Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αθλητισμός!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Μην ξύνεις πληγές ρε
    40 εκ. ευρώ για αυτό το κορμάδι είναι εξωφρενικό (φτιάξαμε την φετινή Newcastle με αυτά τα λεφτά :xp. Και ειδικά όταν δώσαμε 25 για Suarez.

    Και τον χρειαζόμαστε έναν επιθετικό άμεσα, τον τελευταίο καιρό ακουγόταν κάτι για Villa αλλά τραυματίστηκε και χάνει σίγουρα όλη την χρονιά (και το Euro), Κρίμα .

    Θέλουμε επειγόντως και έναν παίχτη 11αδατο για το κέντρο τώρα που τραυματίστηκε και ο Lucas , γιατί δυστυχώς o Stevie G δεν έχει παίξει μπάλα τα τελευταία 2 χρονιά και δεν πιστεύω ότι θα είναι έτοιμος μετά τα χριστούγεννα . Τι να πω μακάρι να διαψευσθώ αλλά στην τετράδα πολύ δύσκολα μας φαντάζομαι και φέτος . Όχι τίποτα άλλο αλλά χάνει αίγλη το Champion League

    Edit:
    Πριν μερικες μερες ειδαμε για πρωτη φορα τον Μακο ξυρισμενο, Κυκλοφορει ως και βιντεακι στο youtube.


    Δεν την παλευουμε καθολου.
    Απαντηση απο κατω. "ΓΙΑΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΟΝΟ ΕΝΑΣ ΠΑΤΕΡ ΣΤΗΝ ΑΕΚ" :xp:

    Comment


    • Ολυμπιακός - Rubin Kazan
      ΠΑΟΚ - Udineze

      Δε σας χάλασε γαυράκια, ιδανική κλήρωση, στο γόνατο πρέπει να τους σφάξετε... Εμείς πάλι... Μιλάμε για πούλο κατά 99% καθώς είναι ομάδα με έδρα - φωτιά κι αυτό είναι ό,τι χειρότερο για τον ΠΑΟΚ που μονίμως βασίζεται στα εκτός έδρας αποτελέσματα στην Ευρώπη.

      EDIT: Επίσης με χάλασε πολύ η Milan. Αλλά ήρθε η ώρα να δούμε τι αξίζει ο καθένας.
      "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

      Comment


      • Αυτό για το Βίγια το άκουσα κι εγώ πως μπορεί να πάρει μεταγραφή επειδή "δεν ταιριάζει στο παιχνίδι της Μπαρτσελόνα", αλλά δε συμφωνώ καθόλου. Είχε δέσει πάρα πολύ με την ομάδα και ήταν αποτελεσματικός. Αν ξέρει κάποιος κάτι παραπάνω να το ακούσω.

        Για το Γαύρο όντως πολύ ευνοϊκή η κλήρωση.
        Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

        Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

        Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

        Comment


        • Ακούγονται διάφορα περίεργα, Villa στη Liverpool, ανταλλαγή van Persie με Benzema και λεφτά και άλλα τέτοια. Γενικά η μεταγραφολογία φέτος έχει ξεφύγει από κάθε έλεγχο, αλλά είναι και λογικό καθότι οι τεράστιες μεταγραφές γίνονται πλέον για πλάκα. Ίδωμεν.
          "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

          Comment


          • Μακάρι να δώσει Benzema και να πάρει Van Persie η Real. Ο Van δεν υπάρχει φέτος... Κατά τα άλλα πράγματι θέλει να πουλήσει Villa η Barca αλλά όχι επειδή δεν ταιριάζει με το παιχνίδι της απλά το παλικάρι δεν έχει πλεον την ικανότητα που είχε παλιά να κάνει το γκολ. Θέμα ψυχολογίας είναι imo γιατί ακόμα σχετικά νέος είναι αλλά οκ μπένει στην λίστα με της αποτυχημένες μεταγραφές της Barca αμα πουληθεί. Πάντως για φέτος δεν το βλέπω αφού όλη την season θα είναι εκτός...

