Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αθλητισμός!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Δεν μιλούσα για την ποιότητα του 1ου ματς...

    Για την ΣΦΑΓΗ στο 2ο μιλούσα


    Comment


    • Originally posted by TheCursed View Post
      Πραγματικά, αυτή η κλαψομουνιά (που ενίοτε βλέπουμε κι από άλλους της Barcelona) με εκνευρίζει ιδιαιτέρως.
      Οταν τα λεω εγω αυτα όμως με κατηγορειτε:troll:

      Το 2ο δεν δίνεται ποτέ πραγματικά...
      ε οχι και ποτε...
      Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

      Comment




      • Comment


        • Το πα και θα το ξαναπώ

          ΕΤΣΙ ΓΑΜΑΕΙ ΤΟ ΝΗΣΙ

          Απαίσιο ματς,εντελώς σκοπιμότητα,φουλ άμυνα,ταμπούρι κτλ κτλ κτλ

          ΑΛΛΑ

          Τόσο πάθος μόνο οι Αγγλικές ομάδες!

          Ο Drogba ήταν συγκινητικός εχθές,έτρεχε λες και είναι 20 χρονών παλικαράκι και προσπαθεί να πάρει μεταγραφή

          Ακόμα και έτσι πολύ δύσκολα θα περάσουμε αλλά λίγο με ενδιαφέρει,νικήσαμε την Barca και αυτό φτάνει!


          Comment


          • Μεγάλη ενέργεια απ' τον Ramires στη φάση του γκολ!
            "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

            Comment


            • Καλα ηταν τα αποτελεσματα των πρωτων ημιτελικων, οχι τιποτα αλλο, αλλα να δουμε και ωραιους επαναληπτικους, αν και παρολαυτα οι ισπανικες ομαδες καλως ή κακως και παλι εχουν ενα πλεονεκτημα. Η Bayern δεν εκανε κατι ιδιαιτερο, αλλα και η Real δεν κυνηγησε και δεν αξιζε τη νικη σε καμια περιπτωση.

              Η Chelsea παροτι ειναι πολυ χειροτερη στα χαρτια απ' οτι ηταν τα προηγουμενα χρονια, επαιξε με ψυχη που λεει ο Laharl και (περιεργως) χαρηκα αρκετα αυτο το παιχνιδι. Η Barcelona αν και φανηκε πως εκανε ενα μετριο παιχνιδι, επιασε στον υπνο σε διαφορες φασεις την αμυνα της Chelsea και στη ρεβανς θα δουμε σιγουρα περισσοτερες τετοιες φασεις.
              Ετσι οπως ειναι τα πραγματα δεν ξερω και τι προτιμω να δω στον τελικο. Ωραιο θα ηταν ενα Bayern-Chelsea να ξενερωσουν ολοι οι Ισπανοι και να το παρουν και οι Γερμανοι εντος εδρας στο τελος, αλλα οι ισπανικες ομαδες ειναι ενα σκαλι πιο πανω σιγουρα.. Να δουμε και τι ρολο θα παιξει και το ντερμπι του Σαββατου βεβαια στην primera division.

              Οριστε και κατι ασχετο που πετυχα χθες, δεν ξερω ποσο εντυπωσιακο φαινεται, αλλα με τετοια νουμερα που κανει και αυτος ο Neymar καλα εκανε ο αλλος και τον σακατεψε . Red card? Totally worth it + I regret nothing κτλ κτλ. Τα ποδια στο χερι και γεια σας.

              Comment


              • ΟΚ, καλή ντρίμπλα, αλλά η τόση επιδειξιομανία καταντάει σιχαμερή.
                "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                Comment


                • Νταξει αυτός ο Neymar από ταλέντο έχει να φαν κι κότες, μοιάζει σαν έναν Cristiano στο σώμα του Messi, λες και έχει βγει κατευθείαν από το Fifa street. Είμαι περίεργος πια ομάδα θα τον φέρει ευρωπη και τι ψάρια θα πιάσει. Real ακουγόταν στην αρχή αλλά τον τελευταίο καιρό ακούγεται πιο πολύ για barca.

                  Comment


                  • Αυτο ελειπε, να μην ειχε παθος μια ομαδα σαν την chealse που χρονια το προσπαθει αλλα ακομα δεν εχει παρει το τροπαιο. Ελπιζω να δουμε ισπανικο εμφυλιο στον τελικο μπας και εχει και λιγο ενδιαφερον.

                    Comment


                    • Η Μπάρτσα έχει κάνει αρκετά μέτρια παιχνίδια φέτος. Αρκετοί βαθμοί χαμένοι στην Ισπανία, σχετικά χλιαρή απόδοση στο Champions League, λαβές για σχόλια, παίκτες με ενέργειες που λίγο απέχουν από τη βαριεστημάρα...Είναι και η όλη συζήτηση για το πού θα πάει αν θα πάει ο Γκουαρντιόλα, κάπου δείχνουν να ψάχνονται.

