αυτήν κοιτούσε...
    Ρε μολις τις πηρε βγηκε οffline.Αν με δειτε σε καμια διαφημιση,βαλτε μια φωνη.Δε γινεται αυτο.
    Μιλάς σοβαρά πως έδωσες ολόσωμη γυμνή φωτογραφία σου σε άγνωστο; Πες μας ότι κάνεις πλάκα!...
    Originally posted by Squall Leonhart
    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
    Originally posted by 丹野
    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
    Originally posted by Ryu_gr
    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

    Comment


    • #62
      Κατσε τι θες να πεις τωρα, οτι στη πραγματικοτητα δεν ειναι οπως στις εικονες;



      Comment


      • #63
        Originally posted by straier View Post
        Μιλάς σοβαρά πως έδωσες ολόσωμη γυμνή φωτογραφία σου σε άγνωστο; Πες μας ότι κάνεις πλάκα!...

        Ε οχι βεβαια ρε:xp: .Ακομη και σιγουρος vα ημουν πως ειναι γκομενα σιγα μην εδινα.Τον Μεγα Αλεξανδρο πηρε μονο σε πικ και ησυχασε.Ελα σιγα ολοι ιδιοι ειναι.


        Ramp δεν υπαρχει αυτο που ειπες.Δεν βρισκω καν αναλογο emoticon.
        Ground_Zero:

        Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

        Comment


        • #64
          Originally posted by Raphael View Post
          Δε παίζει μία τόσο εμφανίσιμη κοπέλα να κυκλοφορεί στο Omegle και να ψάχνει cybersex.
          Καλά, αυτό μην το λες, επειδή ξέρω και περιστατικά, εκτός κι αν σε πείραξε το Omegle συγκεκριμένα, που δεν βλέπω το γιατί.
          "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

          Comment


          • #65
            Βασικα ολα αυτα gtp ειναι.Νταξει πλακα ειχε καναμε ωραια logs περασε η μπογια του.

            Παμε cosmo να ψαρωσουμε κανεναν.:xp:
            Ground_Zero:

            Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

            Comment


            • #66
              Καλά, αυτό μην το λες, επειδή ξέρω και περιστατικά, εκτός κι αν σε πείραξε το Omegle συγκεκριμένα, που δεν βλέπω το γιατί.


              Εντάξει, μπορεί να υπάρχουν κάποιες. Αλλά η αναλογία είναι 1/100 ξέρω'γω.

              Comment


              • #67
                Αzrael τη φωτό που πόσταρες μου την έχουν στείλει εδώ και μήνεςΚαι αυτή και οι άλλες κυκλοφορούν εδώ και καιρό σε όλο το νετ,οπότε μάλλον σε κάνα ομοφυλόφιλο την έστειλες τη φωτό σου.
                Carpe diem

                Comment


                • #68
                  Oλα στο μυαλο ειναι.Εξαλλου εγω δε φαινομαι πουθενα.
                  Ground_Zero:

                  Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by Azrael View Post
                    Οχι ρε μολις μπηκε παλι και θελει την pic.Γαμω τι να κανω.Ενας φιλος μου ειπε "στειλε ρε δε γραφει και το ονομα σου πανω"

                    Ρε μολις τις πηρε βγηκε οffline.Αν με δειτε σε καμια διαφημιση,βαλτε μια φωνη.Δε γινεται αυτο.
                    Originally posted by Azrael View Post
                    Ε οχι βεβαια ρε:xp: .Ακομη και σιγουρος vα ημουν πως ειναι γκομενα σιγα μην εδινα.Τον Μεγα Αλεξανδρο πηρε μονο σε πικ και ησυχασε.Ελα σιγα ολοι ιδιοι ειναι.


                    Ramp δεν υπαρχει αυτο που ειπες.Δεν βρισκω καν αναλογο emoticon.
                    Nα αρχίσω να ανησυχώ μήπως; Δηλαδή υπάρχουν άτομα εδώ μέσα που μπορούν να αναγνωρίσουν το "μεγα αλέξανδρο" σου;

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by Altair View Post
                      Αzrael τη φωτό που πόσταρες μου την έχουν στείλει εδώ και μήνεςΚαι αυτή και οι άλλες κυκλοφορούν εδώ και καιρό σε όλο το νετ,οπότε μάλλον σε κάνα ομοφυλόφιλο την έστειλες τη φωτό σου.
                      Aυτός είναι ο altair μας, ασχολείται με αυτά τα πράγματα εδώ και μήνες!!!! Azrael είσαι πίσω αγόρι μου, άντε τρέχα να προλάβεις τον ανταγωνισμό :dwarf:. Πρόσεχε μη σου στείλει κανένας το Μέγα Αλέξανδρο του altair και ψάχνεσαι.

                      Comment


                      • #71
                        I LOLED με τα δυο τελευταια posts.


                        Και το "Μεγα Αλεξανδρος" ειναι copyright απο τον αειμνηστο Μουστακα :"Ο Μεγας Αλεξανδρος ζει!!!!".:xp:
                        Ground_Zero:

                        Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                        Comment


                        • #72
                          Μέσω mail μου το έστειλε ένας φίλος με τίτλο:Γυμνή Πατρινιά στο Ιντερνετ.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • #73
                            Aσε ρε, πες πόσες ώρες της άδειάς σου έφαγες στο omegle ψαρεύοντας επιτήδειους για cyber sex. ΜΟΛΟΓΑ Τ' ΟΛΑ!

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by Altair View Post
                              Μέσω mail μου το έστειλε ένας φίλος με τίτλο:Γυμνή Πατρινιά στο Ιντερνετ.
                              Ε εχουμε καλα πουτ***κια στην πατρα

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by Evans View Post
                                Aσε ρε, πες πόσες ώρες της άδειάς σου έφαγες στο omegle ψαρεύοντας επιτήδειους για cyber sex. ΜΟΛΟΓΑ Τ' ΟΛΑ!
                                Eσένα έψαχνα(ειδικά μετά το σκηνικό με το κρασί) αλλά δε σε βρήκα.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X