            Comment


            • Ο Villa δεν είχε ακουστεί μόνο για Liverpol. Το ότι δεν ταιριάζει στο παιχνίδι της Barca νομίζω είναι ανέκδοτο, γιατί μπορεί τόσα χρόνια αν και κλασικός striker μια χαρά προσαρμόστηκε και στον νέο του ρόλο και χωρίς γκρίνια. Βέβαια ο Γκουαρντιολα αρνήθηκε ότι είναι υπό παραχώρηση, αλλά αυτό δεν αναιρεί την φημολογία γιατί αυτό που είχε ακουστεί είναι ότι η διοίκηση δεν θεωρούσε τον Villa αναντικατάστατο για την ομάδα και ότι στα 30αντα του αν ερχόταν μια καλή χρηματική πρόταση θα τον παραχωρούσε. Δεν νομίζω να είναι απίθανη αυτή η φήμη την ώρα που και η Liverpool θέλει επιθετικό και έχει κοιτάξει το θέμα Villa και στο παρελθόν.

              Αλλά που έχει ακουστεί του Τορες για διάφορες ομάδες. Και τα πιο καυτά ονόματα είναι του γνωστού πλέον Neymar (για Real,Barca) και του ανερχομένου βέλγου Εντεν Αζαρ (για Ρεαλ κυρίως).

              Καλή κλήρωση είχε ο γαύρος και υπό φυσιολογικές συνθήκες δεν πρέπει να έχει πρόβλημα .

              Edit:
              το παλικάρι δεν έχει πλεον την ικανότητα που είχε παλιά να κάνει το γκολ. Θέμα ψυχολογίας είναι imo γιατί ακόμα σχετικά νέος είναι αλλά οκ μπένει στην λίστα με της αποτυχημένες μεταγραφές της Barca αμα πουληθεί.
              Δεν νομίζω ότι είναι αποτυχία ο Villa στην Barca και ούτε έχω δει να έχει χάσει κατι από το παιχνίδι του, η μόνη διαφορά είναι ότι στην Barca του Mesi δεν παίζει κορυφή και ο Γκουαρντιολα του έχει δώσει άλλο ρόλο (στα άκρα) σε σχέση με αυτόν που είχε τόσα χρόνια. Και ως τώρα είχε ανταποκριθεί πλήρως και το έκανε με μεγάλη επιτυχία.

              Comment


              • Αποτυχία θα είναι αμα τον πουλήσουνε. 40 εκατομμύρια για 50 παιχνίδια δεν μου φαίνεται και πολύ καλή επένδυση.

                Comment


                • TheCursed, τα λέμε στις 19 Φεβρουαρίου!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by 丹野 View Post
                    TheCursed, τα λέμε στις 19 Φεβρουαρίου!
                    Τι είναι τότε;
                    "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                    Comment




                    • Comment


                      • Το υπέθεσα. Δεν ασχολούμαι πλέον ιδιαίτερα με ελληνικό πρωτάθλημα ιδιαίτερα, το μόνο που με ενδιαφέρει γενικά είναι να μπορέσει ο ΠΑΟΚ να βγει Ευρώπη - αρκεί να καταφέρει να κάνει κάτι καλό κι εκεί. Βέβαια φέτος κι αυτό ακόμα μοιάζει δύσκολο, οπότε όλοι οι αγώνες έχουν σημασία.

                        Τα λέμε τότε.
                        "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                        Comment


                        • Originally posted by sub_zero View Post


                          sigpic

                          Comment


                          • Χαχα, καλή απάντηση!
                            "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                            Comment


                            • Οκτώ αγωνιστικές στον Suarez! Για να σε δω τώρα, Liverpool! :xp:
                              "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                              Comment


                              • Κι έγινε ένας χαμός για τον Καλόπουλο, τον έναν από τους πολλούς ενόχους των στημένων, λόγω των βάζελων που αδικήθηκαν από το στημένο πέρυσι. Έγινε παγκοσμίως είδηση.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X