                      Δεν είδα το παιχνίδι, δεν ξέρω, αλλά κάπου το περίμενα. Για να δούμε, ελπίζω πως θα τους δώσει το απαιτούμενο κίνητρο για τη ρεβάνς χωρίς περίεργα σφυρίγματα αυτή τη φορά.
                      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                      Comment


                      • Οριστε και κατι ασχετο που πετυχα χθες, δεν ξερω ποσο εντυπωσιακο φαινεται, αλλα με τετοια νουμερα που κανει και αυτος ο Neymar καλα εκανε ο αλλος και τον σακατεψε . Red card? Totally worth it + I regret nothing κτλ κτλ. Τα ποδια στο χερι και γεια σας.
                        Mονο εμενα μου φαινεται οτι το μαρκαρισμα δεν ειναι ουτε για αστειο για κοκκινη καρτα;
                        Στο video παντως βλεπουμε και ενα παλιο γνωριμο των ελληνικων γηπεδων, το αφηνω ως quiz για τους γνωστες

                        Comment


                        • Όταν οι παίκτες - κλειδιά Xavi και Iniesta συχνά δεν ξεκινάνε βασικοί κι όταν το κάνουν είναι ντεφορμέ, είναι λογικό να έχει πεσμένη απόδοση η ομάδα.
                          "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                          Comment


                          • Originally posted by TheCursed View Post
                            Όταν οι παίκτες - κλειδιά Xavi και Iniesta συχνά δεν ξεκινάνε βασικοί κι όταν το κάνουν είναι ντεφορμέ, είναι λογικό να έχει πεσμένη απόδοση η ομάδα.

                            E και αυτοί τόσα χρόνια παίζουν ακατάπαυστα και τα έχουν σηκώσει όλα.Εγώ πάντως πιστεύω ότι το κύριο πρόβλημα της Barca είναι η έλλειψη ενός παίχτη να σπρώχνει την μπάλα στα δίχτυα.Όταν ο Messi έχει 60+ γκολ και όλοι οι υπόλοιποι ζήτημα κανένας τους να πίανει τα 10 υπάρχει πρόβλημα.Λείπει πολύ ο Βίγια(ακόμα και πλάγια που έπαιζε βοηθούσε πολύ)-Ετό-Επιθετικός

                            Υπάρχει και μεγάλη έλλειψη κίνητρου όπως λέει και ο Titus.Καλύτερα θα πω εγώ,έχω βαρεθεί να βλέπω την ομάδα φόβητρο(και υπερβολικά βαρετή ώρες ώρες,όπως εχθές) Barca.Άλλωστε για αυτό αγαπάμε το ποδόσφαιρο γιατί δεν νικάνε πάντα τα φαβορί


                            Comment


                            • Originally posted by Xeno View Post
                              Οριστε και κατι ασχετο που πετυχα χθες, δεν ξερω ποσο εντυπωσιακο φαινεται, αλλα με τετοια νουμερα που κανει και αυτος ο Neymar καλα εκανε ο αλλος και τον σακατεψε . Red card? Totally worth it + I regret nothing κτλ κτλ. Τα ποδια στο χερι και γεια σας.
                              Originally posted by TheCursed View Post
                              ΟΚ, καλή ντρίμπλα, αλλά η τόση επιδειξιομανία καταντάει σιχαμερή.
                              Όντως, απλά κέρδιζε 5-0 η ομάδα του και είπε να το παίξει μάγκας.

                              Αρκετά με τις τούμπες του Drogba! Θέλουμε Torres στον επαναληπτικό!!!
                              The illusion of free will is an illusion.

                              Comment


                              • Originally posted by Laharl View Post
                                Εγώ πάντως πιστεύω ότι το κύριο πρόβλημα της Barca είναι η έλλειψη ενός παίχτη να σπρώχνει την μπάλα στα δίχτυα.Όταν ο Messi έχει 60+ γκολ και όλοι οι υπόλοιποι ζήτημα κανένας τους να πίανει τα 10 υπάρχει πρόβλημα.Λείπει πολύ ο Βίγια(ακόμα και πλάγια που έπαιζε βοηθούσε πολύ)-Ετό-Επιθετικός
                                Ο Villa σαφώς και είναι μια αισθητή απουσία, αλλά όταν αναφέρεσαι σε επιθετικό (μάλλον σέντερ φορ εννοείς), τι ακριβώς έχεις στο μυαλό σου; Θα έβγαζες π.χ. τον Messi για να βγάλεις κάποιον που θα είχε ως ρόλο περισσότερο το τελείωμα;

                                Originally posted by Ryu_gr View Post
                                Αρκετά με τις τούμπες του Drogba! Θέλουμε Torres στον επαναληπτικό!!!
                                MVP χαλαρά χτες ο Drogba, δεν παίζει να το εννοείς αυτό...
                                "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                                Comment

                                Working...
                                X